Moje konto Moje konto

Centrala Advisor Advanced ATS3500AV-IP-MM UTC

3809.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 5-7 dni roboczych

Producent: Aritech (UTC)

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu Centrala Advisor Advanced ATS3500AV-IP-MM UTC

Centrala Advisor Advanced, Grade 3 ATS3500AV-IP-MM

System sygnalizacji włamania i napadu

Advisor Advanced to kompleksowe rozwiązanie zabezpieczające, które łączy kontrolę włamań i dostępu z najnowocześniejszymi rozwiązaniami łączności, spełniając wymagania szerokiej gamy zdalnych aplikacji. Rodzina produktów ma 3 warianty iw zależności od wariantu obsługuje od 32 do 512 stref, które można zaprogramować od 4 do 64 niezależnych obszarów. Strefy mogą być przypisane do określonego obszaru (biura, sklepy,...) lub wspólne dla wszystkich (recepcja,...). Każdy obszar może mieć swój odrębny Interfejs Użytkownika. Nowa linia produktów Advisor Advanced została zaprojektowana tak, aby była w pełni zgodna z VdS, klasa C.

Linia produktów Advisor Advanced

Linia produktów Advisor Advanced to rodzina kilku typów central (ATSx500A), które posiadają to samo oprogramowanie, strukturę menu oraz podstawowe metody interakcji z użytkownikami. Wykorzystując istniejące akcesoria ATS, takie jak manipulatory, czytniki i ekspandery, zapewnia niezawodny system oraz duży wachlarz opcji rozszerzających funkcjonalność systemu.

Łatwość użycia

System Advisor Advanced został zaprojektowany z myślą o „łatwości użytkowania”. Seria Advisor Advanced oferuje łatwy dostęp do menu i przeglądanie menu, a także szybki dostęp do pozycji menu. Dostępne są podpowiedzi, które zapewniają wskazówki podczas konfiguracji. Korzystanie ze zwykłych funkcji, takich jak uzbrojenie i rozbrojenie, zostało zaprojektowane tak, aby było intuicyjne dla użytkowników końcowych. Obsługa czujników bezprzewodowych i przewodowych System Advisor Advanced jest systemem w pełni hybrydowym. Pozwala na podłączenie dowolnej kombinacji czujników przewodowych i bezprzewodowych.

Komunikacja

System Advisor Advanced zapewnia elastyczne opcje komunikacji, takie jak komunikacja bezprzewodowa, z lub bez protokołu IP na pokładzie lub opcjonalnej sieci PSTN. Platforma ATSX500A-IP ma zintegrowane połączenie Ethernet 10/100mb obsługujące raportowanie IP do odbiornika OH-NETREC i odbiorników VdS przy użyciu urządzeń z serii TDA74xx oraz funkcjonalność U/D do ATS85x0.

Zdalna aktualizacja FW

Aktualizacje oprogramowania układowego można przeprowadzać za pomocą pamięci USB bez komputera lub zdalnie, co drastycznie zmniejsza liczbę wymaganych wizyt na miejscu, a tym samym koszty. (od FW MR3.0)

Aplikacje zdalne i mobilne

Coraz więcej użytkowników systemów alarmowych podłącza swój system do profesjonalnego systemu monitoringu alarmów. Firmy monitorujące alarmy zwykle monitorują systemy alarmowe 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a także mogą świadczyć inne usługi, takie jak przeprowadzanie kontroli stanu i zdalne serwisowanie. Oprogramowanie do zdalnej obsługi Advisor Advanced ATS85xx zostało stworzone, aby wyposażyć operatorów monitoringu w narzędzia do obsługi wielu zdarzeń i paneli oraz pomóc im poprawić poziom usług dla klientów profesjonalnych.

Zintegrowana kontrola dostępu

Wszystkie panele mogą sterować wieloma drzwiami i umożliwiać użytkownikom rozbrajanie obszarów alarmowych po przyznaniu dostępu. System Advisor Advanced można rozszerzyć o dokładniejsze funkcje kontroli dostępu za pomocą kompletnego, wstecznie kompatybilnego kontrolera drzwi ATS125x. W ten sposób 48 inteligentnych drzwi może być sterowanych za pomocą tych opcjonalnych kontrolerów 4 drzwi, które są podłączone do magistrali RS485.

Rozwiązanie chmurowe UltraSync

Od wersji FW MR4.0 wszystkie panele ATSX500A obsługują rozwiązanie chmurowe UltraSync. Użytkownicy mogą korzystać z usług łączności UltraSync, aby łączyć się z aplikacji mobilnych, oprogramowania konfiguracyjnego ATS85xx bez konieczności konfigurowania routera domowego lub znajomości publicznego adresu IP/DNS centrali.

Szczegóły:

 • 8 wbudowanych wejść strefowych;
 • Maksymalnie 128 stref: przewodowych, bezprzewodowych lub mieszanych;
 • Ekonomiczne rozszerzenie wtyczek wejściowych i wyjściowych;
 • Do 16 wejść czujników wstrząsów;
 • 8 obszarów;
 • Do 200 użytkowników (65532 z inteligentną kontrolą dostępu);
 • Wsparcie dla Blockschloss;
 • Port USB do lokalnej konfiguracji;
 • Podłączany dialer PSTN do raportowania lub konfiguracji;
 • Wielojęzyczny: język konfigurowalny dla każdego użytkownika;
 • Zintegrowane połączenie Ethernet 10/100Mb;
 • Raportowanie alarmów IP do odbiorników kompatybilnych z VdS 2465 i odbiorników OH-NETREC - Opcjonalnie GPRS;
 • Zintegrowana kontrola dostępu i obsługa kontrolera drzwi ATS125x;
 • Obsługa protokołu VdS;
 • Numer homologacji VdS G G120035.

Przed dokonaniem zakupu, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia dokładnego czasu realizacji zamówienia oraz weryfikacji kosztów zamówienia. 

 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: