Moje konto Moje konto

Czujka PIR, 12m 9 kurtyn, obróbka 5D EV1012PI UTC

211.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 5-7 dni roboczych

Producent: Aritech (UTC)

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu Czujka PIR, 12m 9 kurtyn, obróbka 5D EV1012PI UTC

Czujka PIR,12m 9 kurtyn, obróbka 5D,wyjścia przekaźnikowe NC,odporna na zwierząta do 20kg EV1012PI

Wielokurtynowe lustro

Czujki ruchu UTC Fire & Security posiadają najbardziej zaawansowaną i skomplikowaną optykę. Unikalna technologia optyki lustrzanej umożliwia stopniowanie ostrości, co z kolei tworzy ciągłą kurtynę, zapobiegającą utracie śledzonego obiektu. W celu zwiększenia pokrycia przez czujkę, seria 1000 wykorzystuje opatentowaną konstrukcję lustra 3Brid™ z kurtynami ortogonalnymi. Są to dodatkowe elementy lustra o poziomej strukturze, które generują kurtyny o pionowej orientacji. Dzięki takiej konstrukcji lustra dodanie kurtyny nie powoduje zmniejszenia poziomu sygnału oraz zwiększenia wymiarów czujki.

Algorytm obróbki 5D

Algorytm obróbki ”5D” jest następną generacją technologii przetwarzania sygnału firmy UTC Fire & Security, wywodzący się z doskonałej i sprawdzonej technologii ""4D"", wzbogaconej o inteligentny system, rozróżniający prędkość poruszania się źródeł sygnału. W momencie detekcji sygnału pochodzącego od obiektu poruszającego się wolno, następuje automatyczne przełączenie do trybu obróbki sygnału ""5D”, co umożliwia rozpoznanie człowieka poruszającego się wolno oraz aktywację alarmu. W przeciwnym wypadku sygnał jest ignorowany, dzięki czemu czujka nie reaguje na przemieszczające się promienie słoneczne. Dzięki algorytmowi ""5D"" osiągnięto unikalne połączenie wysokiej czułości detektora z bardzo dużą odpornością na fałszywe alarmy, bez potrzeby dodatkowej regulacji czułości.

Łatwe w instalacji

Czujki PIR serii 1000 są proste w instalacji: 1. Możliwość montażu na różnych wysokościach oraz na pochyłych ścianach 2. Ograniczony wpływ obiektów umieszczonych w polu widzenia czujki na jej pokrycie 3. Brak ustawień zakresu detekcji dzięki stałej czułości w całym zakresie 4. Złącze typu plug-in modułu elektroniki

Kompletna rodzina czujek podczerwieni

Seria 1000 jest częścią rodziny czujek ruchu, w skład której wchodzą czujki ruchu w różnych obudowach, z różnym zakresem detekcji, antymaskingiem, dualne, bezprzewodowa, adresowalne oraz wiele innych. Dzięki szerokiej ofercie czujek istnieje możliwość wykorzystania ich w praktycznie każdej aplikacji.

Szczegóły:

 • Pasywna czujka podczerwieni ruchu
 • Optyka o stopniowanej ostrości i stałej czułości
 • Przetwarzanie sygnałów ”5D” zmniejszające ryzyko wystąpienia fałszywych alarmów
 • Pełna ochrona przed przeczołganiem
 • Odporna na zwierzęta do 20kg
 • Brak regulacji wynikających z różnych wysokości montażu czujek
 • Możliwość montażu na pochyłych ścianach
 • Złącze typu plug-in modułu elektroniki
 • Optyka odporna na zabrudzenia
 • Możliwość wyboru charakterystyki poprzez maskowanie lustra
 • EN50131-2-2 Grade 2

UWAGA!! Produkty UTC zamówione w kwocie poniżej 1000 zł obciążone są dodatkową opłatą manipulacyjną w wysokości 48 zł.

PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 1000 ZŁ DOSTAWA

 • KURIER 17 ZŁ
 • POBRANIE 30 ZŁ                                                                 
 • ODBIÓR OSOBISTY 0 ZŁ

 

Przed dokonaniem zakupu, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia dokładnego czasu realizacji zamówienia oraz weryfikacji kosztów zamówienia. 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: