Moje konto Moje konto

Kamera IP Lite 5MP, bullet, obiektyw 2.8mm, IR 30m, D-WDR, IP67, DAHUA

794.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 3-5 dni roboczych

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu Kamera IP Lite 5MP, bullet, obiektyw 2.8mm, IR 30m, D-WDR, IP67, DAHUA

IPC-HFW1530S-0280B-S6 to nowoczesne rozwiązanie wykorzystywane w strukturach monitoringu wizyjnego IP. Jest to niedużych rozmiarów kamera tubowa, należąca do nowoczesnej serii Entry Dahua, której urządzenia cechują się prostą instalacją, łatwą obsługą i korzystnym stosunkiem wydajności do kosztów. Jest to ekonomiczna seria kamer spełniających podstawowe wymagania, pozbawionych funkcji analityki wideo. Model ten ma zastosowanie do małych i średniej wielkości obiektów, takich jak domy, rezydencje, mały handel detaliczny, sklepy i inne małe i średnie przedsiębiorstwa

WŁAŚCIWOŚCI IPC-HFW1530S-S6:

1. Układ optyczny kamery

IPC-HFW1530S-0280B-S6 to urządzenie z wbudowanym obiektywem o ogniskowej 2.8mm i nowoczesnym przetwornikiem obrazu 1/2.7" 5MP Progressive Scan CMOS, dzięki któremu ma zdolność realizacji nagrań o rozdzielczości 5MP. Ponadto jest wyposażone w oświetlacz IR, który zapewnia świetne doświetlenie obiektów w warunkach ciemności i niekorzystnych zmian oświetlenia. Został on zbudowany z jednej diody led i osiąga zasięg 30 metrów.

2. Kompresja H.265+

Dzięki kompresji H.265+ archiwizowane nagrania z kamery zajmują mniej miejsca na nośnikach pamięci, które w związku z tym są wydajniejsze.

3.  Dodatkowe funkcje wideo

Obraz obserwowanej przez urządzenie wideo sceny jest dodatkowo modyfikowany przez funkcje takie jak:

  • BLC;
  • HLC;
  • D-WDR;
  • 3D DNR.

Dzięki nim otrzymujemy wysokiej jakości nagrania video.

4. Detekcja ruchu

Zaimplementowana funkcja detekcji ruchu pozwala na wyzwalanie alarmu lub zapis nagrań w momencie, gdy w obserwowanej scenie pojawią się poruszające się obiekty.

5. Image Flip

W przypadku wąskich i długich pomieszczeń sprawdza się zaimplementowana w kamerze technologia odwracania obrazu o 90° / 180° / 270°, która zapewnia doskonały nadzór.

6. Cyberbezpieczeństwo

Kamera sieciowa Dahua wyposażona jest w szereg kluczowych zabezpieczeń technologicznych, takich jak uwierzytelnianie i autoryzacja bezpieczeństwa, kontrola dostępu, zaufana ochrona, szyfrowana transmisja i szyfrowanie przechowywania, które poprawia jego bezpieczeństwo i ochronę danych, oraz zapobiega inwazji złośliwych programów na urządzeniu.

rozdzielczość 5MPogniskowa 2.8mmD-WDRoświetlacz 30 metrówkompresja H.265+onvifzasilanie PoEIP67

ZASTOSOWANIE:

  • Kamera ONVIF i PoE

Kamera wspiera standard ONVIF (Open Network Video Interface) i może współpracować z produktami innych marek. Ponadto ma możliwość zasilania PoE (Power of Ethernet), które przyspiesza i ułatwia instalację, która następuje przy jednego przewodu skrętki komputerowej UTP.

  • Montaż wewnętrzny i zewnętrzny

Kamera może być montowana wewnątrz i na zewnątrz zabezpieczanych obiektów i stanowić niezawodny element profesjonalnych systemów zabezpieczeń wideo.

  • Wymiary

IPC-HFW1530S-S6 - wymiary kamery tulejowej Dahua

kamera_ip_dahua_abaks_system_ipc-hfw1530s-0280b-s6-1.jpg

 

 

Parametry techniczne produktu Kamera IP Lite 5MP, bullet, obiektyw 2.8mm, IR 30m, D-WDR, IP67, DAHUA

ParametrWartość
Kamera z WIFInie
Obiektyw2,8mm
Rozdzielczość kamer5Mpx
Sygnał wyjściowy kameryIP
Typ obudowy Bullet
Zasięg IR30m
Zasilanie kamery12V DC / PoE

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: