Moje konto Moje konto

Przekaźnik zdalnego sterowania ze stykiem beznapięciowym Relay AJAX

200.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 3-5 dni roboczych

Producent: AJAX

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu Przekaźnik zdalnego sterowania ze stykiem beznapięciowym Relay AJAX

Bezprzewodowy przekaźnik elektrozaworu do odcięcia wody przez alarm czujnika zalania odpowiada głównie za uruchamianie zamków elektrycznych, bram i barier, rolet i zasłon, resetowania modemów i routerów.

Maksymalne możliwości

Pracuje w odległości do 1000 m od centrali na otwartej przestrzeni. Umożliwia zdalne włączanie i wyłączanie urządzeń podłączonych za pośrednictwem przekaźników. Tryb impulsowy do symulacji działania przycisku.

Bezproblemowe działanie

Antena dla lepszego odbioru. Zakres napięcia roboczego: 7–24 V. Pamięta ustawienia po zaniku zasilania Zapewnia dwukierunkową komunikację z centralą w celu testowania i konfiguracji

przekaznik_zdalnego_sterowania_ze_stykiem_beznapieciowym_relay_ajax_abaks-system2.jpg

Grunt to elastyczność

Wszechstronność ustawień i niski pobór mocy sprawiają, że Relay to uniwersalne narzędzie do sterowania urządzeniami. Styk bezpotencjałowy nie jest galwanicznie połączony z zasilaniem urządzenia, dzięki czemu można go stosować zarówno w sieciach niskonapięciowych, jak i domowych. Dostępny jest tryb bistabilny i impulsowy. Przekaźnik można łatwo podłączyć do modułu zasilającego z baterią zapasową.

Instalacja bez wysiłku

Podłączenie przekaźnika do huba zajmuje mniej niż minutęwystarczy zeskanować kod QR za pomocą aplikacji mobilnej Ajax. Miniaturowe urządzenie (39 × 33 × 18 mm) łatwo mieści się w skrzynce przyłączeniowej, panelu elektrycznym lub obudowie jednostki przełączającej z uchwytem DIN Holder. Elastyczna antena zewnętrzna zapewnia stabilną łączność.

Bezpieczeństwo

  • Ochrona przed skokami napięcia i przegrzaniem;
  • Ostrzeżenie o zagłuszaniu, komunikacji szyfrowania;
  • Uwierzytelnianie w celu zapobiegania oszustwom.

Zawsze w kontakcie

Opracowaliśmy protokół radiowy Jeweller, aby zapewnić nieprzerwaną pracę wszystkich urządzeń w systemie alarmowym. Protokół radiowy wykorzystuje do komunikacji urządzeń synchronizację ramkową, uwierzytelnianie do zapobiegania oszustwom oraz szyfrowanie do ochrony przed hakowaniem.

Przed zakupem, prosimy o kontakt telefoniczny - z chęcią stworzymy system alarmowy dopasowany do Twoich potrzeb (wraz z rabatem).

przekaznik_zdalnego_sterowania_ze_stykiem_beznapieciowym_relay_ajax_abaks-system4.jpg

przekaznik_zdalnego_sterowania_ze_stykiem_beznapieciowym_relay_ajax_abaks-system3.png

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
:

Osoby, które kupiły produkt Przekaźnik zdalnego sterowania ze stykiem beznapięciowym Relay AJAX kupiły także