Moje konto Moje konto

Moduł, nadajnik bezprzewodowy do integracji urządzeń przewodowych innych firm MultiTransmiter czarny AJAX

760.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 3-5 dni roboczych

Producent: AJAX

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu Moduł, nadajnik bezprzewodowy do integracji urządzeń przewodowych innych firm MultiTransmiter czarny AJAX

Moduł do podłączenia przewodowego alarmu do Ajax i zarządzania bezpieczeństwem przez aplikację mobilną.

Drugie życie przewodowego alarmu

Rozumiemy, jak ciężko jest zdecydować się na wymianę przewodowego alarmu. To częsta sytuacja, gdy system nadal jest w stanie chronić posesję, ale jest już przestarzały. Renowacja z Ajax nie zmusza cię do rezygnacji z posiadanego sprzętu, lecz daje ci szansę na stworzenie nowoczesnego, kompleksowego systemu w oparciu o przewodowe urządzenia.

nadajnik_do_integracji_urzadzen_przewodowych_innych_firm_multitransmiter_czarny_ajax_abaks-system3.jpg

Bezpieczeństwo przez smartfon

Z MultiTransmitter użytkownicy mają kontrolę nad bezpieczeństwem przez aplikację mobilną, otrzymują pełne dane powiadomień i mogą stosować scenariusze automatyzacji. Instalator może skonfigurować system lub urządzenie w aplikacji PRO na miejscu lub zdalnie

Mniej problemów dzięki automatyzacji

Użyj scenariuszy automatyzacji, dzięki którym system alarmowy natychmiast zareaguje na zagrożenia bez konieczności przyjazdu policji. Ajax zostanie uzbrojony według harmonogramu, włączy światła w przypadku alarmu czujnika ruchu i wyłączy zasilanie w pomieszczeniu przy pierwszych oznakach pożaru. Z MultiTransmitter stary system alarmowy staje się częścią bezpiecznego, inteligentnego domu.

Wielozadaniowość w jednej obudowie

Alarmy z pełnią danych

Z MultiTransmitter możesz określić typ alarmu i pomieszczenie dla każdego urządzenia przewodowego. Dzięki temu powiadomienia są dokładniejsze i wiesz, co i kiedy się stało. Informacje są wyświetlane przy pomocy powiadomień push, SMS i wysyłane do stacji monitorowania agencji ochrony z odpowiednim kodem. Dostępnych jest pięć typów alarmów: włamanie, pożar, pomoc medyczna, przycisk alarmowy i wyciek gazu.

Niezawodna komunikacja radiowa

MultiTransmitter natychmiast poinformuje cię, jeśli doszło do przerwania zasilania, odłączenia sygnału kabla lub manipulacji podłączonych urządzeń. Utrata zasilania nie będzie problemem — zapasowa bateria może pracować nawet przez 4 dni. Sama obudowa MultiTransmitter jest wyposażona w dwa elementy, które reagują na usunięcie modułu integracji z elementu montażowego oraz zdjęcie pokrywy.

Od profesjonalistów dla profesjonalistów

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby proces instalacji i konfiguracji nie wymagał czasu i wysiłku. Jak w przypadku innych urządzeń Ajax, MultiTransmitter łączy się z hubem w aplikacji mobilnej po zeskanowaniu kodu QR. Podczas podłączania urządzeń przewodowych nie trzeba znać wartości oporu rezystorów. System powiadomi cię także wtedy, gdy urządzenie zostanie podłączone nieprawidłowo.

Przed zakupem, prosimy o kontakt telefoniczny - z chęcią stworzymy system alarmowy dopasowany do Twoich potrzeb (wraz z rabatem).

nadajnik_do_integracji_urzadzen_przewodowych_innych_firm_multitransmiter_czarny_ajax_abaks-system6.jpg

nadajnik_do_integracji_urzadzen_przewodowych_innych_firm_multitransmiter_czarny_ajax_abaks-system7.jpg

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: