Moje konto Moje konto

Kamera IP ColorVu Lite 2MP, bullet, obiektyw 2.8mm, DS-2CD1027G0-L(2.8MM)(C) HIKVISION

658.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 3-5 dni roboczych

Producent: HIKVISION

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu Kamera IP ColorVu Lite 2MP, bullet, obiektyw 2.8mm, DS-2CD1027G0-L(2.8MM)(C) HIKVISION

DS-2CD1027G0-L(2.8MM)(C) to model innowacyjnej kamery HIKVISION, która należy do nowatorskiej serii ColorVu.

Serię tę charakteryzują superczułe kamery, które wykazują ponad dziesięciokrotnie wyższą czułość od standardowych. Technologia Hikvision ColorVu zapewnia żywe kolory 24/7 dzięki zastosowaniu zaawansowanych obiektywów F1.0, czujników o wysokiej wydajności i przyjaznemu oświetleniu. Super przysłona F1.0 zbiera więcej światła, aby uzyskać jaśniejsze obrazy, a zaawansowana technologia znacznie poprawia wykorzystanie dostępnego światła.

Produkty ponadto wyróżniają się oświetlaczem światła białego zastępującym promiennik IR, który jednocześnie może stanowić dodatkowe oświetlenie dozorowanego obiektu.

WŁAŚCIWOŚCI DS-2CD1027G0-L(2.8MM)(C)/:

1. Przechwytywanie obrazu 2MP - Obraz przechwytywany jest przez nowoczesny przetwornik 1/2.8" Progressive Scan CMOS, który umożliwia uzyskanie nagrań wysokiej jakości 2MP.

2. Kamera ColorVu z oświetlaczem światła białego - DS-2CD1027G0-L(2.8MM)(C) to wyjątkowa kamera należąca do serii Color Vu, która dzięki wykorzystaniu nowatorskiego doświetlacza światłem widzialnym, daje nam możliwość uzyskania szczegółowego, a przede wszystkim kolorowego obrazu nie tylko w dzień, ale również w warunkach słabego oświetlenia i w nocy. Jego zasięg to 30 metrów.

3. Obiektyw stałoogniskowy - Omawiana kamera posiada wbudowany obiektyw ze stałą ogniskową 2.8mm, która pozwala na szerokie pole dozoru urządzenia. Kamera o szerokim kącie widzenia to świetne rozwiązanie do obiektów wymagających szczegółowego monitoringu.

4. Dodatkowe funkcje obrazu. Warto zwrócić również uwagę na funkcje urządzenia, które dodatkowo korygują obraz tak, aby użytkownik uzyskał, jak najlepszy efekt:

  • HLC
  • BLC
  • DWDR
  • 3D DNR

5. Zaawansowana kompresja wideo - Przechwytywany przez DS-2CD1027G0-L(2.8MM)(C) materiał wideo podlega kompresji z wykorzystaniem najnowszej technologii H.265+. Jest to inteligentny algorytm, który znacząco obniża wykorzystanie przepustowości sieci, a co za tym idzie, pozwala na ograniczenie wymogów dotyczących pojemności dyskowej, przy jednoczesnym zwiększeniu jakości obrazu.

6. Zdalne zarządzanie systemem - Zdalna obsługa systemu CCTV jest możliwa dzięki aplikacji iVMS-4200 na komputer oraz Hik-connect na urządzenia mobilne.

 rozdzielczość 2MPogniskowa 2.8mmDWDRoświetlacz 30 metrówoświetlacz światła białegoIP67

ZASTOSOWANIE

  • Całodobowy monitoring obiektów - DS-2CD1027G0-L(2.8MM)(C) to idealne rozwiązanie stosowane w systemach dozoru wizyjnego obiektów o charakterze prywatnym, ale również publicznym, komercyjnym. Wbudowany oświetlacz o widzialnym spektrum światła świetnie sprawdza się na zewnątrz budynków, gdzie wymagane jest uzyskiwanie wyraźnego i szczegółowego nagrania, a dodatkowo preferowane jest zachowanie barw sceny 24h.
  • Solidna obudowa zewnętrzna - Wytrzymała i solidna obudowa o klasie szczelności IP67 umożliwia jej montaż nie tylko wewnątrz, ale również na zewnątrz dozorowanych obiektów. Kamera jest pyłoszczelna, odporna na uszkodzenia mechaniczne i krótkotrwały kontakt ze strumieniem wody.
  • Wymiary

wymiary kamery

kamera_ip_hikvision_abaks-system_ds-2cd1027g0-l.jpg

Parametry techniczne produktu Kamera IP ColorVu Lite 2MP, bullet, obiektyw 2.8mm, DS-2CD1027G0-L(2.8MM)(C) HIKVISION

ParametrWartość
ColorVutak
Obiektyw2,8mm
Rozdzielczość kamer2MP
Sygnał wyjściowy kameryIP
Typ obudowy Bullet
Zasięg IR30m
Zasilanie kamery12V DC, PoE

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: