Moje konto Moje konto

Kamera IP S15D FlexMount Mobotix Zestaw 1

4373.88 zł + VAT
5379.87 zł z VAT
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny w 72 godziny

Producent: Mobotix

Opis produktu Kamera IP S15D FlexMount Mobotix Zestaw 1

UWAGA! Ze względu na zmienny kurs euro cena produktu może różnić się od podanej.

Aktualna cena zestawu to 1016€ netto.

 

Kamera IP z przetwornikiem 5Mpx.,
obiektyw L12 o kącie widzenia 180°
rozdzielczość 3,1Mpx,
liczba klatek: 20kl./s.,
czułość kolor: 0,25 lux (t=1/60s) • 0.013 lux (t=1/1s) C/B: 0,05 lux (t=1/60s) • 0.0025 lux (t=1/1s),
ciągły zoom cyfrowy do 8x + obrót/pochył (cyfrowy),
slot na karty do 64 GB na MicroSD,
zasilanie PoE.

 

GWARANCJA: 24 miesiące

 

Wszystkie produkty Mobotix zostały wyprodukowane w Niemczech.

 

Zestaw składa się z:

  • Jeden przetwornik dzienny z obiektywem
  • 1 x 2m/6.6 ft przewód do podłączenia przetwornika
  • 1 x adapter montażowy
  • 0.5m/1.65 ft patch cable
  • 1 x wymienna kopułka, kolor: biały

 

Kamera S15 pozwala na połączenie dwóch odrębnych przetworników obrazu ze zintegrowanym mikrofonem. Każdy z modułów może zostać podłączony do kamery za pomocą dwumetrowych przewodów. Dzięki temu dwa poziomo lub pionowo przyległe pokoje mogą być w całości monitorowane za pomocą tylko jednej kamery.

Ultra elastyczny system monitoringu firmy Mobotix
Wysokiej rozdzielczości kamera S15 FlexMount jest uniwersalnym i łatwym do ukrycia systemem kamer z potężnym mikroprocesorem, który może przekazywać oraz nagrywać jednocześnie obraz z dwóch przetworników obrazu - przy zachowaniu wysokiej szczegółowości 2 x 3,1 Megapiskele.

Podwójna kamera S15D: Pierwsza na świecie podwójna kamera hemisferyczna
Kamera S15D posiada dwa hemisferyczne przetworniki obrazu, każdy o poziomym kącie widzenia 180 stopni. W ten sposób dwa zupełnie niezależne pomieszczenia – obok lub pod sobą, wewnątrz i na zewnątrz – można monitorować jednocześnie przy użyciu tylko jednej kamery. Przy zastosowaniu przetwornika czarno-białego i kolorowego, S15D może być wykorzystywana jako dzienno-nocna kamera hemisferyczna.

Mono kamera S15M: Hemisferyczna kamera do instalacji podtynkowej
Kamera S15M posiada na stałe połączony przetwornik obrazu (dzienny lub nocny) z głównym modułem kamery. Cała obudowa może zostać ukryta za pokrywą lub innym frontem np. ze stali nierdzewnej o grubości do 6,4 mm.

Elastyczny montaż
W przypadku kamery S15D każdy z kompaktowych modułów może zostać podłączony do głównej obudowy kamery za pośrednictwem dwóch przewodów - każdy czujnik do 2 metrów długości

Niepozorna i elegancka
Płaska obudowa, wbudowana karta pamięci flash pozwalająca na rejestrację obrazu, oraz zewnętrzne złącza (Ethernet, miniUSB,MxBus) pozwalają na dyskretny montaż całego systemu w suficie lub ścianie. Jest to idealne rozwiązanie dla hoteli, restauracji, budynków biurowych, sklepów, ale także do montażu w takich urządzeniach jak bankomaty, biletomaty, parkomaty lub szlabany.

Wodoszczelna i energooszczędna (Standard PoE)
Cały system jest wodoszczelny (IP65) i działa w zakresie temperaturowym od –30°C do +60°C (–22°F do +140°F), dzięki czemu może pracować przez cały rok, bez przerwy. Zasilanie odbywa się przez przewód sieciowy, zgodnie ze standardem PoE. Pobór mocy wynosi mniej niż 5 Wat.

Firma Mobotix wprowadziła do swoich kamer nową technologię MxActivitySensor. Po weryfikacji i testach oprogramowania, można sądzić, że nowy algorytm zastąpi w 90% dostępny do tej pory klasyczny algorytm detekcji ruchu.  Analityka obrazu MxActivitySensor zapewnia dużo większą dokładność niź dotychczasowe metody, dodatkowo algorytm jest wyjątkowo łatwy w konfiguracji.

MxActivitySensor dostępny jest w najnowszej wersji oprogramowania MX-V 4.1.6.25. Funkcja ta jest w pełni programowalna w kamerze, dlatego dodatkowe oprogramowania lub dodatkowy komputer nie jest potrzebny do jej działania.

Funckja MxActivitySensor jest już fabrycznie preinstalowana w najnowszych modelach kamer D15 oraz S15. Dla kamer zakupionych wcześniej należy wykonać aktualizację oprogramowania. Jest on całkowicie bezpłatny.

Retail Technology Days 2013 to największe w Polsce i Europie Środkowo - Wschodniej wydarzenie dedykowane nowoczesnym technologiom w handlu detalicznym.

Retail Evolution Awards 2013 to nagroda dla najciekawszych produktów i usług prezentowanych przez wystawców i partnerów Retail Technology Days 2013. Takim właśnie innowacyjnym rozwiązaniem jest megapikselowa kamera IP Mobotix S15 FlexMount-zwycięzca w kategorii ,,Rozwiązania sprzętowe dla handlu”.

Kamera ta umożliwia stworzenie inteligentnego systemu zabezpieczeń rozszerzonego m.in. o funkcje analityczne jak liczenie klientów, inteligentną detekcję zdarzeń, możliwość łatwej integracji z system alarmowym, czy przeciwpożarowym. S15D to podwójna kamera umożliwiająca monitoring dwóch pomieszczeń znajdujących się obok lub nad sobą. Zastępuje ona kilka kamer tradycyjnych. Wysoka jakość obrazu (5Mega, czułość i odświeżanie), mały rozmiar oraz bezpłatne funkcje analityczne sprawiają, że kamera doskonale nadaje się do monitoringu obiektów handlowych.

 

DANE TECHNICZNE

 

Obiektywy L12 , poziomy kąt widzenia 180°
Max. Rozdzielczość 3,1Mpx
Obrót/pocył/zoom Ciągły zoom cyfrowy do 8x + obrót/pochył (cyfrowy)
Max. Liczba klatek 3Mpx: 20 fps, 1Mpx: 30 fps, VGA: 30 fps
Czułość Kolor: 0,25 lux (t=1/60s) • 0.013 lux (t=1/1s) C/B: 0,05 lux (t=1/60s) • 0.0025 lux (t=1/1s)
Interfejsy Ethernet 10/100 Mbit, MiniUSB, MxBus
Wewnętrzny DVR Do 64 GB na MicroSD
Audio/Telefon Microphone w sensorze, synchronizacja audio-wideo, dwukierunkowy głośnik, rejestracja dźwięku, możliwość bezpośredniego podłączenia głośnika
Zasilanie PoE (IEEE 802.3af/t) • Zmienne klasy PoE, typ. 4.5 W
Dodatkowe elementy Detekcja ruchu, zewnętrzne sygnały, czujnik temperatury, mikrofon, czujnik wstrząsów, powiadomienia przez e-Mail, FTP, telefon (VoIP, SIP), zarządzanie alarmami wideo, multiview, przeszukiwanie zdarzeń
Uzbrajanie Terminarz 365 dni • wiele zdarzeń
Zewnętrzna rejestracja Do 1 TB na PC/Server/NAS

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: