Moje konto Moje konto

Kamera IP Easy IP 4.0 AcuSense 8MP, bullet, obiektyw 2.8mm, DS-2CD2T86G2-ISU/SL(2.8MM) HIKVISION

1891.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 3-5 dni roboczych

Producent: HIKVISION

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu Kamera IP Easy IP 4.0 AcuSense 8MP, bullet, obiektyw 2.8mm, DS-2CD2T86G2-ISU/SL(2.8MM) HIKVISION

Kamera IP Easy IP 4.0 AcuSense 8MP, bullet, obiektyw 2.8mm, IR 60m, powered-by-DarkFighter, analityka VCA, klasyfikacja obiektów, tryb korytarzowy, WDR, alarm, audio, mikrofon, IP66, metal+plastik, HIKVISION DS-2CD2T86G2-ISU/SL(2.8MM)

Kamera tubowa Hikvision IP DS-2CD2T86G2-ISU/SL została zaprojektowana z myślą o nowoczesnych systemach telewizji przemysłowej.

Seria AcuSense Hikvision to urządzenia posiadające nowoczesną technologię opartną o algorytmy deep learning, które m.in. pozwalają na rozróżnianie ludzi i pojazdów. W związku z zaawansowaną analizą obrazu niwelowane jest występowanie fałszywych alarmów, a co za tym idzie wzrasta poziom skuteczności systemu zabezpieczenia.

WŁAŚCIWOŚCI DS-2CD2T86G2-ISU/SL:

1. Rozdzielczość kamery - DS-2CD2T86G2-ISU/SL przechwytuje obraz wykorzystując przetwornik 1/1.8" progressive scan CMOS, który pozwala na uzyskanie nagrania w wysokiej rozdzielczości UHD 8MP.

2.Staloogniskowy obiektyw z IR - Kamera zostala wyposażona w stałoogniskowy obiektyw 2.8mm o szerokim kącie widzenia, który nie wymaga dodatkowej kalibracji przez instalatora przed uruchomieniem systemu wideo. Jest to świetne urządzenie do systemów monitoringu całodobowego dzięki zastosowaniu oświetlacza podczerwieni o zasięgu działania wynoszącym do 60 metrów. Odpowiednie dostosowanie doświetlenia do panujących warunków jest kontrolowane przez mechaniczny filtr IR.

3. Funkcje korekty obrazu - Rejestrowany przez kamerę obraz podlega ulepszeniu przez zaawansowane funkcje najnowszej generacji takie jak szeroki zakres dynamiki WDR 120dB, cyfrowa redukacja szumów 3D DNR.

4. Analiza wideo - Prezentowana kamera Hikvision posiada funkcje inteligentnej analizy obrazu, które wykrywają alarmowe zdarzenia takie jak:

  • Przekroczenie wirtualnej linii zdefiniowanej w systemie,
  • Detekcja intruza w dozorowanym obiekcie,
  • Wejście/wyjście z regionu obserwacji (klasyfikacja ludzi i pojazdów w oparciu o deep learning).

5. Kamera z lampą stroboskopową i głośnikiem - DS-2CD2T86G2-ISU/SL posiada wbudowaną lampę stroboskopową uruchamianą po wykryciu intruza, która w połączeniu z komunikatem z wbudowanego głośnika może skutecznie go odstraszyć.

6. Zasilanie PoE - Kamera DS-2CD2T86G2-ISU/SL oprócz standardowego 12V DC, posiada również opcję zasilana PoE. 

ZASTOSOWANIE:

  • Skuteczny dozór wideo - DS-2CD2T86G2-ISU/SL znajduje zastosowanie w monitoringu domów, mieszkań, biur, magazynów, obiektów przemysłowych i użytkowych.
  • Solidna kamera zewnętrzna - Wysokiej klasy komponenty sprawiają, że posiada wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, chwilowy kontakt z wodą i pył, dzięki czemu ma klasę zabezpieczeń IP66.
  • ONVIF - Obsługa standardu ONVIF umożliwia jej połączenie z urządzeniami innych producentów, więc może być uzupełnieniem wielu systemów telewizji przemysłowej IP.
  • Wymiary

DS-2CD2T86G2-ISU/SL- wymiary kamery Hikvision

 

ds-2cd2t26g2-isu_sl.jpg

Parametry techniczne produktu Kamera IP Easy IP 4.0 AcuSense 8MP, bullet, obiektyw 2.8mm, DS-2CD2T86G2-ISU/SL(2.8MM) HIKVISION

ParametrWartość
Obiektyw2,8mm
Rozdzielczość kamer8MP
Sygnał wyjściowy kameryIP, PoE
Typ obudowy Bullet
Zasięg IR60m
Zasilanie kamery12V DC, PoE

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: