Moje konto Moje konto

Czujka PIR+AM, 11 kurtyn 20m i 1 kurtyna 60m, pamięć, wykrywanie kierunku ruchu NC VE735AM UTC

1090.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 5-7 dni roboczych

Producent: Aritech (UTC)

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu Czujka PIR+AM, 11 kurtyn 20m i 1 kurtyna 60m, pamięć, wykrywanie kierunku ruchu NC VE735AM UTC

Czujka PIR,11 kurtyn 20m i 1 kurtyna 60m, pamięć, wykrywanie kierunku ruchu, NC, antymasking VE735AM

Optyka, przetwarzanie sygnału V2E oraz algorytm obróbki sygnału

Czujka VE735AM, podobnie jak czujka VE735, wykorzystuje technologię V2E oraz opatentowany algorytm obróbki sygnału. Dodatkowo optyka czujki VE735AM jest identyczna jak w czujce VE735. Wielokurtynowe lustro o stopniowanej ostrości zapewnia dużą gęstość oraz umożliwia prostą instalację. Opatentowana optyka o dużej gęstości zapewnia czujkom serii VE700AM kompletną charakterystykę, składającą się z 11 kurtyn o dużej gęstości i polu widzenia 86o oraz z jednej kurtyny o wydłużonym zasięgu aż 60 m.

Antymasking

Najlepszym mechanizmem chroniącym czujkę ruchu przed przesłonięciem jest zastosowanie technologii wykorzystującej podczerwień. W celu osiągnięcia najlepszych wyników w detekcji prób maskowania, Carrier Fire & Security zawsze dostarcza najlepszą, dostępną technologię. Czujki VE735AM kontynuują ten trend wykorzystując antymasking czwartej generacji. Czujka VE735AM wykorzystuje 5 nadajników i odbiorników podczerwieni, pracujących na różnych częstotliwościach. Taka konstrukcja wpływa na pracę całego układu antymaskingu czujki - nie jest on aktywowany poprzez zmianę sygnału w każdym z kanałów, ale przez zależności zachodzące między tymi sygnałami w różnych kanałach. Wielokanałowa konstrukcja układu antymaskingu umożliwia czujce EV735AM detekcję każdej próby maskowania, do 30cm od detektora. Czujka ta jest również odporna na próby częściowego maskowania, obecność owadów, przekłamania sygnału oraz na oślepienie białym światłem.

Zgodność z normą EN50131-2-2

Czujka VE735AM została zaprojektowana tak, aby spełniać wymogi normy EN50131-2-2 Grade 3.

Tryb gongu oraz konfiguracja czujki

Pozostałe cechy czujki VE735AM, taki jak tryb gongu oraz sposób konfiguracji detektora są identyczne jak w przypadku czujki VE735. Czujki serii VE700 umożliwiają określenie kierunku poruszania się intruza w nadzorowanym obszarze. Jeżeli tryb gongu jest aktywny, czujka może aktywować alarm w momencie przemieszczania się obiektu z lewej do prawej strony, przy braku reakcji na obiekt poruszający się w przeciwnym kierunku i odwrotnie. Czujki serii VE700 umożliwiają ustawienie 3 poziomów czułości: niskiego, standardowego oraz wysokiego. Zmiana poziomu czułości czujki powoduje zmianę trybu pracy czujki (szybkości działania algorytmu). Domyślne ustawienie to standardowy poziom czułości, który jest wystarczający dla większości zastosowań. Poziom czułości można zmienić za pośrednictwem zworki.

Testowanie czujek

Wszystkie elementy elektroniczne czujek serii VE700 są nieustannie monitorowane, a wszelkie ewentualne uszkodzenia natychmiast raportowane do centrali.

Moduł elektroniki oraz akcesoria

Wykorzystanie modułu elektroniki ze złączem typu „plug-in” (wciskane) umożliwia prostą i szybką instalację bez możliwości jej uszkodzenia. Wszystkie zworki i przełączniki znajdują się w części czujki, którą można zdemontować bez potrzeby demontażu obudowy (wkład czujki), co umożliwia przeprowadzenie wygodnej konfiguracji w ręku. VE710 jest laserem kalibracyjnym umożliwiającym ustawienie kurtyny o dużym zasięgu.

Szczegóły:

 • Pasywna czujka podczerwieni ruchu;
 • Wielokanałowy moduł antymaskingu umożliwiający detekcję wszystkich prób maskowania;
 • Wielokurtynowe lustro o dużej gęstości i stopniowanej ostrości;
 • Złącze typu plug-in modułu elektroniki;
 • Optyka odporna na zabrudzenia;
 • Przetwarzanie sygnału V2E;
 • Możliwość wyboru zakresu detekcji;
 • Pełna ochrona przed przeczołganiem;
 • Możliwość wyboru raportowania antymaskingu oraz kasowania;
 • 3 poziomy czułości;
 • Brak regulacji wynikających z różnych wysokości montażu czujek;
 • Możliwość montażu na pochyłych ścianach;
 • Zabezpieczenie sabotażowe oraz przed oderwaniem;
 • Zgodność z normą EN50131-2-2.

UWAGA!! Produkty UTC zamówione w kwocie poniżej 1000 zł obciążone są dodatkową opłatą manipulacyjną w wysokości 48 zł.

PRZY ZAKUPIE POWYŻEJ 1000 ZŁ DOSTAWA

 • KURIER 17 ZŁ
 • POBRANIE 30 ZŁ
 • ODBIÓR OSOBISTY 0 ZŁ

Przed dokonaniem zakupu, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia dokładnego czasu realizacji zamówienia oraz weryfikacji kosztów zamówienia. 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: