Moje konto Moje konto

Wideodomofon - Monitor 7' do systemu IP DS-KH6320-WTE1 HIKVISION

1009.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 3-5 dni roboczych

Producent: HIKVISION

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu Wideodomofon - Monitor 7' do systemu IP DS-KH6320-WTE1 HIKVISION

Stacja wewnętrzna DS-KH6320-WTE1 to element składowy systemów wideodomofonowych Hikvision, które stanowią kompleksowe rozwiązania realizujące funkcje kontroli dostępu. Jej estetyczna obudowa w połączeniu z praktycznym zastosowaniem i funkcjonalnością sprawia, że jest urządzeniem spełniającym wymagania każdego klienta. Systemy wideo-domofonowe 2 generacji do których należy prezentowany monitor to rewelacyjne rozwiązania dostępowe dedykowane do do domów jednorodzinnych jak i wielomieszkaniowych. Ich szerokie spektrum zastosowania (przeprowadzanie wideo rozmowy, podgląd obrazu z kamer CCTV IP, integracja z systemem alarmowym) sprawia, że cieszą się coraz większym zainteresowaniem na światowym rynku, ponieważ zwiększają możliwości zabezpieczenia osób i mienia.

Wideodomofon HIKVISION DS-KH6320-WTE1 to to profesjonalny monitor wewnętrzny 2 generacji należący do serii Pro, który gwarantuje sprawną i intuicyjną obsługę systemu wideodomofonowego Hikvision. Urządzenie umożliwia nawiązanie kontaktu z osobami znajdującymi się przy stacji bramowej, dodatkowo posiada opcję podglądu obrazu ze zintegrowanych kamer monitoringu CCTV i integrację z systemem alarmowym.

Właściwości:

1. Dotykowy ekran. DS-KH6320-WTE1 to przede wszystkim dotykowy wyświetlacz kolorowy TFT LCD 7", zapewniający wysokiej jakości obraz w rozdzielczości 1024x600px. Z jego poziomu możliwe jest przeprowadzanie bezpośredniej wideorozmowy z osobą wywołującą abonenta z zewnątrz ze stacji bramowej. Urządzenie nie jest trudne w obsłudze ze względu na łatwą dostępność kluczowych funkcji i możliwość wywołania ich jednym dotknięciem oraz opcję personalizacji interfejsu zgodnie z preferencjami użytkownika.

2. Dodatkowy interfejs. Prezentowany panel wewnętrzny Hikvision posiada 8 wejść oraz 2 przekaźniki alarmowe do integracji z systemem SSWiN. Ponadto jest wyposażony w slot na katę SD do 32GB i złącze RS-485.

3. Dodatkowe możliwości. Atutem monitora jest możliwość wyboru sposobu zasilania pomiedzy standardowym 12V DC a PoE (IEEE802.3af) jak również moduł Wi-Fi dedykowany do bezprzewodowej komunikacji (wykorzystywany szczególnie w przypadku instalacji systemów wideodomofonów w budynkach wielomieszkaniowych).

Specyfikacja techniczna:

Pamięć  128 MB
 Pamięć flash  32 MB
 System operacyjny  Linux
 Ekran  7" kolorowy TFT
 Rozdzielczość  1024 × 600
 Sposób działania  pojemnościowy ekran dotykowy
 Wejścia audio  wbudowany mikrofon wielokierunkowy
 Wyjścia audio  wbudowany głośnik
 Kompresja audio  G.711 U
 Audio bit rate  64 Kbps
 Poprawa jakości audio  tłumienie zakłóceń, eliminacja echa
 Sieć  10/100 Mbps self-adaptive + Wi-Fi
 Protokoły sieciowe  TCP/IP, SIP, RTSP
 Ethernet  1 RJ-45 10/100 Mbps self-adaptive
 Wejścia alarmowe  8
 Wyjścia alarmowe  2
 Slot karty SD  32GB
 RS-485  1
 Zasilanie  IEEE802.3af, standard PoE
 12 VDC/1 A
 Pobór prądu  ≤ 6 W
 Tempertura pracy  -10 °C to 55 °C
 Wilgotnośc względna  10% to 90%
 Wymiary  200 mm × 140 mm × 15.1 mm
 Waga

 683g (z opakowaniem)
 355g (bez opakowania)

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: