Moje konto Moje konto

Kamera HDCVI Lite 5MP, bullet, obiektyw 2.8mm, IR 30m, Starlight, DWDR, HAC-HFW1500C-0280B-S2 DAHUA

243.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 3-5 dni roboczych

Producent: Dahua

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu Kamera HDCVI Lite 5MP, bullet, obiektyw 2.8mm, IR 30m, Starlight, DWDR, HAC-HFW1500C-0280B-S2 DAHUA

Bullet HAC-HFW1500C-0280B-S2 należy do serii Lite Dahua - urządzeń które charakteryzują się płynnością i dokładnością przechwytywanego obrazu, połączoną z przystępną ceną.

Kamera współpracuje z rejestratorami czterech standardów:

 • HD CVI
 • AHD
 • TURBO HD
 • CVBS

WŁAŚCIWOŚCI HAC-HFW1500C-0280B-S2:

1. Optyka kamery - Prezentowany bullet HAC-HFW1200S-POC posiada wbudowany przetwornik 1/2.7 inch CMOS i obiektyw ze stałą ogniskową 2.8mm. 

2. Monitoring również w nocy - Aby spełnić wymagania monitoringu całodobowego, system optyczny jest wspierany przez wydajny oświetlacz podczerwieni zbudowany z trzech diod LED, który generuje wiązkę promieni podczerwonych w dystansie 30 metrów.

3. Smart IR - Promiennik podczerwieni kamery HDCVI podlega automatycznej regulacji przez zaawansowaną funkcję Smart IR. Funkcja ta odpowiada za dostosowanie intensywności diod podczerwieni do odległości obserwowanego obiektu tak aby uniknąć prześwietlenia obrazu np. w chwili gdy obiekt zbliża się do kamery.

4. Wbudowany mikrofon - Kamera posiada wbudowany mikrofon, który jest niezawodnym narzędziem do przeczytywania dźwięku w dozorowanym obiekcie, które zapewnia eliminację hałasu, wysoką jakość i skuteczność zbieranych informacji.

5. Wysoka jakość nagrań - Realizowane nagrania wideo w rozdzielczości 5MP cechują się wysoka jakością i pełnym odwzorowaniem szczegółów obserwowanej sceny m.in. dzięki działaniu dodatkowych funkcji:

 • BLC
 • HLC
 • D-WDR
 • AGC
 • 2D DNR
 • AWB
 • Smart IR

6. Zasilanie poprzez kabel koncentryczny - Kamerę wyróżnia technologia PoC, czyli zdolność do jednoczesnego przesyłania zasilania oraz sygnału wizyjnego w wysokiej jakości poprzez pojedynczy kabel koncentryczny.

kamera multisystemowarozdzielczość kamery 5MPogniskowa 2,8mmDWDR w kamerzeoświetlacz 30 metrówzasilanie PoCIP67


ZASTOSOWANIE:

Monitorowanie 24 / 7

Kamera tulejowa HAC-HFW1500C-0280B-S2 jest idealnym rozwiązaniem dedykowanym do systemów monitoringu CCTV 24h zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz obiektów. 

Obudowa zewnętrzna IP 67

Obudowa wykonana z wytrzymałych i solidnych materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne, pyły oraz chwilowy kontakt ze strumieniem wody zyskała klasę szczelności IP67

Wymiary

 wymiary kamery Dahua

Parametry techniczne produktu Kamera HDCVI Lite 5MP, bullet, obiektyw 2.8mm, IR 30m, Starlight, DWDR, HAC-HFW1500C-0280B-S2 DAHUA

ParametrWartość
Obiektyw2,8mm
Rozdzielczość kamer5Mpx
Sygnał wyjściowy kameryAHD / CVBS / CVI / TVI
Typ obudowy Bullet
Zasięg IR30m
Zasilanie kamery12V DC

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: