Moje konto Moje konto
 • http://abaks-system.pl/ajax-system-alarmowy-bezprzewodowy,565.html
 • http://abaks-system.pl/wyniki-wyszukiwania,2.html?sPhrase=dahua&iProducer=&sPriceFrom=&sPriceTo=&iCa
 • Z okazji wiosennej promocji #springpromotion zachęcamy wszystkich instalatorów systemów alarmowych #alarmsystem do darmowego 2-tygodniowego testowania bezprzewodowego zestawu promocyjnego #Ajax.
  Nie czekaj! Już dziś odbierz swój zestaw. Wypróbuj i kup korzystając ze specjalnej ceny. Jeśli zwrócisz, podziel się z nami swoją opinią.
  Zapraszamy do kontaktu.

 • http://www.abaks-system.pl/wyniki-wyszukiwania,2.html?sPhrase=turbohd&iProducer=&sPriceFrom=&sPriceT

USŁUGI INSTALACYJNE

Bezpłatny kosztorys i dojazd do klienta oraz indywidualne rabaty dla instalatorów!

 

 

Nasza firma wykonuje następujące usługi:Instalacja kamer przemysłowych

Świadczymy usługi w zakresie kompleksowych prac instalacji telewizji  przemysłowej CCTV dla firm, instytucji, sklepów, zakładów produkcyjnych, biur, magazynów oraz osób fizycznych np. domy jednorodzinne. Specjalizujemy się w instalacjach systemów telewizji przemysłowej, projektowaniu, instalowaniu i integrowaniu systemów, usługach serwisowych oraz konserwacyjnych . Modernizujemy także istniejące już systemy telewizji przemysłowej. Prowadzimy również doradztwo w zakresie instalacji i obsługi systemów telewizji dozorowej.

Przewagą naszej firmy jest:

 • indywidualny i profesjonalny dobór elementów systemu monitoringu,
 • kompetentne analizy i konsultacje,
 • rzetelne projekty i wyceny z dojazdem do klienta,
 • całodobowy serwis techniczny,
 • urządzenia zastępcze w przypadku powstania awarii.

Nasze doświadczenie gwarantuje świadczone usługi na najwyższym poziomie. Zapewniamy optymalizację kosztów instalacji z uwzględnieniem kompatybilności i niezawodnej pracy systemu.

 
 
 
 

 


 


Montaż systemów alarmowych

Nasz dział techniczny zajmuje się projektowaniem i montażem systemówsygnalizacji włamania i napadu. Wykonujemy kompleksowe instalacje z zakresu systemów zabezpieczeń w oparciu o najnowsze technologie. Systemy budujemy w oparciu o wiodących producentów branży alarmowej np. SATEL, Honeywell - Galaxy, GE.
Zajmujemy się naprawą i konserwacją urządzeń alarmowych oraz projektowaniem zintegrowanych systemów. Proponujemy kompleksowe wykonanie niezbędnych systemów zabezpieczeń  uwzględniając wysokie wymagania w zakresie klas bezpieczeństwa, certyfikatów i stosowanych norm a w szczególności PN-EN 50131.
 


 

 


 


Kontrola dostępu i czasu pracy

Instalujemy i projektujemy systemy kontroli dostępu oraz kontroli czasu pracy. Wykonujemy zintegrowane systemy bilingowe oraz systemy kontrolujące ilość osób przebywającym w obiekcie. Kontrola czasu pracy, oraz kontrola dostępu do wybranych pomieszczeń lub wydzielonych stref, realizują podstawowe funkcje bezpieczeństwa  w każdym zakładzie pracy.   

 
 

 

Instalacje przeciwpożarowe

Zajmujemy się projektowaniem oraz montażem systemów i instalacji przeciwpożarowych. Wykonujemy kompleksowe montaże z zakresu systemów instalacji przeciwpożarowych w oparciu o nowoczesne technologie. W skład grupy tych systemów wchodzą kompleksowe rozwiązania pozwalające wykrywać i sygnalizować zagrożenie wybuchem pożaru, sterować urządzeniami umożliwiającymi sprawną ewakuację ludzi z zagrożonych pożarem obiektów oraz sterowanie procesem gaszenia. Stosujemy najnowocześniejsze urządzenia dostępne na światowym rynku.

 

 

 

 • Systemy automatycznego gaszenia gazem SUG
Stałe urządzenia gaśnicze (SUG) stosuje się do gaszenia pożaru gazem w pomieszczeniach zamkniętych, np. data center, gdzie nie można zastosowanie innych sposobów gaszenia niż gaz może spowodować straty i zniszczenie danych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę automatycznych systemów gaszenia wykorzystujących środki gaśnicze.

 

 • Systemy oddymiania
Urządzenia do odprowadzania dymu i gorąca umożliwiają usuwanie, względnie zmniejszają koncentrację trujących, lotnych związków w zagrożonych strefach. Znacząco zostaje podniesione bezpieczeństwo ludzi przebywających w zagrożonym budynku, poprzez umożliwienie ich ewakuacji, wprowadzenie jednostek ratunkowych, szybkie zlokalizowanie ognia i skuteczne jego gaszenie.

 

 • Dźwiękowy system ostrzegawczy

Dźwiękowy system ostrzegawczy umożliwia rozgłaszanie sygnałów i komunikatów głosowych dla zapewnienia bezpieczeństwa osób przebywających w budynkach w przypadku zaistnienia zagrożenia pożarowego. Dźwiękowe Systemy Ostrzegawcze stanowią nowy standard w przekazywaniu informacji alarmowych i sygnalizacji zagrożeń. Dzięki ich zastosowaniu możliwe jest prowadzenie bardziej skutecznej, dobrze przemyślanej i zorganizowanej ewakuacji ludzi z budynków i obszarów zagrożonych pożarem, lub innym zagrożeniem dla ich życia i zdrowia. Dodatkowo oprócz funkcji przekazywania komunikatów o niebezpieczeństwie Dźwiękowe Systemy Ostrzegawcze mogą być używane do wszelkiego rodzaju powiadomień, transmitowania reklam, informowania o promocjach, nadawania muzyki w tle, co jest szczególnie przydatne w niektórych typach obiektów np. centrach handlowych.