Moje konto Moje konto

Monitor 7'' do systemu IP 2 generacji DS-KH9310-WTE1(B) biały HIKVISION

1458.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 3-5 dni roboczych

Producent: HIKVISION

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu Monitor 7'' do systemu IP 2 generacji DS-KH9310-WTE1(B) biały HIKVISION

Stacja wewnętrzna DS-KH9310-WTE1(B) to element składowy systemów wideodomofonowych Hikvision, które stanowią kompleksowe rozwiązania realizujące funkcje kontroli dostępu. Jej estetyczna obudowa w połączeniu z praktycznym zastosowaniem i funkcjonalnością sprawia, że jest urządzeniem spełniającym wymagania każdego klienta. Systemy wideo-domofonowe 2 generacji do których należy prezentowany monitor to rewelacyjne rozwiązania dostępowe dedykowane do do domów jednorodzinnych jak i wielomieszkaniowych. Ich szerokie spektrum zastosowania (przeprowadzanie wideo rozmowy, podgląd obrazu z kamer CCTV IP, integracja z systemem alarmowym) sprawia, że cieszą się coraz większym zainteresowaniem na światowym rynku, ponieważ zwiększają możliwości zabezpieczenia osób i mienia.

DS-KH9310-WTE1(B) to profesjonalny monitor wewnętrzny IP 2 generacji, który zapewnia sprawną i intuicyjną obsługę systemu wideodomofonowego Hikvision. Urządzenie pozwala na nawiązanie kontaktu z osobami znajdującymi się przy stacji bramowej, dodatkowo posiada opcję podglądu obrazu ze zintegrowanych kamer monitoringu CCTV i integrację z systemem alarmowym.

WŁAŚCIWOŚCI: 

  • Dotykowy ekran

DS-KH9310-WTE1(B) to przede wszystkim dotykowy wyświetlacz kolorowy TFT LCD 7", zapewniający wysokiej jakości obraz w rozdzielczości 1024x600px. Z jego poziomu możliwe jest przeprowadzanie bezpośredniej wideorozmowy z osobą wywołującą abonenta z zewnątrz ze stacji bramowej. Urządzenie nie jest trudne w obsłudze ze względu na łatwą dostępność kluczowych funkcji i możliwość wywołania ich jednym dotknięciem oraz opcję personalizacji interfejsu zgodnie z preferencjami użytkownika.

  • Dodatkowy interfejs

Prezentowany panel wewnętrzny Hikvision posiada 8 wejść oraz 2 przekaźniki alarmowe do integracji z systemem SSWiN. Ponadto jest wyposażony w złącze RS-485.

  • Dodatkowe możliwości

Atutem monitora jest możliwość wyboru sposobu zasilania pomiedzy standardowym 12V DC a PoE (IEEE802.3af) jak również moduł Wi-Fi dedykowany do bezprzewodowej komunikacji (wykorzystywany szczególnie w przypadku instalacji systemów wideodomofonów w budynkach wielomieszkaniowych).

  • Wariant produktu

Wersja kolorystyczna biała.

Specyfikacja techniczna:

 Pamięć  2 GB
 Pamięć flash  8 GB Emmc
 System operacyjny  Linux
 Ekran  7" kolorowy TFT
 Rozdzielczość  1024 × 600
 Sposób działania  pojemnościowy ekran dotykowy
 Wejścia audio  wbudowany mikrofon wielokierunkowy
 Wyjścia audio  wbudowany głośnik
 Kompresja audio  G.711 U, G.711 A
 Audio bit rate  64 Kbps
 Poprawa jakości audio  tłumienie zakłóceń, eliminacja echa
 Sieć  10/100 Mbps self-adaptive + Wi-Fi
 Protokoły sieciowe  TCP/IP, SIP, RTSP
 Ethernet  1 RJ-45 10/100 Mbps self-adaptive
 Wejścia alarmowe  8
 Wyjścia alarmowe  2
 Przycisk  1
 RS-485  1
 Zasilanie  IEEE802.3af, standard PoE
 12 VDC/1 A
 Pobór prądu  ≤ 8 W
 Tempertura pracy  -10 °C to 50 °C
 Wilgotnośc względna  10% to 90%
 Wymiary  187 mm × 137 mm × 25.7 mm
 Waga

 694g (z opakowaniem)
 419.3g (bez opakowania)

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: