Moje konto Moje konto

Kamera IP 2MP IPC-CT1C20-0280B, kopułka, obiektyw 2.8mm, IR 30m, DAHUA

299.00 zł + VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 72 godziny

Producent: Dahua

KLIKNIJ ABY UZYSKAĆ RABAT

Opis produktu Kamera IP 2MP IPC-CT1C20-0280B, kopułka, obiektyw 2.8mm, IR 30m, DAHUA

TURRET SERII COOPER IP DAHUA

Kopułowa kamera typu turret IPC-CT1C20 została stworzona z myślą o systemach całodobowego monitoringu wizyjnego obiektów objętych profesjonalnymi systamami zabezpieczeń sieciowych. Kamera należy do niskobudżetowej serii COOPER sygnowanej marką DAHUA.


kamera turret IPC-CT1C20OBRAZ I FUNKCJE

Prezentowana kopułka IP IPC-CT1C20-0280B ma wbudowany obiektyw ze stałą ogiskową 2.8mm, który umożlwia dokładną obserwację sceny o stałym kącie widzenia 115o. Natomiast przetwornik obrazu 1/2,7" 2 Mpx CMOS, gwarantuje rejestrację nagrań o rozdzielczości 2MP

Przechwytywany przez kamerę obraz obserwowanej sceny jest korygowany przez takie funkcje ulepszenia jak D-WDR (cyfrowy rozszerzony zakres dynamiki), 3D DNR (cyfrowa redukcja szumów), BLC (kompensacja światła wstecznego)HS BLC (kompensacja światła silnego).

Ten ekonomuczny turret jest wyposażony w oświetlacz typu Smart IR, generujący wiązkę światła podczerwonego w dysansie do 30 metrów, który zaprojektowany został tak aby osiągać jak najlepsze doświetlenie bliskie i dalekie obiektywu w sytuacjach niekorzystnych warunków oświetlenia, czy ciemności. Wszystko to jest możliwe dzięki dynamicznej korekcie emitowanego światła, biorąc pod uwagę odległość od obiektu, który jest obserwowany i ilości światła. Ponadto mechaniczny filtr IR świetnie dostosowuje go do zmiennych warunków środowiska i pracę w trybie dualnym – kolorowy obraz w dzień i monochromatyczny czarno-biały w ciemności.

Zaletą kamery IPC-CT1C20 jest funkcja ROI, czyli obszary zainteresowań. Dzięki niej uzyskujemy maksymalnie wysoką jakość wskazanych fragmentów obrazu, przy jednoczesnej ogólnej obserwacji całego obiektu.

 

rozdzielczość 2MPogniskowa 2.8mmDWDRoświetlacz 30 metrówkompresja H.265+onvifzasilanie PoEIP67


ZASTOSOWANIE

Kopułka marki DAHUA o symbolu IPC CT1C20 jest instalowana w małych i średnich systemach dozoru wideo mieszkań, domów jednorodzinnych i niedużych firm.

Obudowa została wykonana z wytrzymałych podzespołów charakteryzujących się odpornością na wodę, starzenie, czy wibracje, dzięki czemu będzie mogła służyć przez lata.

Seria Cooper toidealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy chcą przejść z systemu analogowego na dużo lepszej jakości urządzenia sieciowe IP, które są łatwe w obsłudze i eksploatacji, kompatybilne z innymi produktami marki i jednocześnie oferowane w przystępnej cenie.

Omawiana kopuła typu turret wspiera standard ONVIF i komunikuje się z urządzeniami różnych producentów.

 

wymiary kamery IPC-CT1C20


AKCESORIA

puszka PFA130-EPFA130-E uchwyt PFB203WPFB203W uchwyt na słup PFA152-EPFA152-E

uchwyt PFA106PFA106 uchwyt PFB220CPFB220C uchwyt pfa151 PFA151

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: