Moje konto Moje konto

Centrala FlexZone-4 w obudowie metalowej Obsługuje 4 strefy detekcji DF104 UTC

22327.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 5-7 dni roboczych

Producent: Aritech (UTC)

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu Centrala FlexZone-4 w obudowie metalowej Obsługuje 4 strefy detekcji DF104 UTC

Szczegóły:

  • Możliwość przetwarzania do 600m aktywnego kabla czujnika;
  • Algorytmy adaptacyjne praktycznie eliminują uciążliwe alarmy pochodzące ze środowiska;
  • Konfigurowalny laptopem przez bezpośrednie połączenie USB lub przez sieć czujników;
  • Wbudowany moduł audio;
  • Parametry wykrywania można ustawiać i optymalizować niezależnie dla każdej strefy;
  • Wbudowane przekaźniki; opcjonalne sieciowe karty komunikacyjne;
  • IP66, obudowa NEMA typ 4X.

Procesor FlexZone (DF104) daje zaawansowane ostrzeżenie o niepożądanych wtargnięciach na obwodzie i można go łatwo zainstalować na większości ogrodzeń, podłączając lekki kabel czujnika do siatki ogrodzeniowej za pomocą opasek kablowych. Procesor DF104 zapewnia do 4 niezależnych stref wykrywania i jest dostępny w obudowie zewnętrznej, którą można łatwo zamontować lub przymocować do dowolnej dogodnej powierzchni nośnej.

Każdy procesor FlexZone zapewnia połączenie dwóch kabli czujników, które mogą mieć do 600 m długości i działają niezależnie, zapewniając dwie odrębne strefy wykrywania.

Wszystkie parametry konfiguracji i wykrywania dla każdej strefy są ustawiane za pomocą oprogramowania uniwersalnego modułu konfiguracyjnego opartego na systemie Windows (DF950-CM).

Procesory FlexZone mogą komunikować alarm i status systemu za pośrednictwem wyjść przekaźnikowych lub opcjonalnie poprzez sieć teleinformatyczną do zdalnego systemu zarządzania bezpieczeństwem. W przeciwieństwie do czujnika blokowego, w którym wszystkie zdarzenia są agregowane razem na całej długości strefy (w tym spowodowane przez rozproszone warunki środowiskowe), FlexZone dzieli zdarzenia na precyzyjne, zlokalizowane obszary, maksymalizując w ten sposób prawdopodobieństwo wykrycia przy jednoczesnym ograniczeniu uciążliwych alarmów.

Przed dokonaniem zakupu, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia dokładnego czasu realizacji zamówienia oraz weryfikacji kosztów zamówienia. 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: