Moje konto Moje konto

Bariera IR SB2100-N UTC

2653.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 5-7 dni roboczych

Producent: Aritech (UTC)

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu Bariera IR SB2100-N UTC

Nowa seria aktywnych wiązek podczerwieni SB obejmuje czujki dwu- i czterowiązkowe, które generują alarm w przypadku przerwania 1 lub 2 wiązek, ignorując ptaki, małe zwierzęta, martwe liście itp. Składają się z dwóch identycznych modułów czujek wyposażonych w komórki detekcyjne integrujące zarówno funkcje nadawcze, jak i odbiorcze. Moduły te są instalowane naprzeciw siebie na chronionej odległości, zapewniając niefizyczną, niewidoczną strefę wykrywania.

Czujki działają w oparciu o system impulsowych wiązek podczerwieni i działają na czterech wybieranych przez użytkownika częstotliwościach (kanałach), co pozwala uniknąć ryzyka interferencji między czujkami.

Dzięki zintegrowanemu narzędziu do ustawiania, które zapewnia sygnał wizualny i dźwiękowy, ustawianie wiązek jest znacznie szybsze i łatwiejsze. Grzejnik jest również zintegrowany z belkami.

Dzięki opcji łączenia modułów (oferowanej dla SB250-N, SB2100-N, SB450-N i SB4100), nie ma żadnych przerw w wykrywaniu pomiędzy modułami.

Bariera IR SB2100:

  • 2-wiązki 20cm;
  • zasięg: 200m wewn. 100 m zewn.;
  • w obud. IP44;
  • możliwy montaż w słupkach, z grzałką.

Przed dokonaniem zakupu, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia dokładnego czasu realizacji zamówienia oraz weryfikacji kosztów zamówienia.  

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: