Moje konto Moje konto

Kontroler Home Center 2 FGHC2 FIBARO

1889.63 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 3-5 dni roboczych

Producent: Fibaro

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu Kontroler Home Center 2 FGHC2 FIBARO

Najważniejsze cechy

Najważniejsze cechy

 • Obudowa wykonana z litego aluminium;
 • Prosta i szybka instalacja;
 • Szybki procesor oraz znacznie zwiększone zasoby pamięci;
 • Każda centralka HC2 jest wyposażona w swój własny dysk RECOVERY, na którym utrzymywana jest kopia bezpieczeństwa danego systemu;
 • Nowy interfejs sterujący Systemem FIBARO umożliwia tworzenie scen zaawansowanych;
 • Bezprzewodowa technologia Z-Wave umożliwiająca połączenie do 230 urządzeń

Użytkowanie codzienne

1. Funkcja geolokalizacji dostępna w centralach Home Center Lite i Home Center 2 pozwoli Ci sprawdzić, gdzie obecnie znajdują się pozostali domownicy. Teraz zawsze będziesz wiedzieć, co robią Twoje dzieci i kiedy warto zacząć podgrzewać kolację.

2. Często wyjeżdżasz, ale chcesz pozostawać w kontakcie z rodziną i móc zawsze sprawdzić, co dzieje się w Twoim domu? Aplikacja mobilna FIBARO sprawi, że gdziekolwiek nie wyjedziesz, Twój dom będzie zawsze blisko. Zintegrowane kamery pozwolą Ci zobaczyć, co dzieje się w Twoim domu. Możesz również dbać o najbliższych i np. wyłączyć lampkę nocną w pokoju dziecka podczas wyjazdu służbowego.

3. Martwisz się, że po instalacji systemu automatyki budynkowej Twoje dzieci będą stale zmieniać ważne ustawienia? System FIBARO pozwala przyznawać różne uprawnienia poszczególnym użytkownikom. Dzieci będą mogły np. dowolnie zmieniać ustawienia w swoim pokoju, ale nie będą miały dostępu do panelu ogrzewania czy ustawień sypialni rodziców.

Opis

Centralka Home Center 2 umożliwia zarządzanie urządzeniami Systemu FIBARO oraz innymi certyfikowanymi produktami Z-Wave. Jej wszystkie funkcjonalności są dostępne z poziomu przeglądarki internetowej lub aplikacji na urządzenia mobilne. Home Center 2 posiada preinstalowana bibliotekę pluginów dla urządzeń multimedialnych i smart tv, kamer, systemów alarmowych i kontroli oraz termostatów. Prosty kreator wizualny umożliwia szybkie budowanie tzw. scen, z kolei zaawansowani użytkownicy mogą korzystać z języka programowania LUA. Oprogramowanie FIBARO zapewnia prywatność i gwarantuje ciągłość działania, nawet w przypadku braku połączenia w z Internetem.

SYSTEM FIBARO

 
SYSTEM FIBARO

Poznaj dom FIBARO

Inteligentny Dom FIBARO to kompleksowy, ale zarazem niezwykle łatwy w instalacji i zarządzaniu, ekosystem dostosowany do funkcji pomieszczeń i potrzeb mieszkańców. Urządzenia automatyki domowej współpracujące bezprzewodowo w ramach systemu FIABRO, dbają o Twój komfort i bezpieczeństwo, a nawet bezpośrednio przyczyniają się do optymalizacji zużycia energii. Modułowość systemu FIBARO pozwala na nieustanne rozbudowywanie go o nowe urządzenia oraz na ich wzajemną integrację, dającą nieograniczone możliwości w ulepszaniu jakości życia domowników.

Poznaj dom FIBARO

Mózg systemu FIBARO

Centrala Home Center 2 to mózg systemu FIBARO, który umożliwia zarządzanie automatyką domową oraz innymi certyfikowanymi produktami Z-Wave:

 • produktami multimedialnymi;
 • systemami alarmowymi;
 • urządzeniami kontrolno-pomiarowymi;
 • intuicyjnej aplikacji mobilnej;
 • komunikacji głosowej;
 • Messeng.Mózg systemu FIBARO
Home Center 2 w Twoim domu

Dom, który myśli za Ciebie

Temperatura i oświetlenie dostosowana do indywidualnych potrzeb domowników, pory dnia i warunków pogodowych. Automatyczne otwieranie bramy i drzwi wejściowych, jak tylko znajdziesz się w pobliżu lub rolet o poranku, kiedy dom poczuje, że zaraz wstaniesz z łóżka. Zdalna kontrola nad urządzeniami elektrycznymi dla zapobiegliwych i zapominalskich. Pomiar energii, abyś wiedział, jak możesz zoptymalizować wydatki na energię w swoim domu. Inteligentny dom FIBARO oferuje Ci komfort, bezpieczeństwo i oszczędności, czyli wszystko to, co pozwala Ci cieszyć się życiem i spać spokojnie.

Dom, który myśli za Ciebie

Nowe oblicze komfortu

Dzięki kompatybilności z urządzeniami mobilnymi Home Center 2 czuwa nad Twoimi bliskimi i zrobi wszystko, aby dom był przygotowany na ich powrót ze szkoły, pracy czy wakacji. Funkcja geolokalizacji powiadomi dom i Ciebie za pomocą notyfikacji na telefon o zbliżających się członkach rodziny. Dowiesz się, że dzieci bezpiecznie wróciły do domu, a latem na żonę czeka przyjemnie chłodny salon.

Nowe oblicze komfortu

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Urządzenia automatyki domowej współpracujące w ramach systemu FIBARO, którego mózgiem jest Home Center 2, czuwają nad Twoim bezpieczeństwem. Konfigurując sensory ruchu, dymu czy czadu z systemem alarmowym, nie tylko zostaniesz natychmiast powiadomiony o nadchodzącym zagrożeniu poprzez aplikację mobilną, ale przede wszystkim, Twój dom odpowiednio zareaguje na sytuację kryzysową, odcinając zawór wody, uruchamiając iluminację świetlną i sygnał dźwiękowy lub zamykając rolety.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Oszczędzaj przy okazji

Inteligentny dom FIBARO jest bezpieczny, komfortowy i energooszczędny. Dzięki systemowi FIBARO i przejrzystemu interfejsowi aplikacji możesz na bieżąco monitorować, ile energii zużywają sprzęty w Twoim domu oraz analizować, jak optymalizować wydatki przeznaczone na oświetlenie i ogrzewanie.

Oszczędzaj przy okazji

Stwórz własny inteligentny dom

Poznaj pozostałe urządzenia FIBARO i sprawdź, ile jest możliwości, aby Twój dom był bezpieczny i komfortowy dla wszystkich domowników.

Stwórz własny inteligentny dom

Dostęp zawsze i wszędzie

Dzięki intuicyjnej aplikacji mobilnej sprawdzanie stanu urządzeń i sterowanie domem jest możliwe z dowolnego miejsca na Ziemi. Wystarczy dostęp do Internetu, żeby w każdej chwili zajrzeć do domu.

Dostęp zawsze i wszędzie

Polecenia głosowe

Integrując Home Center 2 z dowolnym asystentem głosowym, możesz sterować urządzeniami FIBARO za pomocą poleceń głosowych.

Polecenia głosowe

Budowanie scen

Home Center 2 pozwala na budowanie 3 typów scen: Magic, blokowych oraz LUA, dzięki nim możliwe są niezliczone konfiguracje systemu oraz przygotowanie spersonalizowanych scen, dopasowanych do Twoich potrzeb.

Budowanie scen

Specyfikacja techniczna:

 • Technologia bezprzewodowa: Z-Wave;
 • Antena: zewnętrzna High Gain;
 • Interfejs sieciowy: 10/100/1000 Base-T (Gigabit) Ethernet poprzez złącze RJ45;
 • Procesor: Intel Atom (1.6 GHz);
 • Pamięć: 1 GB + 2 GB SDRAM Dysk twardy SLD;
 • Rozbudowa: odzyskiwania dysku USB (mini USB Drive);
 • Zasilanie: 9-12 V DC (zasilacz w zestawie);
 • Diody LED: zasilanie, status, Ethernet, LAN, Z-Wave itp;
 • Wymiary (DxSxW): 225 x 185 x 44 mm.

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: