Moje konto Moje konto

Centrala Advisor Advanced ATS1500A-IP-LP UTC

2528.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 5-7 dni roboczych

Producent: Aritech (UTC)

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu Centrala Advisor Advanced ATS1500A-IP-LP UTC

Centrala alarmowa Advisor Advanced Grade 3 8 linii wewn. (maks.32),4 obszary,USB,obudowa z tworzywa (z Ethernet/IP) ATS1500A-IP-LP

System alarmowy

Linia produktów Advisor Advanced to najnowsze potomstwo z linii produktów Advisor CD i Advisor Master. Jego dziedzictwo składa się z dobrze ugruntowanych funkcji i cech serii Advisor, ale zostało również zaprojektowane, aby sprostać wyzwaniom związanym z przyszłymi trendami. Obecnie zmieniają się standardy komunikacji. Komunikacja odchodzi od sieci PSTN w kierunku sieci bezprzewodowych i IP. Co ważne, ta linia produktów może obsługiwać różne opcje komunikacji, zapewniając w ten sposób długoterminową elastyczność, niezawodność i dostępność. Produkty Advisor Advanced można konfigurować lokalnie za pośrednictwem wbudowanego portu USB. W oparciu o interfejs użytkownika płyty CD z programem Advisor pozwala to na szybkie zapoznanie się z systemem, ale nowe funkcje są łatwe do nauczenia. Dostępne są zarówno opcje szybkiego, jak i pełnego przeglądania menu. Wbudowany klawisz „podpowiedzi” zapewnia łatwo dostępną pomoc dotyczącą opcji, dzięki czemu użytkownik może szybko zapoznać się ze strukturą menu. Zezwolenia w Europie zaczynają zbliżać się do jednej normy: EN50131. Nowa linia produktów Advisor Advanced jest standardowo zgodna z normą EN50131. Wykorzystując istniejące akcesoria ATS (klawiatury, czytniki, ekspandery), panele Advisor Advanced zapewniają niezawodny system z szeroką gamą opcji rozszerzających jego funkcjonalność. Automatyczna rejestracja sprzętu szybko dodaje urządzenia.

Łatwość użycia

System Advisor Advanced jest łatwy w użyciu we wszystkich sytuacjach. Program Advisor Advanced oferuje łatwy dostęp do menu i przeglądanie menu, a także szybki dostęp do pozycji menu dla osób, które już znają strukturę menu. Wskazówki są dostępne po naciśnięciu jednego przycisku, aby zapewnić wskazówki podczas konfiguracji. Użytkownicy końcowi przekonają się, że jest łatwy w użyciu do codziennych funkcji, takich jak włączanie i wyłączanie. Korzystając z jasnych i łatwych do zrozumienia technik, użytkownicy są prowadzeni przez funkcje, które muszą wykonywać, w tym funkcje wyjątków, takie jak izolowanie stref lub blokowanie błędów.

Raportowanie alarmów

System kontroli włamań zależy od raportowania alarmów, aby jak najszybciej dostarczyć alarm lub awarię. System Advisor Advanced oferuje różne metody, od zwykłego raportowania alarmów do centrów odbioru alarmów, a także raportowania do użytkowników końcowych poprzez raportowanie głosowe. Można zastosować różne ścieżki fizyczne: standardowy PSTN na pokładzie, ale także GSM lub ISDN. Za pośrednictwem modułu GSM ATS7310 ATS Advanced obsługuje analogowe raportowanie głosowe i raportowanie SMS na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Linia produktów

Nowo wprowadzona gama produktów Advisor Advanced to rodzina produktów, która ewoluowała od długoletnich i odnoszących sukcesy serii płyt CD Advisor i Advisor Master, które oferowały produkty znane i cenione. Linia Advisor Advanced przechwytuje najsilniejsze aktywa z obu tych zakresów i łączy je w nową, przyszłościową platformę, która zapewnia łatwość użycia, elastyczność i niezawodność. Umożliwia wzrost zarówno dziś, jak i jutro. Asortyment obejmuje różne produkty, takie jak ATS1000A i ATS2000A w różnych konfiguracjach, wszystkie z tymi samymi podstawowymi metodami interakcji z użytkownikami lub możliwościami.

Wsparcie bezprzewodowe i przewodowe

System Advisor Advanced to w pełni hybrydowy system. Umożliwia podłączenie dowolnej kombinacji urządzeń przewodowych i bezprzewodowych. Każde wejście można przypisać do strefy. W sumie można skonfigurować 32 strefy. Na przykład system można skonfigurować tak, aby miał 32 strefy przewodowe, 32 strefy bezprzewodowe lub kombinację, taką jak 24 strefy bezprzewodowe + 8 stref przewodowych i odwrotnie. Wejścia i wyjścia można rozszerzyć za pomocą paneli gromadzenia danych. Możliwe jest jednak także rozszerzenie systemu za pomocą ekonomicznego rozszerzenia wtyczki, które pasuje do głównego panelu sterowania, zmniejszając w ten sposób przestrzeń potrzebną w obudowie. Wejścia mogą być używane na różne sposoby, w tym łącznie sabotaż i alarm lub połączone sabotaż, alarm i antymasking. System Advisor Advanced pozwala również, aby wszystkie wejścia w głównym panelu sterowania i rozszerzeniach wtyczek były strefami czujników uderzenia, zmniejszając potrzebę stosowania zewnętrznych analizatorów czujników uderzeń. Dwa pokładowe wyjścia wysokoprądowe są nadzorowane w celu wykrycia jakiegokolwiek sabotażu sygnalizatora.

Szczegóły:

 • 8 wejść strefy na pokładzie;
 • Maks. 32 strefy: przewodowa, bezprzewodowa lub mieszana;
 • Ekonomiczne wtykane moduły rozszerzeń wejścia i wyjścia;
 • Do 16 wejść czujnika wstrząsu;
 • 4 obszary;
 • Do 50 użytkowników;
 • EN50131 Klasa bezpieczeństwa 3 (po dodaniu ATS-MM-TK) / Klasa środowiskowa 2;
 • Port USB do konfiguracji lokalnej;
 • Wtyczka dialera PSTN do raportowania lub konfiguracji;
 • Wielojęzyczny: każdy użytkownik ma swój własny język;
 • Zintegrowane połączenie Ethernet 10 / 100Mb;
 • Raportowanie alarmu IP do odbiornika OH-NETREC - Opcjonalnie GPRS;
 • U/D przez IP / GPRS;
 • Diagnostyka IP;
 • Obsługa dynamicznych / statycznych adresów IP i DNS;
 • Automatyczne uzbrajanie - harmonogramy - czasy wyjściowe;
 • Zintegrowana kontrola dostępu i obsługa kontrolera drzwi ATS125x;
 • Obsługa UltraSync (od MR4.0);
 • Przekaż wiadomości do aplikacji mobilnej IOS / Android (obsługiwanej przez UltraSync).

Przed dokonaniem zakupu, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia dokładnego czasu realizacji zamówienia oraz weryfikacji kosztów zamówienia. 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: