Moje konto Moje konto

IPC-HFW5442E-ZE-2712; Kamera IP Pro AI+ WizMind 4MP, bullet, obiektyw 2.7-12mm, motozoom, IR 50m, RTMP (Live Streaming), zliczanie osób, detekcja maski, Starlight+, IVS, DAHUA

2193.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 3-5 dni roboczych

Producent: Dahua

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu IPC-HFW5442E-ZE-2712; Kamera IP Pro AI+ WizMind 4MP, bullet, obiektyw 2.7-12mm, motozoom, IR 50m, RTMP (Live Streaming), zliczanie osób, detekcja maski, Starlight+, IVS, DAHUA

IPC-HFW5442E-ZE-2712

Kamera IP Pro AI+ WizMind 4MP, bullet, obiektyw 2.7-12mm, motozoom, IR 50m, RTMP (Live Streaming), zliczanie osób, detekcja maski, Starlight+, IVS, SMD, klasyfikacja człowiek/pojazd, WDR, alarm, audio, IP67, IK10, metal+plastik, ePoE, DAHUA

KAMERA IP DAHUA IPC-HFW5442E-ZE-2712

Kamera sieciowa Dahua Pro AI Series IPC-HFW5442E-ZE zaprojektowana została z myślą o nowoczesnych instalacjach monitoringu wizyjnego IP wykorzystującego możliwości jakie daje sztuczna inteligencja.

Urządzenie należy do serii Dahua Pro AI, którą charakteryzują między innymi zaawansowane technologie AI, w tym algorytmy uczenia, które są ukierunkowane na ludzi i pojazdy gwarantując dokładnośc i elastyczność. Siła sztucznej inteligencji pozwala urządzeniom Dahua postrzegać środowisko i lepiej rozumieć świat.

ROZWIĄZANIE DO KONTROLOWANIA PRZEPŁYWU OSÓB

Z myślą o obiektach handlowych, usługowych oraz infrastrukturze transportu publicznego, w czasach ryzyka zakażeniem wirusem COVID-19, Dahua Technology prezentuje rozwiązanie do zliczania ludzi oraz kontrolowania ich przepływu. Ma ono zastosowanie wszędzie tam, gdzie zależy nam na wiedzy ile osób weszło do sklepu oraz ilu klientów nadal przebywa w środku. Możliwe jest również kontrolowanie ilości osób oczekujących w kolejce do punktu obsługi.

- Dokładność: zliczanie ludzi z dokładnością 95%

- Bezpieczeństwo: redukcja zagrożenia związanego z zakażeniem wirusem

- Efektywność: stan osób wewnątrz sklepu wyświetlany na bieżąco i powiązanie z alarmami

Schemat rozwiązania zliczającego osoby Dahua

 

 

Scenariusze stosowania:

- Supermarkety

- Sklepy spożywcze

- Szpitale

- Apteki

- Metro

 

STRUMIENIOWANIE WIDEO NA ŻYWO

Rozwiązanie do strumieniowego przesyłania obrazu na żywo, które idealnie wpisuje się w aktualne potrzeby na świecie. Kamera Dahua pozwala na transmisje na żywo, zapewniając wideo o wysokiej rozdzielczości.

Schemat transmisji na żywo

 

Scenariusze zastosowań:

Obserwacja miejsc publicznych, muzea, atrakcje turystyczne, przyroda, obiekty sakralne, szkoły.

 

Zastosowanie transmisja na żywo

 

WŁAŚCIWOŚCI IPC-HFW5442E-ZE-2712

Układ optyczny kamery z motozoom

IPC-HFW5442E-ZE-2712 ma wbudowany przetwornik obrazu 1/1.8” 4Megapixel progressive scan CMOS, dzięki któremu możemy otrzymać wysokiej jakości nagrania w rozdzielczości 4MPx. W tulejowej obudowie umieszczony został obiektyw o zmiennej ogniskowej 2.7-12mm, umożliwiający regulowanie obiektywu a co za tym idzie pola obserwacji i dozoru obiektu. Ułatwieniem dodatkowym jest funkcja motozoom pozwalająca na modyfikowanie ogniskowej obiektywu bez bezpośredniej ingerencji w urządzenie, z poziomu rejestratora.

 

Oświetlacz podczerwieni

W celu zapewnienia wysokiej jakości nagrań wideo, kamera tulejowa została zaopatrzona w dodatkowy oświetlacz podczerwieni zbudowany z 4 silnych diod LED, które wysyłają wiązkę światła podczerwonego w zasięgu 50 metrów od urządzenia i jednocześnie zapewniają doskonałą widoczność nawet w nocy.

Technologia AI

IPC-HFW5442E-ZE-2712 należy do serii urządzeń Pro AI, w związku z czym oferuje zaawansowane funkcje takie jak rozpoznawanie twarzy, ANPR, metadane, zliczanie osób, statystyki danych o ruchu itd. 

Przechwytywanie twarzy

Kamera posiada funkcję przechwytywania twarzy, która automatycznie rejestruje twarze z obrazu cyfrowego lub klatki wideo ze źródła wideo. Do tego celu wykorzystywane są zaawansowane algorytmy deep learning.

 

Zliczanie osób

Funkcja zliczania osób zastosowana w kamerze AI wykorzystuje zaawansowaną technologię przetwarzania obrazu do przechwytywania informacji. Urządzenie zapewnia statystyki dotyczące wejścia i wyjścia poszczególnych osób z 95% precyzją.

Zaawansowane funkcje korekty obrazu

Prezentowany model kamery w celu wygenerowania wysokiej jakości materiału wideo został zaopatrzony w funkcje ulepszające takie jak:

  • szeroki zakres dynamiki - WDR - kamera gwarantuje otrzymywanie żywych obrazów nawet w warunkach silnego kontrastu światła. Funkcja te świetnie się sprawdza zarówno przy jasnym jak i słabym oświetleniu i optymalizuje prześwietlone oraz zacienione obszary sceny taka aby zapewnić jak najbardziej użyteczne wideo
  • kompensacja światła - BLC i HLC - obraz optymalizowany tak aby obserwowany obiekt będący na pierwszym planie był w jak największym stopniu rozpoznawaln pomimo silnych źródeł światła np. zza niego

Wideo kompresja H.265+

Zastosowanie zoptymalizowanej wersji kodeka H.265+ pozwala na zmniejszenie wymagań dotyczących szybkości transmisji i pamięci nawet o 70% w porównaniu do jego standardowej wersji H.265.

Transmisja strumieniowa

Zaimplementowany w kamerze protokół RTMP pozwala na transmisję strumieniową bezpośrednio m.in do YouTube. Jest to funkcjonalność wykorzystywana z powodzeniem w celu transmitowania na żywo ważnych wydarzeń kulturalnych czy religijnych (Msze Święte).

 

Kamera do zadań specjalnych

IPC-HFW5442E-ZE-2712 dzięki zastosowaniu zaawansowanych algorytmów sztucznej inteligencji jest urządzeniem polecanym do monitorowania obiektów, które wymagają czegoś więcej niż tylko monitoring wizyjny. Z powodzeniem może być wykorzystywana m.in. do zliczania osób przemieszczających się w obiekcie, czy ich identyfikacji.

Kamera do zastosowań zewnętrznych

IPC-HFW5442E-ZE-2712 posiada wytrzymałą na uszkodzenia mechaniczne obudowę, która w wyniku przeprowadzonych testów wytrzymałościowych otrzymała klasę szczelności IP67 i IK10 (po rygorystycznym zapyleniu i zanurzeniu). Dlatego też z powodzeniem może być wykorzystywana w niekorzystnych warunkach środowiskowych.

 

Wymiary

IPC-HFW5442E-ZE-2712 - wymiary kamery tulejowej

 

 

 

 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: