Moje konto Moje konto

Kamera TURBO HD DS-2CE10DFT-F28(2.8MM) 2MP HIKVISION

353.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 3-5 dni roboczych

Producent: HIKVISION

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu Kamera TURBO HD DS-2CE10DFT-F28(2.8MM) 2MP HIKVISION

DS-2CE10DFT-F28 jest modelem nowoczesnej kamery HIKVISION, należącej do nowatorskiej seri Turbo HD ColorVu. Seria ta charakteryzuje się superczułymi kamerami, które wykazują ponad dziesięciokrotnie wyższą czułość. Produkty wyróżniają się oświetlaczem światła białego w zastępstwie promiennika IR, który jednocześnie może stanowić dodatkowe oświetlenie dozorowanego obiektu.

 

Parametry techniczne 

Rozdzielczość kamery: 2MP

Zasięg oświetlacza: 20m

Ogniskowa obiektywu: 2.8mm

Klasa Szczelności: IP67

Sygnał wyjściowy kamery: AHD ; CVI ; TVI ; CVBS

Zasilanie kamery: 12V DC

Gwarancja: 36 miesięcy

 

Układ optyczny

Obraz przechwytywany jest z wykorzystaniem nowoczesnego przetwornika 2MP CMOS, pozwalającego na uzyskanie nagrań wysokiej jakości FullHD 2MP przy utrzymaniu pełnoklatkowości. Na układ optyczny składa się stałoogniskowy obiektyw 2.8mm o szerokim polu widzenia.

 

Światło widzialne

DS-2CE10DFT-F28 jest wyjątkową kamerą należącą do serii Color Vu, która dzięki zastosowaniu nowatorskiego doświetlacza światłem widzialnym, daje nam możliwość uzyskania szczegółowego, a przede wszystkim kolorowego obrazu nie tylko w dzień, ale również w warunkach słabego oświetlenia i w nocy. 

 

Funkcje korekty obrazu

Warto zwrócić również uwagę na funkcje urządzenia, które dodatkowo korygują obraz tak aby użytkownik uzyskał jak najlepszy efekt:

  • AGC
  • BLC
  • WDR
  • 3D DNR

 

Strefy prywatności, detekcja ruchu

Prezentowany model tulejowy posiada opcję 4 masek prywatności wyłączających wybrane fragmenty sceny z obszaru dozoru, a także możliwość ustawienia 4 stref detekcji ruchu.

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: