Moje konto Moje konto

Centrala Advisor Advanced ATS3500A-IP-MM UTC

3783.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 5-7 dni roboczych

Producent: Aritech (UTC)

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu Centrala Advisor Advanced ATS3500A-IP-MM UTC

Centrala alarmowa Advisor Advanced Grade 3 8 linii wewn. (maks.128),8 obszarów,USB,obudowa metalowa (+Ethernet/IP) ATS3500A-IP-MM

System alarmowy:

Centrala Advisor Advanced x500A jest zaawansowanym rozwiązaniem technologicznym, łączącym system SSWiN i rozbudowaną kontrolę dostępu z najnowocześniejszymi rozwiązaniami komunikacyjnymi. Rodzina produktów posiada 3 warianty. W zależności od wybranego, centrala alarmowa zapewnia obsługę od 32 do 512 linii dozorowych, które mogą zostać zaprogramowane w 4 do 64 niezależnych obszarów. Linie dozorowe mogą zostać przypisane do konkretnego obszaru (np. biuro, gabinet) lub być wspólne dla wszystkich obszarów. Każdy użytkownik może posiadać oddzielną listę opcji i obszarów. Nowa linia produktów Advisor Advanced została zaprojektowana zgodnie z normą PN-EN50131. Posiada klasę bezpieczeństwa 2, z możliwością zmiany na klasę 3, gdy zostanie dodany tylny styk sabotażowy.

Linia produktowa Advisor Advanced:

Advisor Advanced jest rodziną kilku typów central (ATSX500A), posiadających jednakowe oprogramowanie i strukturę menu. Możliwość użycia dodatkowych akcesoriów ATS, jak klawiatury, czytniki i ekspandery pozwala na budowę niezawodnego systemu z bardzo dużym wachlarzem możliwości rozszerzania funkcjonalności.

Łatwość obsługi:

Advisor Advanced został zaprojektowany z myślą łatwej obsługi. Centrala oferuje łatwy dostęp do menu i bezproblemowe poruszanie się po nim, jak również szybki wybór żądanej opcji. Proces konfiguracji urządzenia zawiera podpowiedzi. Funkcje takie jak zazbrojenie i rozbrojenie alarmu są intuicyjne dla użytkownika.

Wsparcie czujek przewodowych i bezprzewodowych:

Advisor Advanced jest kompletnym systemem; pozwala na używanie czujek przewodowych i bezprzewodowych w dowolnej kombinacji.

Komunikacja:

Advisor Advanced zapewnia elastyczne opcje komunikacji, jak komunikacja bezprzewodowa, z lub bez IP na płycie głównej lub opcjonalnie PSTN. ATSX500A-IP ma wbudowany 10/100MB moduł ethernet do połączenia z odbiornikiem OH-NETREC i funkcjonalność U/D dla ATS85X0 (oprogramowanie konfiguracyjne).

Zdalna aktualizacja firmware'u:

Aktualizacja firmware'u może zostać dokonana za pomocą pamięci USB- bez potrzeby użycia komputera, lub zdalnie, co ogranicza liczbę wizyt serwisowych.

Zdalne zarządzanie i aplikacje mobilne:

Coraz więcej użytkowników systemów alarmowych łączy swoje urządzenia z profesjonalnymi systemami monitorowania. Firmy związane z systemami alarmowymi zapewniają monitoring systemu przez 24 godziny na dobę, mogą również oferować zdalną diagnostykę systemu. Oprogramowanie Advisor Advanced ATS8500 zostało stworzone do konfiguracji wielu rodzajów central. Oprogramowanie zarządzające ATS8600 zapewnia użytkownikowi przeglądanie obrazu z kamer i rejestratorów obecnych w systemie oraz zarządzanie systemem alarmowym, przeciwpożarowym i kontrolą dostępu. Użytkownik może obsługiwać system za pośrednictwem aplikacji na platformie Android i IOS.

Inteligentny system kontroli dostępu:

Kontrola dostępu z wykorzystaniem kontrolerów 4 drzwi, pozwala budować rozwiązania praktycznie do każdej aplikacji. Wiele trybów pracy czytników, elastyczność w dołączaniu czytników różnych technologii, kilka trybów Anti-Passback, raportowanie stanów drzwi- to wszystko zapewnia pełną kontrolę obsługi nad systemem. Magistrala RS485, za pośrednictwem wbudowanych kontrolerów, umożliwia obsługę 48 drzwi.

Chmura UltraSync:

Centrala posiada możliwość synchronizowania danych w chmurze.

Szczegóły:

 • 8 wejść linii dozorowych na płycie centrali;
 • Do 128 linii dozorowych przewodowych lub bezprzewodowych;
 • 8 obszarów;
 • Możliwość zwiększenia liczby wejść/wyjść za pośrednictwem ekspanderów, montowanych na płycie głównej;
 • Bezpośrednia obsługa do 16 czujek inercyjnych (bez analizatorów);
 • Do 200 użytkowników;
 • Pełna zgodność z normą PN-EN50131 Grade 2 i 3;
 • Port USB umożliwiający konfigurację centrali;
 • Do 16 klawiatur/czytników na magistrali centrali;
 • Do 15 modułów zbierania danych (MZD);
 • PSTN dla konfiguracji/raportowania;
 • Obsługa wielu języków z zależności od loginu użytkownika;
 • Raportowanie IP alarmów do stacji OH-NETREC (GPRS);
 • U/D przez GPRS;
 • Automatyczne zazbrajanie.

Przed dokonaniem zakupu, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia dokładnego czasu realizacji zamówienia oraz weryfikacji kosztów zamówienia. 

 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: