Moje konto Moje konto

Bezprzewodowy sygnalizator zewnętrzny do alarmu StreetSiren DoubleDeck czarny Ajax

606.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 3-5 dni roboczych

Producent: AJAX

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu Bezprzewodowy sygnalizator zewnętrzny do alarmu StreetSiren DoubleDeck czarny Ajax

StreetSiren DoubleDeck potrzebuje mniej niż sekundy, aby włączyć głośną syrenę i jasne wskaźniki LED w odpowiedni na sygnał alarmowy. Każde włamanie zostanie natychmiast ujawnione.

Wskaźnik LED i krótkie sygnały dźwiękowe brzęczyka przypominają użytkownikowi, że posesja jest uzbrojona i mają funkcję opóźnionego działania w momencie wejścia na jej teren. Ryzyko fałszywego alarmu jest znacznie mniejsze.

Syrenę StreetSiren DoubleDeck można zainstalować w różnych miejscach, dzięki czemu stanowi odpowiedni wybór dla zamkniętych osiedli i głośnego otoczenia przemysłowego. Sygnał dźwiękowy można ustawić na głośność od 85 do 113 dB i na czas od 3 do 180 sekund. Można go też kompletnie wyciszyć i ustawić na reagowanie tylko przy pomocy wskaźników LED. Aplikacja Ajax umożliwia inżynierom wybranie czujników, które aktywują syrenę. Pozwala to zapobiec niezręcznym sytuacjom, w których sąsiedzi są alarmowani nawet w przypadku drobnej awarii pralki.

Syrena StreetSiren DoubleDeck jest odporna na wysoką, niską i zmienną temperaturę. Jej szczelnie zamknięta obudowa zapewnia ochronę przed przeciekaniem na poziomie IP55. Syrena zewnętrzna jest odporna na deszcz i śnieg, dzięki czemu można ją zainstalować na zewnętrznej ścianie bez daszka.

2,5 m to optymalna wysokość instalacji syreny zewnętrznej. Poprawia widoczność, słyszalność i utrudnia dostęp do urządzenia. Jeśli ktoś zechce zerwać syrenę, akcelerator włączy alarm. Próba zerwania szyldu także uruchomi alarm. W każdym przypadku agencja ochrony i użytkownicy zostaną poinformowani o sabotażu, a głośny sygnał dźwiękowy odstraszy wandali.

Syrena zewnętrzna pracuje do 5 lat na zainstalowanych bateriach i posiada zewnętrzne zaciski zasilania. Z baterii można korzystać dodatkowo lub wykorzystując je jako główne źródło zasilania. W każdym przypadku system powiadomi cię o konieczności konserwacji, gdy poziom baterii spadnie poniżej 20%.

Syrena StreetSiren DoubleDeck została zaprojektowana z myślą o oszczędności czasu podczas instalacji. Kod QR umożliwia jej szybkie dodanie do systemu. Testy konfiguracji są dostępne w aplikacji w dowolnym momencie. Dzięki uchwytowi SmartBracket i zainstalowanym bateriom urządzenia nie trzeba rozmontowywać przed instalacją. Szyld można szybko dostosować przy pomocy klipsa. W razie potrzeby syrenę można wzmocnić, używając śruby.

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: