Moje konto Moje konto

Czujka stłuczenia szkła piezoelektryczna, AM, zasięg do 9m GS960AM UTC

784.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 5-7 dni roboczych

Producent: Aritech (UTC)

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu Czujka stłuczenia szkła piezoelektryczna, AM, zasięg do 9m GS960AM UTC

Ogólne

GS960AM jest akustyczną czujką zbicia szyby, która uruchamia alarm w przypadku rozbicia szyby przy próbie włamania przez okna, drzwi i przeszklone ściany. Wykorzystuje zaawansowaną technologię mikrokontrolerów, która jest zaprogramowana z uwzględnieniem wielu istotnych czynników akustycznych. Za pomocą cyfrowej kompensacji pomieszczenia czujka może odróżnić prawdziwe stłuczenie szkła od innych nieistotnych dźwięków. Równolegle konstrukcja czujki sprawia, że nadaje się ona do montażu ściennego lub sufitowego, pod warunkiem, że czujka ma swobodną "linię wzroku" do chronionego okna. Detektor ten wykrywa stłuczenie różnych rodzajów tafli szklanych, takich jak szyba pojedyncza (float i hartowana), szyba podwójna (float i hartowana), szyba podwójna, gdzie szyba wewnętrzna pokryta jest folią zabezpieczającą, szyba potrójna (float i hartowana) oraz szyba laminowana. GS960AM wyposażony jest w funkcję AM, oddzielny przekaźnik, który daje sygnał alarmowy przy sabotażu mikrofonu. Po całkowitym uszczelnieniu mikrofonu elastycznym materiałem, takim jak np. guma do żucia lub taśma izolacyjna, zostanie on wykryty. Po usunięciu tych materiałów czujniki wracają do normalnego stanu.

Podłączenie do pętli 24-godzinnej

Czujnik jest skonstruowany do ciągłej detekcji, jest wyjątkowo odporny na różne zakłócenia akustyczne i dobrze działa w większości środowisk. W środowiskach o bardzo wysokim poziomie zakłóceń, takich jak np. warsztaty przemysłowe lub siłownie, wynik czterotygodniowego okresu testowego pomoże zdecydować, czy detektor ma być używany w pętli 24-godzinnej.

Narzędzia specjalne i akcesoria

Tester GS960-TR jest specjalnie opracowanym narzędziem do kalibracji i regulacji GS960 dla optymalnego funkcjonowania w przestrzeni akustycznej - procedura DRC Digital Room Compensation. Używając tego narzędzia do testowania ustawień czujki nie trzeba jej ponownie otwierać, ponieważ tester będzie komunikował się akustycznie z czujką. Dostępny jest również dodatkowy osprzęt GS960-RB, jakim jest wtykana płytka rezystora EOL, pozwalający na łatwą integrację GS960AM z istniejącym systemem Advisor Advanced, bez konieczności dodawania rezystorów EOL.

Szczegóły:

 • Ochrona wielu okien w jednym pomieszczeniu;
 • Maksymalny zasięg detekcji do dziewięciu metrów;
 • Możliwa konfiguracja nadzoru 24 h;
 • Wykrycie pęknięcia szyby do potrójnej warstwy;
 • Dostępne oddzielne akcesoria do prawidłowej konfiguracji i testowania;
 • Wewnętrzna procedura autotestu 24/7;
 • Wykrywa maskowanie mikrofonu;
 • Posiadanie kilku europejskich zatwierdzeń bezpieczeństwa.

UWAGA!! Produkty UTC zamówione w kwocie poniżej 1000 zł obciążone są dodatkową opłatą manipulacyjną w wysokości 48 zł.

PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 1000 ZŁ DOSTAWA

 • KURIER 17 ZŁ
 • POBRANIE 30 ZŁ
 • ODBIÓR OSOBISTY 0 ZŁ

Przed dokonaniem zakupu, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia dokładnego czasu realizacji zamówienia oraz weryfikacji kosztów zamówienia. 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: