Moje konto Moje konto

Centrala Advisor Advanced ATS1500A-IP-SM UTC

2309.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 5-7 dni roboczych

Producent: Aritech (UTC)

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu Centrala Advisor Advanced ATS1500A-IP-SM UTC

Centrala alarmowa Advisor Advanced Grade 3 8 linii wewn. (maks.32),4 obszary,USB,obudowa metalowa (z Ethernet/IP) ATS1500A-IP-SM

System alarmowy

Advisor Advanced to kompleksowe rozwiązanie bezpieczeństwa, które łączy kontrolę włamań i kontroli dostępu z najnowocześniejszymi rozwiązaniami łączności, spełniając wymagania wielu aplikacji zdalnych. Rodzina produktów ma 3 warianty, w zależności od wariantu obsługującego od 32 do 512 stref, które można zaprogramować na 4 do 64 niezależnych obszarach. Strefy mogą być przypisane do określonego obszaru (biura, sklepy, ...) lub wspólne dla wszystkich (recepcja, ...). Każdy obszar może mieć osobny interfejs użytkownika. Nowa linia produktów Advisor Advanced ma być w pełni zgodna z normą EN50131, stopień bezpieczeństwa 2 lub, po dodaniu ATS-MM-TK, stopień bezpieczeństwa 3.

Łatwość użycia

System Advisor Advanced został zaprojektowany z myślą o „łatwości użytkowania”. Program Advisor Advanced oferuje łatwy dostęp do menu i przeglądanie menu, a także szybki dostęp do pozycji menu. Dostępne są wskazówki, które dostarczają wskazówek podczas konfiguracji. Korzystanie z regularnych funkcji, takich jak włączanie i wyłączanie, jest intuicyjne dla użytkowników końcowych.

Komunikacja

Advisor Advanced zapewnia elastyczne opcje komunikacji, takie jak komunikacja bezprzewodowa, z lub bez IP na pokładzie lub opcjonalnej sieci PSTN. Platforma ATSX500A-IP ma zintegrowane połączenie Ethernet 10 / 100mb obsługujące raportowanie IP do odbiornika OH-NETREC i funkcjonalność U / D do ATS85x0.

Linia produktów Advisor Advanced

Linia produktów Advisor Advanced to rodzina kilku rodzajów paneli sterowania (ATSx500A), które mają to samo oprogramowanie, strukturę menu i podstawowe metody interakcji z użytkownikami. Wykorzystując istniejące akcesoria ATS, takie jak klawiatury, czytniki i ekspandery, zapewnia niezawodny system i szeroki zakres opcji rozszerzających funkcjonalność systemu.

Aplikacje zdalne i mobilne

Coraz więcej użytkowników systemu alarmowego łączy swój system z profesjonalnym systemem monitorowania alarmów. Firmy monitorujące alarmy zazwyczaj monitorują systemy alarmowe przez całą dobę, 7 dni w tygodniu i mogą również świadczyć inne usługi, takie jak przeprowadzanie kontroli stanu technicznego i zdalne serwisowanie. Oprogramowanie usługi zdalnej Advisor Advanced ATS85xx zostało stworzone, aby wyposażyć operatorów monitorujących w narzędzia do obsługi wielu zdarzeń i paneli oraz pomóc im poprawić poziom usług dla klientów profesjonalnych. Użytkownicy końcowi mogą skorzystać z rozwiązania ATS8600 Management, które łączyło wtargnięcie, dostęp, wideo i pożarowych w 1 pakiecie oprogramowania. Ponadto użytkownik końcowy może sterować swoim systemem za pomocą aplikacji mobilnej obsługiwanej dla systemów iOS i Android oraz odbierać wiadomości push.

Rozwiązanie chmurowe UltraSync

Od wersji FW MR4.0 wszystkie panele ATSX500A obsługują rozwiązanie chmurowe UltraSync. Użytkownicy mogą korzystać z usług łączności UltraSync w celu łączenia się z aplikacjami mobilnymi, oprogramowaniem konfiguracyjnym ATS85xx bez konieczności konfigurowania domowej rutyny lub konieczności znajomości publicznego adresu IP / DNS panelu.

Obsługa czujników bezprzewodowych i przewodowych

System Advisor Advanced to w pełni hybrydowy system. Umożliwia podłączenie dowolnej kombinacji czujników przewodowych i bezprzewodowych.

Zdalna aktualizacja FW

Aktualizacji oprogramowania układowego można dokonywać za pomocą pamięci USB bez komputera lub zdalnie, co znacznie zmniejsza liczbę wymaganych wizyt w witrynie, a tym samym koszty. (od FW MR3.0)

Zintegrowana kontrola dostępu

Wszystkie panele mogą sterować wieloma drzwiami i umożliwiać użytkownikom rozbrojenie obszarów alarmowych w miarę przyznawania dostępu. Advisor Advanced można rozszerzyć o dokładniejsze funkcje kontroli dostępu za pomocą kompletnego kontrolera drzwi kompatybilnego wstecz, ATS125x. W ten sposób można sterować 48 inteligentnymi drzwiami za pomocą opcjonalnych 4-drzwiowych sterowników podłączonych do magistrali RS485.

Szczegóły:

 • 8 wejść do stref;
 • Maks. 32 strefy: przewodowa, bezprzewodowa lub mieszana;
 • Ekonomiczne rozszerzanie kart wejściowych i wyjściowych;
 • Do 16 wejść czujnika wstrząsu;
 • 4 obszary;
 • Do 50 użytkowników;
 • EN50131 klasa 3 (po dodaniu ATS-MM-TK) / klasa środowiskowa 2;
 • Port USB do konfiguracji lokalnej;
 • Wtyczka dialera PSTN do raportowania lub konfiguracji;
 • Wielojęzyczny: język konfigurowalny dla użytkownika;
 • Zintegrowane połączenie Ethernet 10 / 100Mb;
 • Raportowanie alarmów IP do odbiornika OH-NETREC - Opcjonalnie GPRS;
 • Zintegrowana kontrola dostępu i obsługa kontrolera drzwi ATS125x.

Przed dokonaniem zakupu, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia dokładnego czasu realizacji zamówienia oraz weryfikacji kosztów zamówienia. 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: