Moje konto Moje konto

Zaawansowany kontroler 4-8 drzwi CDC4 UTC

6157.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 5-7 dni roboczych

Producent: Aritech (UTC)

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu Zaawansowany kontroler 4-8 drzwi CDC4 UTC

Inteligentny kontroler 4-8 drzwi z zasilaczem buforowym 12 VDC

Szczegóły:

  • Alarmowanie w czasie rzeczywistym i inteligentna kontrola dostępu dla 4 do 8 drzwi na kontroler;
  • Zdolność do pracy offline – kopia bazy danych w pamięci kontrolera;
  • Do 12 kontrolerów drzwi CDC4 umożliwiających skonfigurowanie od 48 do 96 inteligentnych drzwi;
  • Zaawansowane funkcje kontroli dostępu, między innymi: śluza, zliczanie użytkowników, użytkownicy i regiony o wysokim poziomie bezpieczeństwa, funkcja anti-passback wraz z regionami, funkcje otwierania drzwi;
  • Do 32 czytników (ZAZ) na moduł CDC4 z możliwością przypisania do 6 na drzwi;
  • Dwie lokalne magistrale danych z konfigurowalnym protokołem komunikacyjnym;
  • Obsługa szyfrowanych czytników, czytników OSDP oraz zamków bezprzewodowych;
  • Wejścia na płycie kontrolera, dedykowane przekaźniki drzwi, połączenie IP i moduły rozszerzeń;
  • Możliwość pracy w trybie rozszerzonym: użytkownicy kontroli dostępu zarządzani bezpośrednio przez Advisor Management;
  • Anti-passback między wszystkimi kontrolerami drzwi podłączonymi do Advisor Advanced w trybie standardowym.

CDC4 to nowoczesny, inteligentny kontroler 4 do 8 drzwi. Urządzenie zapewnia kompletne i wszechstronne rozwiązanie kontroli dostępu, rozszerzając system Advisor Advanced o zaawansowane funkcje związane z kontrolą dostępu. Kontroler zapewnia w pełni zintegrowane alarmowanie i powiadamianie w czasie rzeczywistym oraz kontrolę dostępu dla czterech do ośmiu drzwi, posiada wbudowany zasilacz i istnieje możliwość zakupu kontrolera z obudową lub bez. Do panelu Advisor Advanced można podłączyć w sumie 12 kontrolerów drzwi, zapewniając łącznie 48 do 96 drzwi z pełnym dostępem. Kontroler drzwi CDC4 może działać w trybie off-line bez pogorszenia wydajności, w przypadku awarii komunikacji z panelem Advisor Advanced. Połączone rozwiązania antywłamaniowego i kontroli dostępu zmniejsza liczbę okablowania i wymaganych urządzeń, ponieważ te same czytniki i wejścia alarmowe, mogą być używane do obu celów.

CDC4 został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie. Nie tylko zapewnia w pełni zaszyfrowaną komunikację między kontrolerem a aplikacją do zarządzania, ale także pomiędzy kartą a czytnikami, czytnikami a kontrolerem CDC4 oraz kontrolerem i panelem Advisor Advanced. Innymi słowy CDC4 zapewnia bezpieczeństwo pełnej komunikacji, czyli zaczynając od karty, a kończąc na oprogramowaniu.

Zdalne ekspandery służą do zwiększania liczby wejść alarmowych, wyjść lub drzwi w systemie w Advisor Advanced. Ekspandery komunikują się za pośrednictwem protokołu „zapytaj & odpowiedz” oraz wysyłają alarmy do centrali w celu ich przetworzenia. Ekspandery zbierają informacje z detektorów, styków drzwi i innych tego typu urządzeń. Dostępne są ekspandery do urządzeń przewodowych i bezprzewodowych. Dostępny jest też specjalny ekspander do zbierania informacji z dodatkowych czterech drzwi.

Rozwiązanie oferuje dużą funkcjonalność dzięki kombinacji funkcji antywłamaniowych oraz kontroli dostępu. Funkcje te różnią się w zależności od poziomu bezpieczeństwa ustawionego na drzwiach, przykładowo gdy przypisana do drzwi strefa jest zazbrojona, dostęp jest zablokowany czy też automatyczne uzbrajanie rozpocznie się, gdy ostatni użytkownik opuści region kontroli dostępu. Specjalne funkcje obejmują użytkowników wysokiego poziomu bezpieczeństwa (HSU) oraz regiony o wysokim poziomie bezpieczeństwa (HSR), czyli skarbce, kancelarie i archiwa, a z kolei obsługa makr rozszerza standardowe funkcje kontrolera.

Każdy CDC4 może działać w dwóch trybach pracy. W zależności od wybranego trybu, CDC4 jest całkowicie kontrolowany za pomocą panelu Advisor Advanced, zapewniając w ten sposób 4 drzwi na kontroler. Ten tryb działania nazywany jest trybem standardowym. W trybie standardowym CDC4 działa tak jak starsze (klasyczne) kontrolery drzwi, zapewniając te same funkcje, a dane użytkowników dla kontrolera drzwi są przesyłane przez panel Advisor Advanced. W trybie rozszerzonym z kolei, kontroler CDC4 umożliwia skonfigurowanie 8 drzwi, sprzętowo jest konfigurowany za programu ATS85x0, a zarządzany poprzez bezpośrednie połączenie IP z serwerem ATS8600. Informacje o włamaniach i alarmach zatem są przesyłane bezpośrednio do panelu Advisor Advanced, a zdarzenia związane z kontrolą dostępu bezpośrednio do Advisor Management.

Przed dokonaniem zakupu, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia dokładnego czasu realizacji zamówienia oraz weryfikacji kosztów zamówienia. 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: