Moje konto Moje konto

Kamera IP Lite AI 2MP, kopułka, obiektyw 2.7-13.5mm, IPC-HDW3241T-ZAS-27135 DAHUA

1598.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 3-5 dni roboczych

Producent: Dahua

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu Kamera IP Lite AI 2MP, kopułka, obiektyw 2.7-13.5mm, IPC-HDW3241T-ZAS-27135 DAHUA

Kamera IP Lite AI 2MP, kopułka, obiektyw 2.7-13.5mm, motozoom, IR 40m, Starlight, IVS, SMD, klasyfikacja człowiek/pojazd, WDR, mikrofon, IP67, metal, DAHUA IPC-HDW3241T-ZAS-27135

IPC-HDW3241T-ZAS-27135 to innowacyjna kamera monitoringu wizyjnego o szerokim spektrum zastosowania. Prezentowana kopułka należy do nowoczesnej serii Lite AI marki Dahua, którą charakteryzuje wykorzystanie zaawansowanych technologii sztucznej inteligencji, w tym algorytm głębokiego uczenia, przez co urządzenia m.in. posiadają zdolność odróżniania pojazdów i ludzi, co gwarantuje dużą dokładność. Zaimplementowana technologia STARLIGHT natomiast zapewnia lepszy efekt obrazu nawet przy słabym oświetleniu.

STRUMIENIOWANIE NA ŻYWO

Rozwiązanie do strumieniowego przesyłania obrazu na żywo, które idealnie wpisuje się w aktualne potrzeby na świecie. Kamera Dahua pozwala na transmisje na żywo, zapewniając wideo o wysokiej rozdzielczości.

Schemat transmisji na żywo

Scenariusze zastosowań:

Obserwacja miejsc publicznych, muzea, atrakcje turystyczne, przyroda, obiekty sakralne, szkoły.

Zastosowanie transmisja na żywo

WŁAŚCIWOŚCI IPC-HDW3241T-ZAS-27135

1. Przetwornik obrazu - IPC-HDW3241T-ZAS-27135 została wyposażona w przetwornik 1/2.8” 2Megapixel progressive CMOS, pozwalający na przechwtywanie nagrań w rozdzielczości 2MP.

2. Wbudowany obiektyw motozoom - Obiektyw kamery cechuje regulowana ogniskowa 2.7-13.5mm z funkcją moto-zoom, która umożliwia zdalną zmianę poziomu ogniskowej. Ponadto posiada on zdolność automatycznego dostosowania poziomu ostrości.

3. Monitoring całodobowy - Wbudowany oświetlacz podczerwieni zbudowany z 2 diod LED o zasięgu 40 metrów jest gwarantem skutecznego monitoringu również w nocy, bez względu na warunki oświetleniowe.

4.Technologia STARLIGHT - Kamera wyposażona jest w technologię Starlight, która świetnie sprawdza się w trudnych warunkach otoczenia, nawet przy minimalnym oświetleniu. Niezależnie od ilości światła w dozorowanym obiekcie kamera zapewnia kolorowy obraz.

5. Doskonałe nagrania wideo - Nagrania generowane przez IPC-HDW3241T-ZAS-27135 cechują się przejrzystością i zachowaniem dużej ilości szczegółów, dzięki wyposażeniu w szereg technologii, które sprawiają, że kamera jest niewrażliwa na zmiany w środowisku pracy i świetnie potrafi adaptować się do nich. Wśród nich znajdziemy:

  • WDR (Wide Dynamic Range), która pozwala uzyskać wyraźny obraz przy silnych kontrastach świetlnych w obserwowanej scenie. Funkcja ta niweluje zbyt jasne i zbyt zacienione fragmenty.
  • 3D DNR - system redukcji szumów zachowujący przejrzysztość w momentach zmiennego poziomu siły sygnału.
  • BLC - kompensacja światła wstecznego, która rozjaśnia elementy znajdujące się na tle silnych źródeł światła.
  • HLC - kompensacja mocnego oświetlenia polegająca na maskowaniu silnych źrodeł światła w celu uzyskania materiału najwyższej jakości.

6. Kompresja wideo - Zastosowanie zaawansowanego algorytmu automatycznej kontroli strumienia i kodowanie H.265+ zapewniają wysoką jakość wideo, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów przechowywania i transmisji.

7. Funkcje analizy wideo - Dzięki zaawansowanemu algorytmowi wideo, IPC-HDW3241T-ZAS-27135 obsługuje funkcje inteligentnego wykrywania np. przekroczenia wirtualnej linii, wkroczenia w określony obszar.

8. Inteligentne wykrywanie ruchu (SMD)

Smart Motion Detection w urządzeniach Dahua jest odpowiedzią na często irytujące i przynoszące odwrotne efekty do zamierzonych fałszywe alarmy, które są aktywowane wskutek ekstremalnych zmian pogodowych, szelestu liści na wietrze, czy ruchu zwierząt poruszających się w obserwowanej scenie. SMD jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy chcą otrzymywać informacje o pojawiających się ludziach lub pojazdach w dowolnym miejscu sceny, bez konieczności ustalania specjalnych reguł i wyznaczania linii. Generowanie ostrzeżeń można ustawić jednym kliknięciem za pośrednictwem interfejsu internetowego. Dzięki tym funkcjonalnościom, wykrywanie ruchu jest zawsze dostępne bez potrzeby dodatkowej konfiguracji, nawet gdy kamera jest poruszana.

Kiedy kamera Dahua SMD jest sparowana z rejestratorem obsługującym SMD, zaawansowane algorytmy rozróżniają i wysyłają alarm w przypadku wykrycia kształtów ludzi i pojazdów. Fałszywe alerty są filtrowane z dokładnością do 95%, oszczędzając klientom kłopotów z niechcianymi alarmami.

Dodatkowo, dzięki rozwiązaniu SMD, dane wideo można wyodrębnić i sklasyfikować dla ludzi i pojazdów, co ułatwia odtwarzanie, przeglądanie i odzyskiwanie informacji historycznych. Alerty Smart Motion Detection można wyświetlać w aplikacji Mobile DMSS na iOS i Androida.

9. Interfejs dodatkowy - Kamera została zaopatrzona we wbudowany mikrofon.

ZASTOSOWANIE:

Solidna kamera na zewnątrz.

IPC-HDW3241T-ZAS-27135 przeszła serię rygorystycznych testów odporności na kurz i nasiąkanie wodą, w związku z czym uzyskała klasę szczelności IP67 i z powodzeniem może być wykorzystywana w niekorzystnych warunkach zewnętrznych.

Wszechstronność zastosowowania.

Nowatorskie rozwiązania zastosowane w kamerze, takie jak sztuczna inteligencja z obsługą ochrony perymetrycznej, zaawansowane kodowanie, technologia Starlight sprawiają, że urządzenie jest świetnym rozwiązaniem do ochrony obwodowej lotnisk, dworców, stadionów, czy dużych instytucji. Ponadto dzięki funkcji transmisji na żywo (protokół RTMP) spełni swoje zadanie podczas relacjonowania różnych ważnych uroczystości.

Wymiary:

IPC-HDW3241T-ZAS-27135 - wymiary kamery

 

ipc-hdw2231t-zs-27135-s2.jpg

Parametry techniczne produktu Kamera IP Lite AI 2MP, kopułka, obiektyw 2.7-13.5mm, IPC-HDW3241T-ZAS-27135 DAHUA

ParametrWartość
Funkcje dodatkowe kameryWbudowany mikrofon
Kamera z WIFInie
Obiektyw2,7-13,5mm
Rozdzielczość kamer2MP
Sygnał wyjściowy kameryPoE
Typ obudowy Kopułka
Zasięg IR40m
Zasilanie kamery12V DC / PoE

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: