Moje konto Moje konto
  • http://abaks-system.pl/ajax-system-alarmowy-bezprzewodowy,565.html
  • http://abaks-system.pl/wyniki-wyszukiwania,2.html?sPhrase=dahua&iProducer=&sPriceFrom=&sPriceTo=&iCa
  • Z okazji wiosennej promocji #springpromotion zachęcamy wszystkich instalatorów systemów alarmowych #alarmsystem do darmowego 2-tygodniowego testowania bezprzewodowego zestawu promocyjnego #Ajax.
    Nie czekaj! Już dziś odbierz swój zestaw. Wypróbuj i kup korzystając ze specjalnej ceny. Jeśli zwrócisz, podziel się z nami swoją opinią.
    Zapraszamy do kontaktu.

  • http://www.abaks-system.pl/wyniki-wyszukiwania,2.html?sPhrase=turbohd&iProducer=&sPriceFrom=&sPriceT

O Nas

Firma ABAKS-SYSTEM istnieje od 1996 roku.

Od początku naszej działalności zajmujemy się kompleksowymi usługami z zakresu elektronicznych zabezpieczeń.

Prowadzimy również internetową sprzedaż urządzeń systemów alarmowych, telewizji przemysłowej, systemów przeciwpożarowych, kontroli dostępu.

Posiadamy ofertę wysokiej jakości produktów o wszechstronnych zastosowaniach oraz prowadzimy konsultacje techniczne w zakresie poprawności projektu i właścicwego wykonania instalacji. Stanowi to przewagę firmy ABAKS-SYSTEM w postaci bardzo indywidualnego podejścia do klienta, który często potrzebuje szczegółowych i nietypowych rozwiązań do swojej firmy lub domu. Ta cecha pozwala budowac z naszymi Klientami trwałe i długoterminowe relacje biznesowe.

Zapraszamy Państwa do naszego sklepu internetowego. Jeżeli potrzebują Państwo informacji, wskazówek prosimy o skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

 

Sprzedający informuje, że wyraża zgodę na rozstrzyganie sporów konsumenckich w trybie ustawy z dnia 23 września 2016 roku o pozasądowym rozwiązywaniu sporów konsumenckich (Dz. U. 2016, poz. 1823). W razie nie uznania reklamacji przez Sprzedającego, Konsument może skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń i zwrócić się do Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej w Lublinie, ul. Tomasza Zana 38 "C", 20-601 Lublin, www.ihlublin.pl Szczegółowe procedury skorzystania z pomocy Inspekcji Handlowej dostępne są na stronie internetowej urzędu oraz na stronie www.uokik.gov.pl w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich” i „Ważne sprawy”.

 

 Abaks-System

 

Firma Abaks-System wdrożyła System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008