Moje konto Moje konto

Czytnik Mifare Classic / Mifare Desfire EV1/EV2, ATS LAN, Secure Mode, Secure Channel, 3 LED statusu ATS1182 UTC

1576.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 5-7 dni roboczych

Producent: Aritech (UTC)

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu Czytnik Mifare Classic / Mifare Desfire EV1/EV2, ATS LAN, Secure Mode, Secure Channel, 3 LED statusu ATS1182 UTC

Bezpieczny czytnik kart MIFARE DESFire EV1 / EV2 z wyjściem i wejściem RTE o standardowej konstrukcji


Szczegóły:

 • Bezpieczny czytnik ATS MIFARE DESFire EV1 / EV2;
 • Obsługuje Secure Mifare (tryb bezpieczny) lub Mifare 4 lub 7 bajtów CSN ​​/ UID (tryb niezabezpieczony);
 • Używaj bezpiecznych kart serii ATS145x lub kart klienta;
 • Bezpieczna komunikacja za pomocą szyfrowania AES-128 bit między czytnikiem a panelem sterowania Advisor Advanced / CDC4;
 • Solidna obudowa z formowanego plastiku o smukłej konstrukcji;
 • Montaż wewnątrz lub na zewnątrz;
 • Interfejs magistrali ATS;
 • Żądanie wyjścia;
 • Wyjście typu otwarty kolektor (drzwi otwarte);
 • Obsługiwane od Advisor Advanced MR4.
 1. Czytniki ATS MIFARE DESFire EV1 / EV2 łączą się bezpośrednio z centralą lub kontrolerem 4 drzwi za pomocą magistrali danych ATS. Komunikacja z panelami sterowania Advisor Advanced jest szyfrowana AES, co zapewnia bezpieczne przesyłanie danych z karty do jednostki przetwarzającej. Czytniki są konfigurowane lokalnie za pomocą klawiatury i menu panelu sterowania lub adresowane za pomocą karty adresowej ATS1482. Wybierz bezpieczne karty z serii bezpiecznych kart ATS145x.
 2. Czytnik oferuje wejście żądania wyjścia i jedno wyjście typu otwarty kolektor, które można wykorzystać do sterowania przekaźnikiem drzwi lub zamkiem drzwi.
 3. Czytniki ATS Mifare Desfire EV1 są przeznaczone do przesyłania danych z kart w bezpieczny i niezawodny sposób w różnych środowiskach. Dane karty są domyślnie zabezpieczone własnym kluczem bezpieczeństwa Interlogix, ale można je łatwo zmienić w panelach sterowania Advisor Advanced na dowolny wymagany klucz niestandardowy.
 4. Czytniki można opcjonalnie ustawić do odczytywania numerów MIFARE CSN zamiast w trybie niezabezpieczonym.
 5. Czytnik komunikuje się za pośrednictwem magistrali danych Advisor z panelami sterowania Advisor i 4 kontrolerami drzwi. Po podłączeniu do paneli sterowania Advsior Advanced dane między czytnikiem a panelem sterowania są szyfrowane AES, zabezpieczając dane z karty do czasu przetworzenia.
 6. Unikalna konstrukcja obudowy gwarantuje, że czytnik może być używany w najbardziej wymagających środowiskach o stopniu ochrony IP67 i IK-09. Czytnik można zainstalować bezpośrednio na metalowej powierzchni bez żadnej izolacji.

Przed dokonaniem zakupu, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia dokładnego czasu realizacji zamówienia oraz weryfikacji kosztów zamówienia. 

 

 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: