Moje konto Moje konto

Kamera HDCVI Lite 2MP, bullet, obiektyw 3.6mm DAHUA

287.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 3-5 dni roboczych

Producent: Dahua

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu Kamera HDCVI Lite 2MP, bullet, obiektyw 3.6mm DAHUA

To nowoczesny produkt marki DAHUA należący do serii Lite Plus. Charakteryzuje się obudową tulejową i zdolnością do pracy w systemach monitoringu opierających się o jeden z czterech standardów wizji: AHD, CVI, TVI, CVBS. Jest to kamera w technologii STARLIGHT gwarantującej skuteczną pracę w trudnych warunkach otoczenia i kolorowy obraz nawet w przypadku całkowitej ciemności.

Parametry

Rozdzielczość kamery: 2MP

Zasięg oświetlacza: 30m

Ogniskowa obiektywu: 3.6mm

Klasa Szczelności: IP67

Sygnał wyjściowy kamery: AHD ; CVI ; TVI ; CVBS

Zasilanie kamery: 12V DC

 

Gwarancja: 3 lata

 

Układ optyczny kamery

Urządzenie przekształca strumień świetlny na sygnał elektryczny z wykorzystaniem przetwornika 1/2.8" CMOS, który w połączeniu z wbudowanym obiektywem ze stałą ogniskową 3.6mm pozwala nam uzyskać wysokiej jakości nagrania w rozdzielczości 2MP.

 

Oświetlacz IR

Kamera została również wyposażona w mechaniczny filtr IR, który reguluje w razie potrzeby pracę zintegrowanego promiennika podczerwieni o zasięgu 30 metrów.

Funkcje korekty obrazu

Bullet HAC-HFW1230T-A jest gwarantem rejestracji jakościowych, dokładnych i płynnych nagrań. Posiada wiele funkcji korekty obrazu m.in.:

  • D-WDR
  • AGC
  • HLC
  • BLC
  • 2D DNR
  • AWB

 

Wbudowany mikrofon

Kamera posiada wbudowany mikrofon, który jest niezawodnym narzędziem do przeczytywania dźwięku w dozorowanym obiekcie, które zapewnia eliminację hałasu, wysoką jakość i skutecznośc zbieranych informacji.

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: