Moje konto Moje konto

Programowalna czujka sejsmiczna wraz z wyjściem NC VV700RA UTC

1336.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 5-7 dni roboczych

Producent: Aritech (UTC)

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu Programowalna czujka sejsmiczna wraz z wyjściem NC VV700RA UTC

Uniwersalność

VV700 jest pierwszą w pełni cyfrową czujką sejsmiczną wykorzystującą w pełni cyfrową obróbkę sygnału. Oznacza to, że może ona być wykorzystywana praktycznie w każdego rodzaju zastosowaniach bez obniżenia jej wysokich parametrów. Czujka jest w pełni programowalna i może być precyzyjnie wyregulowana do pracy w każdych warunkach, co podnosi jej odporność na występowania fałszywych alarmów. Technologia cyfrowa pozwala na analizowanie odebranych przez czujkę sygnałów w równolegle na kilka sposobów, co do tej pory było nieosiągalne. W wyniku tego czujka zyskała na uniwersalności i z powodzeniem może być wykorzystywana do ochrony sejfów, wrzutni, skarbców, drzwi etc.

Lepsza detekcja

Czujki sejsmiczne serii VV700 zostały zaprojektowane wykrywania prób włamania do sejfów, bankomatów, kas czy wrzutni. Czujniki są wstanie wykryć charakterystyczne wibracje wytwarzane podczas wiercenia, kucia, cięcia (nawet jeśli cięcie odbywa się niekonwencjonalnymi narzędziami takimi jak urządzenia tnące sprężonym powietrzem czy wodą). Czujki wykrywają wibracje w promieniu od 3 nawet do 14 metrów w zależności od materiału z którego wykonany jest chroniony obiekt.

SCM700 i VVI740

Program komputerowy do czujek serii VV700 - „The Seismic Configuration Manager 700 (SCM700)” – jest oprogramowaniem stworzonym do wygodnego i łatwego zarządzania czujkami VV700. Program bardzo łatwo się instaluje i dostarcza użytkownikowi wielu różnych potrzebnych funkcjonalności, jak weryfikacja poziomu natężenia sygnałów w tle, weryfikacja i ustawianie parametrów czujek czy analizowanie odebranych przez czujki sygnałów. Czujki VV700 są dostarczane nieoprogramowane a za pomocą programu SCM700 można w łatwy sposób wybrać jeden z 5 pre-definiowanych trybów pracy czujki, lub zaprogramować swoje własne ustawienia. Komunikacja pomiędzy komputera z zainstalowanym programem SCM700 a czujką VV700 odbywa się za pośrednictwem kabla VVI740. Kabel jest wykorzystywany jedynie podczas procesu programowania czujki i może być wykorzystywany do programowania wielu czujek w wielu instalacjach.

Moduły rozszerzeń przekaźnikowych

Czujki VV700 posiadają możliwość podłączenia modułów rozszerzeń przekaźników pracujących zgodnie ze standardem IEC 839-2. Moduły rozszerzeń są montowane bezpośrednio w obudowie czujki co eliminuje konieczności dodatkowego instalowania czy podłączania przewodów. Jeżeli czujka nie posiada własnego przekaźnika można wyposażyć ja w jeden z modułów rozszerzeń np. rozszerzenie przekaźnikowe typu A (VVI760) lub rozszerzenie przekaźnikowe typu C (VVI770).

Szczegóły:

  • Czujka sejsmiczna programowalna z rozszerzeniem przekaźnikowym typu A;
  • Szeroki zakres zabezpieczeń;
  • Programowe ustawianie trybu nocnego i dziennego;
  • Pobór prądu 7 mA, stan alarmu 57 mA;
  • Temperatura pracy od -20 stopni C do +55 stopni C;
  • Zasięg detekcji od 1 do 14 metrów;
  • Kompatybilna ze wszystkimi akcesoriami VV600 Plus.

Przed dokonaniem zakupu, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia dokładnego czasu realizacji zamówienia oraz weryfikacji kosztów zamówienia. 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: