Moje konto Moje konto

Adapter Nice Bi-Di Zwave FIBARO

225.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 3-5 dni roboczych

Producent: Fibaro

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu Adapter Nice Bi-Di Zwave FIBARO

Nice BiDi-Z Wave adapter do napędów bramowych dla Inteligentnego domu FIBARO

BiDi-ZWave jest specjalnym adapterem przeznaczonym do integracji plug & play pomiędzy jednostkami sterującymi Nice i Systemem Inteligentnego Domu FIBARO. Interfejs plug-in BiDi-ZWave podłączony do automatyki Nice, rozszerza funkcjonalności i umożliwia inteligentne zarządzanie:

  • Integracja: Możliwość zarządzania całą automatyką Nice poprzez złącze BusT4 i Z-WaveTM gateway;
  • Funkcje IoT: Aplikacja sugeruje działania bazując na Twoich codziennych aktywnościach;
  • Asystent głosowy: Zarządzaj swoją automatyką domową używając komend głosowych, poprzez Z-WaveTM gateway.

Kompatybilność wsteczna interfejsu BiDi-ZWave ze wszystkimi centralami FIBARO oraz możliwość instalacji w bardzo dużej liczbie sterowników bram i drzwi Nice, pozwalają nie tylko na jego wykorzystanie w już zrealizowanych systemach.

BiDi Z-Waveto miniaturowe urządzenie (wielkością porównywalne do pendrive) pozwalające obsługiwać automatykę bramową Nice z centralkami wyposażonymi w złącze diagnostyczne, zgodne z systemem Nice Opera. BiDi Z-Wave umożliwia otwarcie, zamknięcie, zatrzymanie bramy wjazdowej i garażowej oraz udostępnia informacje o położeniu bramy wraz ze statusami diagnostycznymi, szczególnie istotnymi dla instalatorów. Nowe urządzenie staje się, kolejnym po FIBARO Home Center 3, łącznikiem ze światem smart home FIBARO i Nice w oparciu o technologię Z-Wave.

 

Specyfikacja techniczna:

  • Chip Z-Wave najnowszej generacji (ZW7) – poprawiona wydajność i bezpieczeństwo;
  • Instalacja plug & play;
  • Inteligentny algorytm automatycznie rozpoznający protokół Nice;
  • Dodatkowe możliwości obejmujące nie tylko otwieranie i zamykanie bramy/drzwi garażowych, ale także raportowanie statusu i zbieranie informacji diagnostycznych;
  • Brak potrzeby wymiany starego modułu radiowego i pozbycia się klasycznych pilotów Nice - mogą one bezproblemowo pracować równolegle z BiDi-ZWave

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: