Moje konto Moje konto

WKRÓTCE W SPRZEDAŻY Ajax Batch of Tag (3 szt.) Brelok zbliżeniowy czarny

90.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 3-5 dni roboczych

Producent: AJAX

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu WKRÓTCE W SPRZEDAŻY Ajax Batch of Tag (3 szt.) Brelok zbliżeniowy czarny

Aby rozbroić system alarmowy, wystarczy zbliżyć brelok Tag do czytnika w klawiaturze. Ten zabezpieczony przed kopiowaniem brelok pozwala na zarządzanie trybami bezpieczeństwa bez hasła, konta użytkownika i dostępu do aplikacji mobilnej Ajax.

Aby szybko i bezpiecznie identyfikować użytkowników, KeyPad Plus wyposażono w technologię DESFire®. Jest to najlepsze w swojej klasie rozwiązanie zbliżeniowe do identyfikacji użytkownika na podstawie karty lub breloka.

DESFire® opiera się na międzynarodowej normie ISO 14443 zapewniającej zarówno szyfrowanie 128-bitowe, jak i ochronę przed kopiowaniem. Ta sama technologia jest wykorzystywana w środkach transportu w europejskich stolicach oraz w systemach dostępu w NASA.

W aplikacji mobilnej można ustawić nazwę i uprawnienia dostępu dla każdego breloka. Zawsze wiesz, kto i kiedy zmienił tryb zabezpieczeń — każde działanie jest rejestrowane w dzienniku zdarzeń.
Administrator systemu może w czasie rzeczywistym odebrać lub ograniczyć uprawnienia dostępu breloka Tag.

Aby dodać brelok Tag do systemu, wystarczy otworzyć aplikację Ajax, wejść w ustawienia i przyłożyć brelok do klawiatury.

 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: