Moje konto Moje konto

Paczka 4 czytników ATS1190 ATS1190X4 UTC

4835.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 5-7 dni roboczych

Producent: Aritech (UTC)

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu Paczka 4 czytników ATS1190 ATS1190X4 UTC

Paczka 4 czytników ATS1190 ATS1190X4

Szczegóły:

 • Czytnik kart zbliżeniowych o podwyższonej wytrzymałości, przeznaczony do pracy wewnątrz lub na zewnątrz
 • Praca jako stacja ZAZ w systemie ATS MASTER lub jako czytnik Wieganda
 • Współpraca z centralami serii ATS MAster lub z modułami kontroli dostępu dla 4 drzwi
 • Możliwość pracy samodzielnej lub z innymi systemami
 • Współpraca z kartami zbliżeniowymi serii ATS14xx
 • Funkcje zliczania (odejmowania) kredytów z konta karty
 • Definiowane kody zabezpieczenia karty i czytnika
 • Wymaga programowania przy pomocy programatora kart ATS1621 lub przy pomocy karty ATS1481
 • Możliwość stosowania wymiennych, kolorowych obudów
 • Konstrukcja odporna na warunki pogodowe
 • Opakowanie – 4 szt.

Technologia ATS Smart card zapewnia także unikalne szyfrowanie odczytu/zapisu. W momencie odczytu karty przez czytnik, dane są pobierane przez czytnik, szyfrowane i ponownie zapisywane na karcie. Czytniki mogą również być konfigurowane do pracy autonomicznej lub kontroli pracy różnych urządzeń, takich jak urządzenia biurowe lub automaty do sprzedaży. Funkcja ta umożliwia zapisanie kredytów na karcie użytkownika i odejmowanie ich przez czytnik w momencie użycia karty, tytułem opłat za używanie urządzeń. Maksymalnie można zapisać 65535 kredytów w 4 różnych bankach, z 16 poziomami dostępu i na 4 kontach. Czytnik określa, ile kredytów oraz z którego banku należy je odjąć po odczycie karty.

Technologia ATS Smart card pozwala zaprogramować 268 milionów, 4-bajtowych kombinacji kodów zabezpieczenia karty. Dzięki temu karta umożliwia odblokowanie/otwieranie/rozbrajanie na podstawie trzech parametrów: numeru karty, kodu obiektu i 4-bajtowego kodu zabezpieczenia karty. Po utworzeniu 4-bajtowego kodu zabezpieczenia karty oraz wpisaniu go do programatora i zapisaniu na kartach, niemożliwe jest jego odczytanie z karty na jakimkolwiek innym czytniku lub przy pomocy oprogramowania TITAN i programatora. Komunikacja między oprogramowaniem TITAN i programatorem może być również chroniona hasłem w celu uniemożliwienia pobrania 4-bajtowego kodu zabezpieczenia karty z programatora do innego komputera PC, z zainstalowanym oprogramowaniem TITAN.

Czytniki ATS1190 mogą być wykorzystywane w celu zazbrajania/rozbrajania obszarów oraz w aplikacjach kontroli dostępu. Istnieje możliwość wykorzystania różnych sposobów użycia kart, które są dostępne w przypadku central serii ATS Master. Użytkownik może zazbrajać system wieczorem poprzez 3-krotne przyłożenie karty w ciągu 10 sekund. W przypadku systemu kontroli dostępu, istnieje możliwość takiej konfiguracji systemu, aby jednokrotne użycie karty powodowało odblokowanie drzwi, dwukrotne użycie tej samej karty umożliwiało przechodzenie przez drzwi dla użytkowników nieposiadających kart dzięki ciągłemu ich otwarciu, zaś trzykrotne użycie karty powodowało zablokowanie drzwi.

Przed dokonaniem zakupu, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia dokładnego czasu realizacji zamówienia oraz weryfikacji kosztów zamówienia. 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: