Moje konto Moje konto

Centrala Advisor Advanced ATS3500AV-IP-LM

5287.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 5-7 dni roboczych

Producent: Aritech (UTC)

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu Centrala Advisor Advanced ATS3500AV-IP-LM

Centrala alarmowa Advisor Advanced IP, VdS C, 8-128 stref, 8 obszarów, duża metalowa obudowa, wielojęzyczna ATS3500AV-IP-LM

System sygnalizacji włamania i napadu

Advisor Advanced to kompleksowe rozwiązanie zabezpieczające, które łączy kontrolę włamań i dostępu z najnowocześniejszymi rozwiązaniami łączności, spełniając wymagania szerokiej gamy zdalnych aplikacji. Rodzina produktów ma 3 warianty iw zależności od wariantu obsługuje od 32 do 512 stref, które można zaprogramować od 4 do 64 niezależnych obszarów. Strefy mogą być przypisane do określonego obszaru (biura, sklepy,...) lub wspólne dla wszystkich (recepcja,...). Każdy obszar może mieć swój odrębny Interfejs Użytkownika. Nowa linia produktów Advisor Advanced została zaprojektowana tak, aby była w pełni zgodna z VdS, klasa C.

Linia produktów Advisor Advanced

Advisor Advanced to kompleksowe rozwiązanie zabezpieczające, które łączy w sobie kontrolę włamań i kontroli dostępu z najnowocześniejszymi rozwiązaniami w zakresie łączności, spełniając szeroki zakres aplikacji zdalnych. Rodzina produktów ma 3 warianty iw zależności od wariantu obsługuje od 32 do 512 stref, które można zaprogramować w 4 do 64 niezależnych obszarach. Strefy mogą być przypisane do określonego obszaru (biura, sklepy,…) lub wspólne dla wszystkich (recepcja,…). Każdy obszar może mieć oddzielny interfejs użytkownika. Nowa linia produktów Advisor Advanced została zaprojektowana tak, aby była w pełni zgodna z VdS, klasa C.

Łatwość użycia

System Advisor Advanced został zaprojektowany z myślą o „łatwości użytkowania”. Gama Advisor Advanced zapewnia łatwy dostęp do menu i przeglądanie menu, a także szybki dostęp do pozycji menu. Dostępne są wskazówki, które służą do udzielania wskazówek podczas konfiguracji. Korzystanie ze zwykłych funkcji, takich jak uzbrojenie i rozbrojenie, jest intuicyjne dla użytkowników końcowych.

Obsługa czujników bezprzewodowych i przewodowych

System Advisor Advanced jest systemem w pełni hybrydowym. Pozwala na podłączenie dowolnej kombinacji czujników przewodowych i bezprzewodowych.

Komunikacja

Advisor Advanced zapewnia elastyczne opcje komunikacji, takie jak komunikacja bezprzewodowa, z wbudowanym protokołem IP lub bez, lub opcjonalnie z siecią PSTN. Platforma ATSX500A-IP ma zintegrowane połączenie Ethernet 10/100mb obsługujące raportowanie IP do odbiornika OH-NETREC i odbiorników VdS przy użyciu urządzeń z serii TDA74xx i funkcji U/D do ATS85x0.

Zdalna aktualizacja oprogramowania sprzętowego

Aktualizacje oprogramowania układowego można przeprowadzać za pomocą pamięci USB bez komputera lub zdalnie, co drastycznie zmniejsza liczbę wymaganych wizyt w terenie, a tym samym koszty. (od FW MR3.0)

Aplikacje zdalne i mobilne

Coraz więcej użytkowników systemów alarmowych podłącza swój system do profesjonalnego systemu monitoringu alarmowego. Firmy monitorujące alarmy zazwyczaj monitorują systemy alarmowe 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a także mogą świadczyć inne usługi, takie jak przeprowadzanie kontroli stanu i zdalne serwisowanie. Oprogramowanie do obsługi zdalnej Advisor Advanced ATS85xx zostało stworzone, aby wyposażyć operatorów monitorujących w narzędzia do obsługi wielu zdarzeń i paneli oraz pomóc im podnieść poziom usług dla profesjonalnych klientów.

Zintegrowana kontrola dostępu

Wszystkie centrale mogą sterować wieloma drzwiami i umożliwiać użytkownikom rozbrojenie obszarów alarmowych w miarę przyznawania dostępu. Advisor Advanced można rozszerzyć o bardziej szczegółowe funkcje kontroli dostępu za pomocą kompletnego, wstecznie kompatybilnego kontrolera drzwi ATS125x. W ten sposób można sterować 48 inteligentnymi drzwiami za pośrednictwem tych opcjonalnych 4-drzwiowych kontrolerów podłączonych do magistrali RS485.

Rozwiązanie chmurowe UltraSync

Od wersji FW MR4.0 wszystkie panele ATSX500A obsługują rozwiązanie chmurowe UltraSync. Użytkownicy mogą korzystać z usług łączności UltraSync, aby łączyć się z aplikacji mobilnych, oprogramowania konfiguracyjnego ATS85xx bez konieczności konfigurowania routera domowego lub znajomości publicznego adresu IP/DNS panelu.

Szczegóły:

 • 8 wbudowanych wejść strefowych;
 • Maksymalnie 128 stref: przewodowe, bezprzewodowe lub mieszane;
 • Ekonomiczna rozbudowa wejść i wyjść przez wtyczki;
 • Do 16 wejść czujników wstrząsów;
 • 8 obszarów;
 • Do 200 użytkowników (65532 z inteligentną kontrolą dostępu);
 • Wsparcie dla Blockschloss;
 • Port USB do lokalnej konfiguracji;
 • Dodatkowy dialer PSTN do raportowania lub konfiguracji;
 • Wielojęzyczny: konfigurowalny język dla każdego użytkownika;
 • Zintegrowane połączenie Ethernet 10 / 100Mb;
 • Raportowanie alarmów IP do odbiorników kompatybilnych z VdS 2465 i odbiorników OH-NETREC - Opcjonalnie GPRS;
 • Zintegrowana kontrola dostępu i obsługa kontrolera drzwi ATS125x;
 • Obsługa protokołu VdS;
 • Numer dopuszczenia VdS G G120035.

Przed dokonaniem zakupu, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia dokładnego czasu realizacji zamówienia oraz weryfikacji kosztów zamówienia. 

 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: