Moje konto Moje konto

Czytnik Mifare Classic/Mifare Desfire EV1/EV2 CSN, klawiatura ACI407N UTC

1881.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 5-7 dni roboczych

Producent: Aritech (UTC)

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu Czytnik Mifare Classic/Mifare Desfire EV1/EV2 CSN, klawiatura ACI407N UTC

Czytnik kart zbliżeniowych MIFARE/Desfire EV1 z klawiaturą (wymaga interfejsu Wieganda i modułu IMP), zewnętrzny

Szczegóły:

  • Czytnik wielu protokołów;
  • Odczytuje numer seryjny układu (4 i 7 bajtów);
  • Solidna obudowa z formowanego plastiku;
  • Montaż wewnątrz lub na zewnątrz;
  • Komunikacja Wiegand ze sterownikiem;
  • Z klawiaturą.

Czytniki Mifare ACI406 / 407 można podłączyć bezpośrednio do dowolnego interfejsu Wiegand paneli sterowania lub kontrolerów drzwi. Czytniki są zaprojektowane do niezawodnej i bezpiecznej kontroli dostępu, gromadzenia danych i identyfikacji osób w różnych środowiskach. Technologia Mifare® oparta jest na standardzie kart inteligentnych bezkontaktowych ISO 14443 (RFID) typu A 13,56 MHz. Technologia ta jest wbudowana zarówno w karty, jak i czytniki (zwane także urządzeniami zbliżeniowymi).

Te innowacyjne produkty to MIFARE® DESFire UID, MIFARE® Classic UID, MIFARE® Ultralight UID, MIFARE® Plus UID, MIFARE® SmartMX (tryb emulacji MIFARE® Classic) UID, NFC (UID), Mifare Classic 7 Byte UID
Czytniki nadają się do większości aplikacji i oferują przejrzystą komunikację Wiegand. Dobra wydajność i wytrzymałość zapewniają optymalną funkcjonalność nawet w trudnych warunkach.
Unikalna konstrukcja obudowy gwarantuje, że czytniki mogą być używane w najbardziej wymagających warunkach. Czytniki można instalować bezpośrednio na metalowej powierzchni bez żadnej izolacji.

Przed dokonaniem zakupu, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia dokładnego czasu realizacji zamówienia oraz weryfikacji kosztów zamówienia. 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: