Moje konto Moje konto

Czujka inercyjna z układem analizującym, wyjście NC, zasięg do 6m, LED,12V GS620N UTC

295.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 5-7 dni roboczych

Producent: Aritech (UTC)

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu Czujka inercyjna z układem analizującym, wyjście NC, zasięg do 6m, LED,12V GS620N UTC

Całodobowa ochrona

Czujki inercyjne GS620N umożliwiają sygnalizację wszystkich prób forsowania okien, drzwi, ścian i dachów. GS620 jest samodzielną czujką inercyjną wyposażoną w układ analizujący, posiadającą wyjście NC oraz wskaźnik LED, która umożliwia zarówno zliczanie impulsów, jak i konfigurację czułości. Dodatkowo istnieje możliwość, przy pomocy diod LED, sygnalizacji kolejności wystąpienia alarmów w systemie przez czujki GS620N.

Wysoka czułość i skuteczność

Unikalna konstrukcja czujek pozwala im na rozróżnienie prawdziwego zagrożenia od przypadkowych i naturalnych drgań podłoża poprzez pomiar częstotliwości drgań. Tylko drgania o określonym zakresie częstotliwości i przyspieszeniu (większym od 1G) są interpretowane jako sygnał alarmu (styk rozwarty). Wszystkie drgania powodowane przez zjawiska naturalne (wiatr, deszcz), jak i np. przez wiercenie są eliminowane z powodu zbyt małej ich częstotliwości. W użytecznym zakresie częstotliwości drgania o minimalnej amplitudzie mogą aktywować alarm. Taka konstrukcja czujki zapewnia wysoką czułość oraz jej duży zasięg.

Regulowana czułość

Czujka umożliwia bezpośrednie podłączenie do centrali (z wbudowanym układem analizującym) lub za pośrednictwem zewnętrznego analizatora (GS614 lub GS615). W obu przypadkach analiza sygnału możliwa jest w oparciu o dwa, niezależne kryteria: czułość i zliczanie impulsów. Kryterium czułości umożliwia detekcję pojedynczego impulsu, zaś kryterium zliczania impulsów umożliwia aktywację alarmu w momencie wystąpienia określonej liczby impulsów o małej amplitudzie w ciągu 30 sek. okna. Oba kryteria umożliwiają niezależną konfigurację, co umożliwia dostosowanie urządzenia do potrzeb danej instalacji. Wykorzystane cyfrowe przetwarzanie sygnałów umożliwia eliminację fałszywych alarmów oraz zapewnia niezawodną detekcję wszystkich rodzajów zagrożeń.

Szczegóły:

  • Doskonała w ochronie obwodowej 24 godzinnej;
  • Najwyższej jakości technologia zapewniająca niezawodną detekcję sygnałów alarmowych oraz odporność na fałszywe alarmy;
  • Możliwość instalacji na każdej powierzchni;
  • Elementy mechaniczne, pokryte 24 karatowym złotem, gwarantujące wysoką niezawodność;
  • Wbudowany układ analizatora;
  • Możliwość regulacji czułości w celu dostosowania urządzenia do potrzeb danej instalacji.

UWAGA!! Produkty UTC zamówione w kwocie poniżej 1000 zł obciążone są dodatkową opłatą manipulacyjną w wysokości 48 zł.

PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 1000 ZŁ DOSTAWA

  • KURIER 17 ZŁ
  • POBRANIE 30 ZŁ
  • ODBIÓR OSOBISTY 0 ZŁ

Przed dokonaniem zakupu, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia dokładnego czasu realizacji zamówienia oraz weryfikacji kosztów zamówienia. 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: