Moje konto Moje konto

Business Edition - obsługa do 25 urządzeń z każdej kategorii ATS8610 UTC

30604.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 5-7 dni roboczych

Producent: Aritech (UTC)

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu Business Edition - obsługa do 25 urządzeń z każdej kategorii ATS8610 UTC

ATS8600 Business Edition - obsługa do 25 urządzeń z każdej kategorii (centrale ATS Classic,centrale Advisor Advanced,rejestratory CCTV, centrale SAP) ATS8610

Jeden interfejs – wiele systemów

Zarządzanie systemami bezpieczeństwa oraz obiektami stanowi integralną całość i wymaga kompleksowego podejścia do tematu. Istnieje wiele czynników, takich jak: ilość obiektów, zdalne lokalizacje, elastyczne godziny pracy, ilość użytkowników oraz gości oraz późniejsza rozbudowa i związane z tym dodatkowe wymagania stawiane systemom, które należy uwzględnić podczas projektowania całego systemu i późniejszego jego zarządzania. Chcąc spełnić powyższe wymagania, należy wykorzystać w projekcie oprogramowania integrujące z możliwością wizualizacji stanów oraz alarmów, które jako jedyne jest w stanie połączyć zarządzanie obiektami, użytkownikami oraz systemami bezpieczeństwa, w tym systemami SSWiN, kontroli dostępu, CCTV oraz sygnalizacji pożaru.

Integracja wielu systemów:

 • Systemy CCTV - Oprogramowanie ATS8600 obsługuje rejestratory serii TruVision TVR oraz TVN. Dodatkowo operator posiada możliwość bezpośredniego podglądu obrazu z kamer oraz dostępu do zapisanego sygnału wideo, co gwarantuje natychmiastową weryfikację wideo zdarzeń oraz alarmów. Dzięki temu, wykorzystując jeden interfejs, operatorzy moją możliwość monitorowania całego obiektu, bez potrzeby korzystania z kilku narzędzi. Takie podejście do tematu znacznie skraca czas reakcji operatora oraz zwiększa jego efektywność i wydajność.
 • Systemy SSWiN - Oprogramowanie ATS8600 obsługuje centrale serii Advisor Master oraz Advisor Advanced w zakresie zarządzania alarmami oraz powiązaną z nimi weryfikację wideo. Dodatkowo oprogramowanie umożliwia nadawanie użytkownikom uprawnień dla wybranych obszarów. W przypadku wystąpienia alarmu włamaniowego, istnieje możliwość jego dokładnej lokalizacji na mapie wraz z weryfikacją za pośrednictwem zapisanego obrazu wideo oraz zdarzeń w rejestrze zdarzeń. Dodatkowo możliwe jest sterowanie oświetleniem oraz drzwiami za pośrednictwem przycisków znajdujących się na mapie.
 • Kontrola dostępu - Kontrola dostępu bazuje na systemie Advisor Master, co gwarantuje możliwość pełnej kontroli użytkowników, również na obiektach składających się z wielu budynków oraz w przypadku konieczności poruszania się pomiędzy kilkoma obiektami. A wszystko to można zdefiniować w prosty i intuicyjny sposób, wykorzystując możliwość przypisania osób do jednostek organizacyjnych w firmie, regiony umożliwiające przedstawienie całego systemu w sposób zorganizowany oraz dziedziczenie praw dostępu, co znacznie ułatwia zarządzanie użytkownikami. Dodatkowo istnieje możliwość zdefiniowania akcji automatycznych, które będą wykonywane automatycznie w przypadku wystąpienia zdarzenia
 • Systemy sygnalizacji pożaru - Oprogramowanie ATS8600 umożliwia obsługę central sygnalizacji pożaru serii FP1200/FP2000 oraz 2X w zakresie monitorowania zdarzeń oraz sterowania. Oprogramowanie posiada intuicyjny, graficzny interfejs użytkownika umożliwiający tworzenie własnych map, na których istnieje możliwość bieżącego wyświetlania alarmów oraz ich lokalizacji, co znacznie ogranicza czas reakcji operatora, a w konsekwencji przekazanie informacji do służb ratowniczych.W przypadku wystąpienia alarmu pożarowego, jego lokalizacja jest wyświetlona na mapie. Dodatkowo istnieje możliwość jego natychmiastowej weryfikacji wideo przy wykorzystaniu kamer nadzorowanych z programu ATS8600. W momencie potwierdzenia zdarzenia, istnieje możliwość odblokowania drzwi, aktywacji sygnalizatorów, jak również sprowadzenia wind na poziom „0”.

Szczegóły:

 • Oprogramowanie integrujące oraz zarządzające dla systemów SSWiN, kontroli dostępu, CCTV oraz sygnalizacji pożaru;
 • Obsługa wielu języków, z możliwością wyboru dla poszczególnych operatorów;
 • Prosty i intuicyjny interfejs użytkownika;
 • 3 widoki umożliwiające pełną kontrolę oraz zarządzanie;
 • Zarządzanie i kontrola urządzeń Carrier F&S;
 • Zarządzanie i obsługa alarmów z nadzorowanych urządzeń;
 • Zarządzanie i kontrola wielu obiektów;
 • Licencja bez limitu stacji klienckich;
 • Zarządzanie uprawnieniami użytkowników, kartami oraz kodami PIN;
 • Bieżące wyświetlanie alarmów oraz ich lokalizacji na mapach. 

Przed dokonaniem zakupu, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia dokładnego czasu realizacji zamówienia oraz weryfikacji kosztów zamówienia. 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: