Moje konto Moje konto
Filtr produktów
  • Producent
Koszyk jest pusty
ODWIEDŹ NASZĄ STRONĘ

dsv.png

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Circle, facebook icon - Free download on Iconfinder

ALLEGRO

allegro.png

POBIERZ CENNIKI

cennik_preview_rev_1.png

AKCEPTUJEMY PŁATNOŚĆ KARTĄ

projekt_bez_nazwy_preview_rev_1.png

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

projekt_bez_nazwy_(3)[1].png

 sklep@abaks-system.pl

 

gadu-gadu: 11925296

zadzwoń: 501 599 994

 

 

Zasilacze i Akumulatory

Producent

Firma Green Cell to producent wysokiej jakości zasilaczy i akumulatorów dedykowanych dla różnych urządzeń elektronicznych. Zasilacze i akumulatory firmy Green Cell charakteryzują się nie tylko solidną jakością wykonania, ale także bezpieczeństwem użytkowania oraz wysoką efektywnością energetyczną.

Produkty

Dziś sprzęt komputerowy jest używany z coraz większą częstotliwością. W dużych firmach podczas podłączenia dużej ilości komputerów, dochodzi do obciążenia, skoków napięcia a nawet do awari zasilania, które potrafią pozbawić energii cały sprzęt podłączony do sieci. 

Zasilacze UPS to rozwiązanie dla każdego, kto lubi trzymać rękę na energetycznym pulsie i lepiej zadbać o potrzeby podłączonych sprzętów.

Co oferują zasilacze Green Cell?

Zasilacze awaryjne UPS zapewniają stałe dostawy energii. W chwili wyłączenia prądu, to właśnie zasilacz awaryjny obejmuje rolę głównego źródła zasilania. Umożliwia to między innymi bezpieczne zapisanie dokumentów oraz aktualnych projektów. Zasilacze UPS chronią elementy danego sprzętu przed nieprzewidzianymi skutkami skoków napięcia. Zdarza się, że nawet jeden skok wystarczy, by zostały przepalone wrażliwe części, które spowodują kosztowne i długie przestoje w wykonywanej pracy. 

Zasilacze UPS to inwestycja, która w pełni zwraca się przy długo i krótkoterminowym rozrachunku. Jest to zakup, który pozwala głębiej odetchnąć i mieć świadomość, że sprzętowi zupełnie nic nie zagraża.

Zasilacze UPS, szybko wpiszą się w potrzeby zarówno klientów biznesowych, jak i indywidualnych.

Bezpieczeństwo Twoje jak i akumulatora!

Zadaniem Akumulatorów jest miedzy innymi monitorowanie napięcia oraz temperatury zarówno podczas ładowania, jak i rozładowania. W momencie przekroczenia niebezpiecznych wartości system odcina zasilanie, zapewniając tym samym bezpieczeństwo podłączonych urządzeń, akumulatora a także użytkownika!

Akumulatory Green Cell gwarantują pełne bezpieczeństwo przed:

  • nadmiernym rozładowaniem;
  • przeładowaniem;
  • przeciążeniem;
  • przegrzaniem;
  • zwarciem.