Moje konto Moje konto

Czytnik radiowy 868MHZ HID iCLASS SE U90, SE RDRSEU908K00000 UTC

7981.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 5-7 dni roboczych

Producent: Aritech (UTC)

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu Czytnik radiowy 868MHZ HID iCLASS SE U90, SE RDRSEU908K00000 UTC

Szczegóły:

  • Wygodne - Dyskretne, głośnomówiące rozwiązanie do uwierzytelniania dla parkingu dalekiego zasięgu i kontroli bram.
  • Dynamiczne - konfigurowane w terenie za pomocą pełnego interfejsu użytkownika dla ułatwienia konserwacji
  • Zgodny - Obsługuje dane uwierzytelniające zgodne z normą UHF ISO 18000-6C, zawierające technologię szyfrowania Secure Identity Object® (SIO®).
  • Powerfully Secure - Szyfrowanie danych z karty przez kontroler, umożliwiające bezpieczną komunikację typu end-to-end

Czytniki dalekiego zasięgu iCLASS SE ® U90 firmy HID Global oferują rozwiązanie o zwiększonym zasięgu do sterowania parkowaniem i bramami. Dzięki zaawansowanej technologii szyfrowania, rozwiązanie to zapewnia najbezpieczniejszą kontrolę dostępu o ultra wysokiej częstotliwości (UHF) na rynku. Dzięki zasięgowi odczytu wynoszącemu do pięciu metrów, iCLASS SE U90 może odczytywać wiele typów danych uwierzytelniających i obsługiwać mieszaną populację danych uwierzytelniających. Możliwość połączenia dostępu do budynku z kontrolą parkingów i bramek na jednej karcie lub karcie zbliżeniowej zapewnia zarówno wygodę jak i bezpieczeństwo.

Czytnik został skonstruowany tak, aby był odporny na działanie trudnych warunków atmosferycznych, dzięki czemu posiada wytrzymałą obudowę, która chroni anteny i elektronikę przed wpływem trudnych warunków atmosferycznych. Łatwe w instalacji czytniki są zbudowane w oparciu o standard VESA i nie wymagają niestandardowego sprzętu montażowego. Po zainstalowaniu czytnik iCLASS SE U90 może być konfigurowany lokalnie poprzez port Ethernet oraz przyjazny dla użytkownika interfejs internetowy, co ułatwia jego konserwację.

W ramach platformy HID Global iCLASS SE dla zaawansowanego bezpieczeństwa, czytniki wykorzystują najnowocześniejsze metody uwierzytelniania poprzez model danych Secure Identity Object (SIO) platformy. W połączeniu z danymi uwierzytelniającymi UHF z obsługą SIO, platforma zapewnia niezawodną i bezpieczną komunikację między kartą a czytnikiem, zapobiegając w ten sposób nieautoryzowanemu dostępowi. Czytnik dalekiego zasięgu iCLASS SE U90 jest zbudowany w oparciu o standard SIA (Security Industry Association) Open Supervised Device Protocol (OSDP), który zapewnia również bezpieczną transmisję danych z czytnika do kontrolera.

 

Przed dokonaniem zakupu, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia dokładnego czasu realizacji zamówienia oraz weryfikacji kosztów zamówienia. 

 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: