Moje konto Moje konto

WKRÓTCE W SPRZEDAŻY KeyPad Plus bezprzewodowa klawiatura dotykowa z czytnikiem RFID biała

600.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 3-5 dni roboczych

Producent: AJAX

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu WKRÓTCE W SPRZEDAŻY KeyPad Plus bezprzewodowa klawiatura dotykowa z czytnikiem RFID biała

KeyPad Plus to połączenie stylu, zaawansowanej technologii szyfrowania i łatwości obsługi umożliwiające wyjątkowo proste i niezawodne zarządzanie funkcjami bezpieczeństwa. Uzbrajaj i rozbrajaj system Ajax, aktywuj tryb nocny  i zarządzaj określonymi grupami przy użyciu karty Pass lub breloka Tag.

Aby szybko i bezpiecznie identyfikować użytkowników, KeyPad Plus wyposażono w technologię DESFire®. Jest to najlepsze w swojej klasie rozwiązanie zbliżeniowe do identyfikacji użytkownika na podstawie karty lub breloka.

DESFire® opiera się na międzynarodowej normie ISO 14443 zapewniającej zarówno szyfrowanie 128-bitowe, jak i ochronę przed kopiowaniem. Ta sama technologia jest wykorzystywana w środkach transportu w europejskich stolicach oraz w systemach dostępu w NASA.

Nowe oprogramowanie sprzętowe KeyPad Plus pozwala w pełni wykorzystać możliwości fabrycznie zainstalowanych baterii. Nawet przy codziennym korzystaniu z funkcji identyfikacji zbliżeniowej klawiatura będzie działać przez 3,5 lat bez konieczności wymiany baterii. Gdy czytnik kart i breloków jest wyłączony, bateria wystarczy nawet na 4,5 lat. KeyPad Plus z wyprzedzeniem informuje stację monitorowania oraz użytkowników o konieczności wymiany baterii.

Ustaw osobiste kody dostępu, aby wiedzieć kto i kiedy rozbroił system: nazwa użytkownika jest wyświetlana w powiadomieniu i w dzienniku zdarzeń. Pass lub Tag można również przypisać do konkretnego użytkownika i zdefiniować jego uprawnienia, aby kontrolować bezpieczeństwo określonych grup lub całego obiektu. Aplikacja mobilna Ajax pozwala na zarządzanie uprawnieniami dostępu w czasie rzeczywistym. Możesz ograniczyć, rozszerzyć lub natychmiast zablokować dostęp.

System Ajax obsługuje do 200 breloków Tag lub kart Pass2. Przy ich dodawaniu nie trzeba tworzyć kont Ajax dla nowych użytkowników, wystarczy podać nazwę urządzenia i zdefiniować uprawnienia dostępu. Ułatwia to udzielanie dostępu do systemu pracownikom tymczasowym i dochodzącym.

Sygnalizacja świetlna i dźwiękowa KeyPad Plus umożliwia kontrolę stanu zabezpieczeń bez aplikacji mobilnej Ajax. Głośność i jasność podświetlenia można regulować.

Kod pod przymusem pozwala na symulację rozbrojenia za pomocą klawiatury KeyPad Plus. Działanie użytkownika nie zostanie ujawnione przez syreny, aplikację i wskazania klawiatury, ale nastąpi natychmiastowe przekazanie sygnału alarmowego do stacji monitorowania.

 

 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: