Moje konto Moje konto

Monitor 7" do systemu IP DS-KH6320-WTE1 HIKVISION

1009.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 3-5 dni roboczych

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu Monitor 7" do systemu IP DS-KH6320-WTE1 HIKVISION

Urządzenie umożliwia nawiązanie kontaktu z osobami znajdującymi się przy stacji bramowej, dodatkowo posiada opcję podglądu obrazu ze zintegrowanych kamer monitoringu CCTV i integrację z systemem alarmowym.

Dotykowy ekran

DS-KH6320-WTE1 to przede wszystkim dotykowy wyświetlacz kolorowy TFT LCD 7", zapewniający wysokiej jakości obraz w rozdzielczości 1024x600px. Z jego poziomu możliwe jest przeprowadzanie bezpośredniej wideorozmowy z osobą wywołującą abonenta z zewnątrz ze stacji bramowej. Urządzenie nie jest trudne w obsłudze ze względu na łatwą dostępność kluczowych funkcji i możliwość wywołania ich jednym dotknięciem oraz opcję personalizacji interfejsu zgodnie z preferencjami użytkownika.

 

Dodatkowy interfejs

Prezentowany panel wewnętrzny Hikvision posiada 8 wejść oraz 2 przekaźniki alarmowe do integracji z systemem SSWiN. Ponadto jest wyposażony w slot na katę SD do 32GB i złącze RS-485.

 

Dodatkowe możliwości

Atutem monitora jest możliwość wyboru sposobu zasilania pomiedzy standardowym 12V DC a PoE (IEEE802.3af) jak również moduł Wi-Fi dedykowany do bezprzewodowej komunikacji (wykorzystywany szczególnie w przypadku instalacji systemów wideodomofonów w budynkach wielomieszkaniowych).

 

 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: