Moje konto Moje konto

Czytnik Mifare Classic/Mifare Desfire EV1/EV2, klawiatura wypukła (tryby pracy: karta / PIN / karta + PIN) ATS1184 UTC

2139.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 5-7 dni roboczych

Producent: Aritech (UTC)

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu Czytnik Mifare Classic/Mifare Desfire EV1/EV2, klawiatura wypukła (tryby pracy: karta / PIN / karta + PIN) ATS1184 UTC

Bezpieczny czytnik kart Mifare DesFire EV1 / EV2 z kodem PIN, wyjściem i wejściem RTE o standardowej konstrukcji

Szczegóły:

  • Bezpieczny czytnik ATS Mifare DESFire EV1 / EV2 z klawiaturą PIN z dotykowym sprzężeniem zwrotnym;
  • Obsługuje Secure Mifare (tryb bezpieczny) lub Mifare 4 lub 7 bajtów CSN ​​/ UID (tryb niezabezpieczony);
  • Używaj bezpiecznych kart serii ATS145x lub kart klienta;
  • Bezpieczna komunikacja za pomocą szyfrowania AES-128 bit między czytnikiem a panelem sterowania Advisor Advanced / CDC4;
  • Solidna obudowa z formowanego plastiku o smukłej konstrukcji;
  • Montaż wewnątrz lub na zewnątrz;
  • Interfejs magistrali ATS;
  • Żądanie wyjścia;
  • Wyjście otwartego kolektora (przekaźnik drzwi / wyzwolenie);
  • Obsługiwane od Advisor Advanced MR4.2.

Czytniki ATS MIFARE DESFire EV1 / EV2 łączą się bezpośrednio z centralą lub kontrolerem 4 drzwi za pomocą magistrali danych ATS. Komunikacja z panelami sterowania Advisor Advanced jest szyfrowana AES, co zapewnia bezpieczne przesyłanie danych z karty do jednostki przetwarzającej. Czytniki są konfigurowane lokalnie za pomocą klawiatury i menu panelu sterowania lub adresowane za pomocą karty adresowej ATS1482. Wybierz bezpieczne karty z serii bezpiecznych kart ATS145x.

Czytnik oferuje wejście żądania wyjścia i jedno wyjście typu otwarty kolektor, które można wykorzystać do sterowania przekaźnikiem drzwi lub zamkiem drzwi.

Czytniki ATS Mifare Desfire EV1 są przeznaczone do przesyłania danych z kart w bezpieczny i niezawodny sposób w różnych środowiskach. Dane karty są domyślnie zabezpieczone własnym kluczem bezpieczeństwa Interlogix, ale można je łatwo zmienić w panelach sterowania Advisor Advanced na dowolny wymagany klucz niestandardowy.

Czytniki można opcjonalnie ustawić do odczytywania numerów MIFARE CSN zamiast w trybie niezabezpieczonym.

Czytnik komunikuje się za pośrednictwem magistrali danych Advisor z panelami sterowania Advisor i 4 kontrolerami drzwi. Po połączeniu z panelami sterowania Advisor Advanced dane między czytnikiem a panelem sterowania są szyfrowane AES, zabezpieczając dane z karty lub kodu PIN do czasu przetworzenia.

Unikalna konstrukcja obudowy gwarantuje, że czytnik może być używany w najbardziej wymagających środowiskach o stopniu ochrony IP67 i IK-09. Czytniki można instalować bezpośrednio na metalowej powierzchni bez żadnej izolacji.

Przed dokonaniem zakupu, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia dokładnego czasu realizacji zamówienia oraz weryfikacji kosztów zamówienia. 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: