Moje konto Moje konto

Zestaw wideodomofonowy Villa IP, WiFi, Mifare - Hikvision

1464.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 72 godziny

Producent: HIKVISION

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu Zestaw wideodomofonowy Villa IP, WiFi, Mifare - Hikvision

Zestaw DS-KIS603-P jest nowoczesnym systemem wideodomofonowym, gotowym do instalacji bezpośrednio po wyjęciu z pudełka. W skład zestawu wchodzi:

  • 1x Monitor wewnętrzny LCD - DS-KH6320-WTE1
  • 1x Stacja bramowa 1-lokatorska Villa - DS-KV6113-WPE1
  • 2x zasilacz PSU do monitora i stacji

 

Elementy wchodzące w skład zestawu wideodomofonowego DS-KIS603-P cechują się szeroką funkcjonalnością, pozwalającą przejąć pełną kontrolę nad swoim domem lub mieszkaniem. Dzięki możliwości integracji z takimi rozwiązaniami jak czujki alarmowe czy monitoring wizyjny użytkownik otrzymuje zintegrowany system zabezpieczający całość posesji, znacząco podnoszący komfort życia odraz poczucie bezpieczeństwa wszystkich lokatorów.

Schemat podłączenia w apartamencie

 

Wideodomofony IP 2-giej generacji są w pełni konfigurowalne zdalnie z poziomu programu iVMS-4200 oraz bezpośrednio przez ekran monitora. Zastosowane rozwiązanie upraszcza proces instalacji i obsługi urządzenia, czyniąc go bardziej intuicyjnym w stosunku do poprzednich generacji.

Dzięki współpracy z aplikacją mobilną poprzez chmurę P2P, użytkownik ma możliwość konfiguracji systemu z dowolnego miejsca, bez konieczności korzystania z publicznych adresów IP.

iVMS-4200 - program do obsługi stacji bramowej

Systemy wideodomofonowe IP Villa firmy Hikvision mogą być  obsługiwane przez dedykowaną aplikację mobilną Hik-Connect.  Aplikacja pozwala na:

  • podgląd obrazu z kamery w czasie rzeczywistym
  • odtwarzanie nagrań i powiadomień
  • prowadzenie rozmów z osobą dzwoniącą,
  • sterowanie wejściem
  • zapis historii zdarzeń w obrębie systemu.

Ta sama aplikacja pozwala na obsługę pozostałych systemów, takich jak monitoring wizyjny i system alarmowy. Aplikacja mobilna Hik-Connect jest dostępna zarówno na urządzenia z systemem Android jak i iOS.

 

Obsługa w aplikacji Hik-Connect

 

Zarówno monitor jak i stacja bramowa posiadają wbudowane moduły WiFi, co daje mozliwość podłączenia:

  • bezprzewodowo - przez WiFi i zasilanie lokalne
  • przewodowo - przez switch PoE i przewód typu skrętka

Dzięki takiemu rozwiązaniu zestaw jest idealnym wyborem również dla osób nieposiadających przygotowanego okablowania. Jedynym warunkiem, jaki w takiej konfiguracji musi być spełniony, jest zapewnienie stabilnego sygnału WiFi w obrębie stacji bramowej (np. poprzez repeater sygnału).

Połączenie wideodomofonu przez WiFi

 

 

 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: