Moje konto Moje konto

Kamera IP Easy Lite 4MP, DS-2CD1041G0-I/PL bullet HIKVISION

460.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 3-5 dni roboczych

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu Kamera IP Easy Lite 4MP, DS-2CD1041G0-I/PL bullet HIKVISION

WŁAŚCIWOŚCI DS-2CD1041G0-I/PL(2.8MM):

1. Układ optyczny kamery

W tulejowej obudowie został zamontowany obiektyw ze stałą ogniskową 2.8mm. Sygnał świetlny przechwytywany jest przez profesjonalny przetwornik obrazu 1/3" Progressive Scan CMOS i konwertowany na sygnał elektryczny, który zawiera wszelkie informacje dotyczące jasności obrazu, barw, szczegółów.

2. Wbudowany oświetlacz IR

Wbudowany w DS-2CD1041G0-I/PL(2.8MM) promiennik IR generuje wiązkę światła IR na dystans do 30 metrów. Jest to niezawodne narzędzie podczas rejestracji nagrań w warunkach słabego oświetlenia albo nocy. Dzięki temu użytkownik otrzymuje wideo w pełni czytelne i dające możliwość zidentyfikowania przedmiotów i osób. Aby uniknąc sytuacji w której wiązka promieni IR w powiązaniu ze światłem dziennym sprawia, że obraz staje się niewyraźny, został zastosowany mechanicznie zdejmowany filtr podczerwieni - niezawodna opcja stojąca na straży przejrzystości obrazu.

3. Funkcje ulepszające otrzymywane wideo

W celu osiągnięcia nagrań w rozdzielczości 4MP w jak najwyższej jakości, kamera wyposażona została w dodatkowe funkcje ulepszające go takie jak Cyfrowy WDR, którego efektem jest skuteczne przedstawienie szczegółów sceny w ciemnych jej fragmentach, cyfrowa redukcja szumów 3D DNR, kompensacja światła wstecznego BLC, automatyczna kontrola wzmocnienia AGC.

  • Rozdzielczość kamery: 4MP;
  • Zasięg oświetlacza: 30m;
  • Ogniskowa obiektywu: 2.8mm;
  • Klasa Szczelności: IP67;
  • Sygnał wyjściowy kamery: IP;
  • Gwarancja: 3 lata;
  • Zasilanie kamery: 12V DC ; PoE.

ds-2cd1023g0-i-2-8mm-2d-0001.jpg

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: