Moje konto Moje konto

Rejestrator IP NVR1104HC-S3, 4 kanały, obsługa 1 dysku do 4TB, DAHUA

375.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 72 godziny

Producent: Dahua

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu Rejestrator IP NVR1104HC-S3, 4 kanały, obsługa 1 dysku do 4TB, DAHUA

REJESTRATOR 4 KANAŁY IP COOPER

Rejestrator NVR1104HC-S3 należy do niskobudżetowej serii urządzeń COOPER IP sygnowanej marką DAHUA. Jest to produkt wykorzystywany w systemach profesjonalnej telewizji przemysłowej CCTV w celu zabezpieczenia obiektów prywatnych i publicznych.


FUNKCJONALNOŚĆ NVR1104HC-S3

Prezentowany model urządzenia rejestrującego charakteryzuje się możliwością obsługi 4 kamer IP, które generują obraz z maksymalną rozdzielczością 6MP. Dzięki zaawansowanej technologii kompresji H.265+ użytkownicy nie muszą obawiać się o zbyt duże obciążenie przestrzeni dyskowej.

 

rejestrator NVR1108HC-S3

 

Nagranie wideo archiwizowane są na dysku twardym SATA o pojemności do 4TB, który ewentualnie może być rozszerzony o nośniki zewnętrzne podpinane pod złącze USB.

 

obsługa kamer 6MPkompresja H.265+interfejs dysków 4TBzłącze HDMI


ZASTOSOWANIE

Rejestrator należący do serii COOPER jest dedykowany do małych i średnich obiektów prywatnych takich jak domy, mieszkania oraz niedużych przedsiębiorstw. Jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zmienić dotychczasowe systemy opierające się o urządzenia analogowe, na dużo lepszej jakości sprzęt w korzystnej cenie.

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: