Moje konto Moje konto

Kamera IP Pro AI Full Color 4MP, 3.6mm, (Live Streaming) IPC-HDBW5449R-ASE-NI-0360B DAHUA

2122.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 3-5 dni roboczych

Producent: Dahua

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu Kamera IP Pro AI Full Color 4MP, 3.6mm, (Live Streaming) IPC-HDBW5449R-ASE-NI-0360B DAHUA

Kamera IP Pro AI Full Color 4MP, kopułka, obiektyw 3.6mm, RTMP (Live Streaming), zliczanie osób, Starlight, IVS, SMD, klasyfikacja człowiek/pojazd, WDR, alarm, audio, IP67, IK10, metal, ePoE, DAHUA IPC-HDBW5449R-ASE-NI-0360B 

KAMERA IP DAHUA IPC-HDBW5449R-ASE-NI-0360B

Kamera sieciowa Dahua Pro AI Series IPC-HDBW5449R-ASE-NI zaprojektowana została z myślą o nowoczesnych instalacjach monitoringu wizyjnego IP wykorzystującego możliwości jakie daje sztuczna inteligencja.

Urządzenie należy do serii Dahua Pro AI, którą charakteryzują między innymi zaawansowane technologie AI, w tym algorytmy uczenia, które są ukierunkowane na ludzi i pojazdy gwarantując dokładność i elastyczność. Siła sztucznej inteligencji pozwala urządzeniom Dahua postrzegać środowisko i lepiej rozumieć świat.

ROZWIĄZANIE DO KONTROLOWANIA PRZEPŁYWU OSÓB

Z myślą o obiektach handlowych, usługowych oraz infrastrukturze transportu publicznego, w czasach ryzyka zakażeniem wirusem COVID-19, Dahua Technology prezentuje rozwiązanie do zliczania ludzi oraz kontrolowania ich przepływu. Ma ono zastosowanie wszędzie tam, gdzie zależy nam na wiedzy ile osób weszło do sklepu oraz ilu klientów nadal przebywa w środku. Możliwe jest również kontrolowanie ilości osób oczekujących w kolejce do punktu obsługi.

 • Dokładność: zliczanie ludzi z dokładnością 95%;
 • Bezpieczeństwo: redukcja zagrożenia związanego z zakażeniem wirusem;
 • Efektywność: stan osób wewnątrz sklepu wyświetlany na bieżąco i powiązanie z alarmami.

Schemat rozwiązania zliczającego osoby Dahua

Scenariusze stosowania:

 • Supermarkety;
 • Sklepy spożywcze;
 • Szpitale;
 • Apteki;
 • Metro.

STRUMIENIOWANIE WIDEO NA ŻYWO

Rozwiązanie do strumieniowego przesyłania obrazu na żywo, co idealnie wpisuje się w aktualne potrzeby na świecie. Kamera Dahua pozwala na transmisje na żywo, zapewniając wideo o wysokiej rozdzielczości. Seria kamer FullColor to przede wszystkim doskonałej jakości, kolorowy obraz bez względu na warunki oświetleniowe, co zapewnia jeszcze lepsze doznania wizualne odbiorców. 

Schemat transmisji na żywo

Scenariusze zastosowań:

Obserwacja miejsc publicznych, muzea, atrakcje turystyczne, przyroda, obiekty sakralne, szkoły.
Zastosowanie transmisja na żywo

WŁAŚCIWOŚCI IPC-HDBW5449R-ASE-NI

1. Układ optyczny kamery - Kopuła IPC-HDBW5449R-ASE-NI posiada wbudowany przetwornik obrazu 1/1.8” 4 Megapixel progressive scan CMOS, dzięki któremu możemy otrzymać wysokiej jakości nagrania w rozdzielczości 4MPx. W obudowie umieszczony został obiektyw o stałej ogniskowej 3.6mm, zapewniający szeroki kąt widzenia kamery, a co za tym idzie szerokie pole obserwacji i dozoru obiektu.

2. Full Color Starlight - W kamerze zastosowano obiektyw o aperturze F1.0 i wysokiej jakości przetwornik 1/1.8". Przyczyniają się one do zwiększonej ilości pochłanianego światła, co w połączeniu z zaawansowanym algorytmem przetwarzania obrazu pozwala uzyskać kolorowy materiał wideo w niedoświetlonych scenach.

3. Technologia AI - IPC-HDBW5449R-ASE-NI należy do serii urządzeń Pro AI, które oferują zaawansowane funkcje takie jak wykrywanie twarzy, ANPR, metadane, zliczanie osób, statystyki danych o ruchu itd. 

4. Przechwytywanie twarzy - Kamera posiada funkcję przechwytywania twarzy, która automatycznie rejestruje twarze z obrazu cyfrowego lub klatki wideo ze źródła wideo. Do tego celu wykorzystywane są zaawansowane algorytmy deep learning.

5. Ochrona obwodowa - Funkcje obwodowej ochrony perymetrycznej znacząco podnoszą dokładność zabezpieczeń. Pozwalają one na redukcję liczby fałszywych alarmów i zmniejszenie wymagań dotyczących liczby pikseli do wykrywania obiektów.

6. Zliczanie osób - Funkcja zliczania osób zastosowana w kamerze AI wykorzystuje zaawansowaną technologię przetwarzania obrazu do przechwytywania informacji. Urządzenie zapewnia statystyki dotyczące wejścia i wyjścia poszczególnych osób z 95% precyzją.

7. Zaawansowane funkcje korekty obrazu

Prezentowany model kamery w celu wygenerowania wysokiej jakości materiału wideo został zaopatrzony w funkcje ulepszające takie jak:

 • szeroki zakres dynamiki - WDR - kamera gwarantuje otrzymywanie żywych obrazów nawet w warunkach silnego kontrastu światła. Funkcja te świetnie się sprawdza zarówno przy jasnym jak i słabym oświetleniu i optymalizuje prześwietlone oraz zacienione obszary sceny taka aby zapewnić jak najbardziej użyteczne wideo
 • kompensacja światła - BLC i HLC - obraz optymalizowany tak aby obserwowany obiekt będący na pierwszym planie był w jak największym stopniu rozpoznawaln pomimo silnych źródeł światła np. zza niego

8. Wideo kompresja H.265+ - Zastosowanie zoptymalizowanej wersji kodeka H.265+ pozwala na zmniejszenie wymagań dotyczących szybkości transmisji i pamięci nawet o 70% w porównaniu do jego standardowej wersji H.265.

ZASTOSOWANIE:

 • Kamera do zadań specjalnych

IPC-HDBW5449R-ASE-NI dzięki zastosowaniu zaawansowanych algorytmów sztucznej inteligencji jest urządzeniem polecanym do monitorowania obiektów, które wymagają czegoś więcej niż tylko monitoring wizyjny. Z powodzeniem może być wykorzystywana m.in. do zliczania osób przemieszczających się w obiekcie, czy ich identyfikacji.

 • Kamera do zastosowań zewnętrznych

IPC-HDBW5449R-ASE-NI posiada wytrzymałą na uszkodzenia mechaniczne obudowę, która w wyniku przeprowadzonych testów wytrzymałościowych otrzymała klasę szczelności IP67 (po rygorystycznym zapyleniu i zanurzeniu) oraz IK10. Dlatego też z powodzeniem może być wykorzystywana w niekorzystnych warunkach środowiskowych.

 • Wymiary

IPC-HDBW5449R-ASE-NI - wymiary kamery kopułkowej

 

ipc-hdbw5449r-ase-ni.jpg

Parametry techniczne produktu Kamera IP Pro AI Full Color 4MP, 3.6mm, (Live Streaming) IPC-HDBW5449R-ASE-NI-0360B DAHUA

ParametrWartość
Funkcje dodatkowe kameryLive Streaming / Zliczanie osób
Kamera z WIFInie
Miejsce na kartę SDTAK
Obiektyw3,6mm
Rozdzielczość kamer4MP
Typ obudowy Kopułka
Zasilanie kamery12V DC / PoE

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: