Moje konto Moje konto

Wideodomofon - Monitor 10'' do systemu IP DS-KH8520-WTE1 HIKVISION

1922.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 3-5 dni roboczych

Producent: HIKVISION

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu Wideodomofon - Monitor 10'' do systemu IP DS-KH8520-WTE1 HIKVISION

Stacja wewnętrzna DS-KH8520-WTE1 to element składowy systemów wideodomofonowych Hikvision, które stanowią kompleksowe rozwiązania realizujące funkcje kontroli dostępu. Jej estetyczna obudowa w połączeniu z praktycznym zastosowaniem i funkcjonalnością sprawia, że jest urządzeniem spełniającym wymagania każdego klienta. Systemy wideo-domofonowe 2 generacji do których należy prezentowany monitor to rewelacyjne rozwiązania dostępowe dedykowane do do domów jednorodzinnych jak i wielomieszkaniowych. Ich szerokie spektrum zastosowania (przeprowadzanie wideo rozmowy, podgląd obrazu z kamer CCTV IP, integracja z systemem alarmowym) sprawia, że cieszą się coraz większym zainteresowaniem na światowym rynku, ponieważ zwiększają możliwości zabezpieczenia osób i mienia.

Monitor do systemu IP DS-KH8520-WTE1 to:

1. Dotykowy czytelny wyświetlacz. Posiada dotykowy wyświetlacz kolorowy TFT 10", gwarantujący wysokiej jakości obraz w rozdzielczości 1024x600 px. Z jego poziomu możliwe jest przeprowadzanie bezpośredniej wideorozmowy z osobą wywołującą abonenta z zewnątrz ze stacji bramowej. Urządzenie nie jest trudne w obsłudze ze względu na łatwą dostępność kluczowych funkcji i możliwość wywołania ich jednym dotknięciem oraz opcję personalizacji interfejsu zgodnie z preferencjami użytkownika.

2. Interfejs dodatkowy

Prezentowany panel wewnętrzny Hikvision posiada 8 wejść oraz 2 przekaźniki alarmowe do integracji z systemem SSWiN. Ponadto jest wyposażony w slot na katę SD do 32GB i złącze RS-485.

3. Zasilanie PoE i komunikacja Wi-Fi

Atutem monitora jest możliwość wyboru sposobu zasilania pomiedzy standardowym 12V DC a PoE (IEEE802.3af) jak również moduł Wi-Fi dedykowany do bezprzewodowej komunikacji (wykorzystywany szczególnie w przypadku instalacji systemów wideodomofonów w budynkach wielomieszkaniowych).

Parametry techniczne:

Kolor obudowy: czarna
Rodzaj montażu: natynkowy
Zasilanie: 12V DC ; PoE
Wymiary produktu (mm): 254x166x14,7
Waga produktu (kg): 0,66
Producent: HIKVISION
Seria: Wideodomofon IP 2. generacji
Przekątna: 10", 1024x600
Rodzaj monitora: głośnomówiący, dotykowy
Kategoria produktu: Monitory
Funkcja interkomu: TAK
Obsługa wejść/wyjść alarmowych: 8/2
Obsługa kamer CCTV: 16
Zapis zdjęć / filmów: TAK
Obsługa karty SD: 32GB
Komunikacja WiFi: TAK
Gwarancja: 3 lata

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: