Moje konto Moje konto

Bezprzewodowy przycisk alarmowy z zaawansowaną ochroną przed przypadkowym kliknięciem DoubleButton czarny AJAX

160.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 3-5 dni roboczych

Producent: AJAX

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu Bezprzewodowy przycisk alarmowy z zaawansowaną ochroną przed przypadkowym kliknięciem DoubleButton czarny AJAX

Brak możliwości przypadkowego naciśnięcia
Aby włączyć alarm, trzeba nacisnąć oba przyciski jednocześnie. Są one sztywne i oddzielone plastikową barierą, co eliminuje fałszywe alarmy podczas noszenia DoubleButton w kieszeni lub torebce.
 
Brak niepotrzebnych interwencji
DoubleButton obsługuje potwierdzone alarmy. Funkcja ta wymaga poinstruowania użytkowników w zakresie sekwencji naciśnięć, które są wymagane, aby wygenerować potwierdzony stan alarmowy. Daje to 100% gwarancji, że alarm został uruchomiony umyślnie i tylko przez upoważnionego użytkownika. Przycisk awaryjny może aktywować wszystkie lub określone syreny w obiekcie. Dodatkowo może uruchomić scenariusze: włączyć maszynę oddymiającą, zamknąć zamki elektroniczne lub obniżyć rolety.
przycisk_alarmowy_z_ochrona_przed_przypadkowym_kliknieciem_doublebutton_czarny_ajax_abaks-system3.jpg
 
Gwarantowane dostarczenie alarmu
 
Przycisk awaryjny przesyła sygnał do huba przez Jeweller — dwukierunkowy protokół radiowy umożliwiający komunikację na odległość do 1300 m. Migająca dioda LED potwierdza pomyślne dostarczenie alarmu z DoubleButton. Jeweller szyfruje przesyłane dane i zapobiega podrobieniu urządzenia. W przypadku zakłóceń system Ajax przełącza się na wolną częstotliwość radiową, a w przypadku zagłuszania informuje użytkowników i agencję ochrony o zaistniałej sytuacji.

Bezproblemowa konserwacja

Obudowa urządzenia jest odporna na skrajne temperatury, pył i rozpryski. Przyciski zaprojektowano z myślą o długim użytkowaniu, a zainstalowane baterie nie wymagają wymiany nawet przez 5 lat, dzięki czemu DoubleButton działa bez konserwacji bardzo długo.
 
  • Obudowa IP55
  • Praca w wysokich i niskich temperaturach
  • Praca do 5 lat na zainstalowanej baterii

Przed zakupem, prosimy o kontakt telefoniczny - z chęcią stworzymy system alarmowy dopasowany do Twoich potrzeb (wraz z rabatem).

przycisk_alarmowy_z_ochrona_przed_przypadkowym_kliknieciem_doublebutton_czarny_ajax_abaks-system5.jpg

przycisk_alarmowy_z_ochrona_przed_przypadkowym_kliknieciem_doublebutton_czarny_ajax_abaks-system6.jpg

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: