Moje konto Moje konto

Kamera HDCVI Lite 5MP, kopułka, obiektyw 2.8mm, IR 60m, mikrofon, HAC-HDW1500TMQ-A-0280B-S2 DAHUA

353.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 3-5 dni roboczych

Producent: Dahua

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu Kamera HDCVI Lite 5MP, kopułka, obiektyw 2.8mm, IR 60m, mikrofon, HAC-HDW1500TMQ-A-0280B-S2 DAHUA

HAC-HDW1500TMQ-A-0280B-S2 to model kamery kopułkowej serii Lite Plus Dahua, która oferuje wysokiej jakości obraz w rozdzielczości 5MP. Urządzenie ma zwartą konstrukcję i cieszy dobrymi parametrami w przystępnej cenie.

 

WŁAŚCIWOŚCI HAC-HDW1500TMQ-A-0280B-S2:

1. Układ optyczny kamery - Kopuła HAC-HDW1500TMQ-A-0280B-S2 została wyposażona w nowoczesny przetwornik obrazu 1/2.7" CMOS, w efekcie działania którego przechwytywane są nagrania wysokiej jakości osiągające rozdzielczość 5MPx (2880 x 1620). Urządzenie posiada wbudowany obiektyw ze stałą ogniskową 2.8mm, która zapewnia szerokie pole widzenia. Dodatkowo w celu przeprowadzania jak najbardziej skutecznej obserwacji niezależnie od warunków oświetleniowych, kamera ma wbudowany oświetlacz podczerwieni składający się z dwóch bardzo mocnych diod LED, który wysyła wiązkę światła podczerwonego w zasięgu 60 metrów.

2. Smart IR - Promiennik podczerwieni kamery HDCVI podlega automatycznej regulacji przez zaawansowaną funkcję Smart IR. Funkcja ta odpowiada za dostosowanie intensywności diod podczerwieni do odległości obserwowanego obiektu tak aby uniknąć prześwietlenia obrazu np. w chwili gdy obiekt zbliża się do kamery.

3. Zaawansowane funkcje obrazu - Otrzymywany w wyniku działania HAC-HDW1500TMQ-A-S2 materiał podlega ulepszeniu przez szereg funkcji jakie oferuje urządzenie, a są to między innymi cyfrowy WDR, BLC, HLC, automatyczna kontrola wzmocnienia, redukcja szumów 2D. Ponadto wykazuje opcję wyznaczenia masek prywatności.

4. Wbudowany mikrofon - Kamera posiada wbudowany mikrofon, który jest niezawodnym narzędziem do przeczytywania dźwięku w dozorowanym obiekcie, które zapewnia eliminację hałasu, wysoką jakość i skuteczność zbieranych informacji.

5. Kilka sygnałów na 1 kablu - HAC HDW1500TMQ A jest kamerą w technologii HDCVI, która umożliwia transmisję kilku różnych sygnałów (wideo, dane i zasilanie) za pośrednictwem jednego kabla koncentrycznego. Transmisja sygnału jest dwukierunkowa i pozwala na komunikację z urządzeniem rejestrującym.

Przesyłanie wideo może odbywać się na dużych odległościach bez ubytków w jego jakości:

  • nawet 700 metrów dla kamer 5MP poprzez kabel koncentryczny
  • 300 metrów za pomocą kabla UTP

6. Uniwersalna kamera wielosystemowa - Model HAC HDW1500TMQ A należy do kamer, która posiadają zdolność pracy w ramach różnych standardów wideo: HD CVI, HD TVI, AHD, CVBS.

kamera wielosystemowa 4w1rozdzielczość kamery 5MPogniskowa 2.8mmfunkcja cyfrowy WDRoświetlacz 60 metrówklasa szczelności IP67


ZASTOSOWANIE:

  • Prosty system monitoringu

Systemy monitoringu HD-CVI charakteryzuje prostota instalacji podobna do standardowych systemów analogowych. Mogą one stanowić nowo projektowane instalacje telewizji przemysłowej, ale również być świetnym uatrakcyjnieniem tradycyjnych systemów analogowych podczas ich stopniowej modernizacji, bez potrzeby wymiany okablowania. HAC-HDW1500TMQ-A posiada opcję pracy w trybie HDCVI lub przełączenia go na CVBS, AHD, TVI.

  • Solidna kamera zewnętrzna CCTV

HAC-HDW1500TMQ-A to model przeznaczony do pracy w ekstremalnych temperaturach. Posiada wytrzymałą na kurz i wodę obudowę o klasie szczelności IP67, dzięki czemu nadaje się do środowisk wewnętrznych lub zewnętrznych. Dodatkowo kopułka toleruje zmiany napięcia wejściowego na poziomie ± 30% i posiada 4kV zabezpieczenie antygromowe.

  • Wymiary

HAC-HDW1500TMQ-A-0280B-S2 - wymiary kamery kopułowej Dahua

Parametry techniczne produktu Kamera HDCVI Lite 5MP, kopułka, obiektyw 2.8mm, IR 60m, mikrofon, HAC-HDW1500TMQ-A-0280B-S2 DAHUA

ParametrWartość
Funkcje dodatkowe kameryWbudowany mikrofon
Obiektyw2,8mm
Rozdzielczość kamer5Mpx
Sygnał wyjściowy kameryAHD, CVI, TVI, CVBS
Typ obudowy Kopułka
Zasięg IR60m
Zasilanie kamery12V DC

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: