Moje konto Moje konto

Włącznik Walli Switch antracyt FIBARO

206.71 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 3-5 dni roboczych

Producent: Fibaro

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu Włącznik Walli Switch antracyt FIBARO

Zintegrowany z przyciskiem inteligentny włącznik używany w układzie z jednym lub dwoma obciążeniami sterowanymi niezależnie. Wyposażony w podświetlany pierścień i funkcjonalności znane z modułów FIBARO.

Jak działa Walli Switch?

Włącznik światła to nic szczególnego? Nie jest dla Ciebie ważne, jak będzie on wyglądał i jakie będzie miał funkcje? To błąd! Walli Switch ma wiele zalet, a swoim działanie zachwyca nawet największych przeciwników. Zaawansowane scenariusze działania sprawiają, że wykorzystując jeden włącznik światła, możesz uzyskać kilka różnych scenariuszy działań. Klawisz włącznika może być naciskany zarówno w górnej, jak i w dolnej jego części. Dzięki czemu możesz sterować przełączaniem podłączonych obciążeń. Walli Switch umożliwia także tworzenie scenariuszy (np. poprzez jedno-, dwu-, czy trzykrotne naciśnięcie klawisza), dzięki czemu funkcjonalność dodatku wzrasta, a Ty możesz z łatwością dopasować go do swoich preferencji i potrzeb.

Co więcej, Walli Switch jest kompatybilny z popularnymi produktami innych producentów (jak np. Legrand – Celiane czy Schneider – Odace). Dlatego jeśli jesteś przywiązany do dotychczasowych włączników światła, wcale nie musisz z nich rezygnować. Poprzez wyposażenie je w specjalną część dopuszkową, możesz skutecznie wzbogacić je o inteligentne funkcje Walli Switch.

Zalety Walli Switch

Walli Switch to inteligentny dodatek, który możesz używać wygodnie w twoim domu. Dzięki niemu wyłączanie czy włączanie światła będzie wygodne. A pozostawione światło w kuchni czy w łazience po wyjściu z domu nie będzie już nigdy więcej problemem. Zaletą Walli Switch jest to, że jest on dostosowany do sprawnej pracy z dostępnymi na rynku rodzajami oświetlenia. Z powodzeniem możesz wykorzystać go przy:

  • diodach LED;
  • świetlówkach, tradycyjnych żarówkach;
  • oraz transformatorach elektronicznych i magnetycznych.

Co więcej, Walli Switch został wyposażony w dodatkowy pierścień LED, dzięki któremu możesz uzyskać informacje na temat ilości pobranego prądu przez dane oświetlenie. Kolor pierścienia LED ustawiany jest przez użytkownika indywidualnie, zgodnie z preferencjami osób dla stanu wyłączonego i osobno dla włączonego.

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: